Sold
Berkhoutlaan 728304 CJ EmmeloordEmmeloord-de Zuidert
€ 349,000 k.k.
- 106 m²living area
- 155 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 26, 2025
- Date of sale
- March 17, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
LET OP: vraagprijs betreft richtprijs!
Strik erom!
Een cadeautje dat is het - de hoekwoning aan de Berkhoutlaan 72 in Emmeloord. Het huis dat we je dit keer laten zien heeft heel wat extraatjes. Strik erom en lekker lang genieten in een heerlijk huis op een leuke plek.
Ben je nieuwsgierig geworden naar wat dit huis extra leuk maakt?
Even een kleine opsomming:
- Onderhoudsarm dankzij kunststof kozijnen
- Sfeervolle & chique tuin
- Moderne, landelijke uitstraling
Klinkt dat te mooi om waar te zijn? Absoluut niet! Loop met ons mee tijdens de virtuele bezichtiging en ontdek zelf waarom wij zo enthousiast zijn.
Een toplocatie
We starten de tour voor de woning. Parkeer je auto in een van de vele parkeerhavens voor de deur en neem even de tijd om de omgeving in je op te nemen. Dit huis ligt namelijk op een strategische plek: op korte afstand van diverse winkels en basisscholen, ideaal voor gezinnen!
Wonen met comfort en sfeer
Bij binnenkomst stap je direct de ruime woonkamer met open keuken in. De keuken, gelegen aan de voorzijde. Voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kokend waterkraan en twee ovens, biedt deze keuken alles voor de kookliefhebber.
De woonkamer is tuingericht en biedt ruimte voor een grote zithoek en eettafel. Dankzij de strakke afwerking en sfeervolle haard voelt deze ruimte warm en uitnodigend. De openslaande deuren naar de achtertuin zorgen voor een naadloze verbinding tussen binnen en buiten. Op zonnige dagen zet je ze lekker open en geniet je van de vrije ligging op het zuidwesten.
Zelfs als het weer omslaat, is er een oplossing: de tuinkamer, geplaatst in de zomer van 2022, biedt een beschutte plek om het hele jaar door te ontspannen. Dankzij de houtkachel geniet je hier zelfs op koudere dagen van een warme en gezellige sfeer. Extra pluspunt: in de tuinkamer bevindt zich een tweede keuken. Een ideale plek om met familie en vrienden tot in de late uurtjes te borrelen en dineren.
Ruimte voor het hele gezin
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een moderne badkamer, compleet met een hangend toilet, wastafelmeubel, hoekbad en inloopdouche. De tweede verdieping biedt nog een vierde slaapkamer én ruimte voor de was- en droogmachine.
Hang de slingers maar op!
Wij zijn in de feeststemming, en niet zomaar: deze instapklare hoekwoning is dé ideale gezinswoning op een fantastische plek. Ben jij net zo enthousiast? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopbrochure. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,292
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- External storage space
- 33 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 361 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant eco tech plus (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- NOORDOOSTPOLDER AZ 9549
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,156x
Viewed
18x
Saved
26-2-2025
On Funda
Neighborhood

Emmeloord-de Zuidert
Emmeloord- Residents
- 3,265
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,910
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




