Sold under reservation
Ereprijs 18081 SP ElburgVossenakker-De Pal
€ 649,000 k.k.
- 154 m²living area
- 239 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Eye-catcherLuxe wonen met vier slaapkamers, garage en royale overkapping
Description
Instapklare twee-onder-een-kap woning met garage, eigen oprit, vier slaapkamers en een heerlijke overkapping.
In een rustige en kindvriendelijke woonwijk van Elburg staat deze uitstekend onderhouden hoekwoning met eigen oprit. De woning is gelegen op een fijne en vrije locatie met scholen, winkels, sportvoorzieningen en speelgelegenheden op korte afstand. Daarnaast bevinden de historische binnenstad van Elburg, het Veluwemeer en diverse natuurgebieden zich op slechts enkele minuten fiets afstand. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen woont u hier rustig, maar met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
De woning is luxe ingericht en afgewerkt en zeer goed onderhouden.
Indeling
Bij aankomst valt direct de verzorgde uitstraling van deze fraaie hoekwoning op. De eigen oprit biedt ruimte om uw auto op eigen terrein te parkeren. Via de voordeur betreedt u de hal met meterkast, modern toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal geeft een prachtige steel look deur toegang tot de royale leefruimte. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de lichte en strak afgewerkte woonkamer. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk daglicht en de gaskachel zorgt voor extra sfeer en warmte. Aan de achterzijde van de woning vindt u de ruime eethoek met aansluitend de moderne keuken. De keuken heeft een strakke uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De fraaie kastenwand biedt plaats aan de ingebouwde koelkast, combimagnetron en een geïntegreerd koffiezetapparaat, waardoor functionaliteit en design perfect samenkomen. De gehele begane grond is afgewerkt met een stijlvolle visgraatvloer, die de woning een luxe en eigentijdse uitstraling geeft.
Eerste verdieping
Via de trap bereikt u de eerste verdieping. Zowel de trap als de speelse overloop zijn voorzien van heerlijke vloerbedekking. Op deze verdieping bevinden zich drie ruime en comfortabele slaapkamers, die allemaal zijn afgewerkt met een moderne laminaatvloer. Eén van de slaapkamers beschikt bovendien over een charmant balkon, waar u heerlijk kunt genieten van de buitenlucht. De strak afgewerkte badkamer is compleet en luxe ingericht. En voorzien van een douche, toilet, wastafel met verlichte spiegel, een heerlijk bubbelbad en zelfs audio is in het plafond weggewerkt. Een fijne ruimte om de dag ontspannen te beginnen of juist ontspannen af te sluiten.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een vierde slaapkamer met dakramen, die uitstekend geschikt is als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Daarnaast beschikt deze verdieping over een praktische zolderruimte die momenteel wordt gebruikt als berging en wasruimte. Hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals de cv-installatie.
Buitenruimte
Aangrenzend aan de woning bevindt zich een praktische geïsoleerde garage, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinspullen. De achtertuin is met zorg aangelegd en uitstekend onderhouden. Achter in de tuin bevindt zich een royale overkapping die zich uitstrekt over de volledige breedte van de tuin. Dankzij de glazen schuifwanden kan deze ruimte volledig worden afgesloten, waardoor u vrijwel het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten. Of u nu geniet van een kop koffie in de ochtend of een gezellige avond met familie en vrienden, deze overkapping vormt een heerlijke verlenging van de woning. Daarnaast is er een sfeervolle eethoek gecreëerd, waardoor de tuin volop mogelijkheden biedt om te ontspannen en te genieten van het buitenleven.
Naast de woning is een speeltuin gelegen waar de kinderen zich heerlijk kunnen vermaken!
Bouwjaar;
Woonoppervlakte; ca. 154m2
Perceeloppervlakte; ca. 239m2
Luxe ingericht en afgewerkt
Voorzien van 22 PV panelen
Aanvaarding voorjaar 2027
Kortom, Ereprijs 1 is een moderne, instapklare hoekwoning met een hoogwaardige afwerking, vier slaapkamers, een eigen oprit en een fantastische tuin met luxe overkapping. Een ideale woning voor gezinnen en iedereen die op zoek is naar ruimte, comfort en een uitstekende woonlocatie in Elburg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,214
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 239 m²
- Volume in cubic meters
- 629 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ELBURG D 661
- Cadastral map
- Area
- 239 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 90 m² (10.00 metre deep and 9.00 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,779x
Viewed
24x
Saved
26-6-2026
On Funda
Neighborhood

Vossenakker-De Pal
Elburg- Residents
- 1,180
- Family with children
- 48%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



