Op een prachtige locatie aan het water staat deze netjes onderhouden vrijstaande woning met garage. De woning is instapklaar, biedt volop ruimte en comfort en beschikt over drie slaapkamers.
Een lichte, tuingerichte woonkamer en nagenoeg nieuwe keuken, hier woon je heerlijk! De royale tuin geeft je het gevoel alsof je elke dag op vakantie bent en is voorzien van een berging, diverse terrasjes en een ruime serre, waardoor je een groot deel van het jaar kunt genieten van het buiten leven. Stap vanaf je eigen steiger zo het water op om de suppen, zwemmen of te varen.
Woonwijk de Rietlanden is een levendige en gezellige woonwijk, waterrijk en met volop groen. In de woonwijk zijn diverse voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, sportverenigingen en huisartsen.
INDELING
Begane grond:
hal, toilet met fonteintje, meterkast, deur naar de aangebouwde garage, L-vormige woonkamer met schuifpui naar de tuin, open keuken (2022) met diverse inbouw apparatuur zoals een vaatwasser, inductie kookplaat en combimagnetron, bijkeuken met cv-ketel en was-/droogmachine aansluiting, de serre is vanuit de tuin bereikbaar.
Eerste verdieping:
overloop, drie slaapkamers waarvan twee zeer royaal en waarvan één met inbouwkast en balkon, badkamer met douche, toilet en wastafel.
Vliering met vlizotrap.
INFO
- bouwjaar 1998;
- 8 zonnepanelen;
- nieuwe keuken (2022) en badkamer en toilet vernieuwd;
- nieuwe vloeren, schuifpui aan achterzijde;
- meterkast vernieuwd;
- binnendoor bereikbare garage, voorzien van elektra;
- tuin opnieuw aangelegd, overkapping v.v. glazen deuren, nieuwe bestrating en schuur;
- lease cv-ketel (35,00 per maand)
- gelegen op een prachtige locatie, nabij de vele voorzieningen die de Rietlanden rijk is!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 535,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,573
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1998
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Quality marks
Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
Areas
Living area
117 m²
Other space inside the building
17 m²
Exterior space attached to the building
3 m²
External storage space
23 m²
Plot size
441 m²
Volume in cubic meters
482 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
2 stories and a loft
Facilities
Sliding door and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2013, lease)