New
Graaf Albrechtstraat 325154 AH ElshoutElshout
€ 395,000 k.k.
- 105 m²living area
- 124 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Ruim wonen op een fijne plek in Elshout!
In een jonge en geliefde woonwijk in Elshout staat deze ruime tussenwoning met inpandige berging, vier slaapkamers en een fijne gezinsvriendelijke ligging. Vanuit de woning kijk je aan de voorzijde vrij uit op een speeltuin en ook een tweede speelgelegenheid én de basisschool liggen op korte loopafstand. Een heerlijke plek voor starters en gezinnen die op zoek zijn naar ruimte en mogelijkheden om een woning helemaal naar eigen smaak te moderniseren.
Elshout ligt centraal binnen de gemeente Heusden, met voorzieningen in Drunen, Vlijmen, Oudheusden en Waalwijk op korte afstand. Ook het centrum van ’s-Hertogenbosch bereik je al binnen circa 15 autominuten.
Indeling begane grond:
Entree met garderoberuimte, meterkast, toiletruimte met wandcloset en fonteintje en toegang tot de woonkamer. Vanuit de hal is tevens de inpandige berging bereikbaar, ideaal voor fietsen, opslag of hobbyruimte. De berging is daarnaast ook vanaf de buitenzijde toegankelijk.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en strekt zich uit over de volle breedte. Dankzij de openslaande tuindeuren ontstaat een prettige verbinding met de achtertuin. De woonkamer vormt het centrale hart van de woning en staat via een toog in verbinding met de halfopen keuken aan de voorzijde. De houten vloer loopt mooi door vanuit de hal naar de woonkamer en keuken. Verder zijn de wanden afgewerkt met spachtelputz en is er een strak spuitwerk plafond aanwezig.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en kijkt uit richting de speeltuin. De huidige keukenopstelling is functioneel, maar gedateerd en dient gemoderniseerd te worden. Daarmee biedt deze woning juist de perfecte mogelijkheid om een eigentijdse droomkeuken te realiseren, volledig naar eigen wens en stijl.
Indeling eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Twee slaapkamers zijn ruim van formaat en de derde kamer is ideaal als kinderkamer, werkkamer of inloopkast. Dankzij de dakkapel aan de voorzijde beschikken zowel de slaapkamer als de badkamer over extra ruimte en lichtinval.
De badkamer is volledig betegeld en ingericht met een douchecabine, wastafel, wandcloset en aansluitingen voor de wasapparatuur.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereikbare tweede verdieping met voorzolder en een volwaardige vierde slaapkamer. Achter de knieschotten bevindt zich praktische bergruimte. Tevens zijn hier de cv-ketel en mechanische ventilatie-unit opgesteld. De voorzolder biedt daarnaast mogelijkheden voor extra witgoedaansluitingen of het realiseren van een wastafel.
Tuin:
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd, grotendeels bestraat en voorzien van houten erfafscheidingen en een buitenkraan. Door de brede opzet van de woning voelt ook de tuin prettig ruim aan.
Bijzonderheden:
- Gelegen in een jonge en geliefde woonwijk;
- Ruime tussenwoning met brede opzet;
- Inpandige berging aanwezig;
- Gelegen tegenover een speeltuin;
- Basisschool op loopafstand;
- Openslaande tuindeuren naar de tuin;
- Dakkapel aan de voorzijde;
- Keuken dient gemoderniseerd te worden;
- Oplevering op korte termijn mogelijk;
- Verkoper heeft de woning niet zelf bewoond.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,762
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Plot size
- 124 m²
- Volume in cubic meters
- 385 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Economy HR (gas-fired combination boiler from 2003, in ownership)
Cadastral data
- DRUNEN K 2311
- Cadastral map
- Area
- 124 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 36 m² (5.34 metre deep and 6.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Elshout
Elshout- Residents
- 1,865
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,355
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



