Sold
- 189 m²living area
- 500 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 26, 2025
- Date of sale
- April 18, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
365 dagen per jaar een vakantiegevoel?
De makelaars van CMK Makelaars bieden je dat geweldige en vrije gevoel op deze bijzondere locatie in de Kadijken. In 1997 zijn er aan de Meindertsloot zeven bijzondere ‘Aqua villa’s gebouwd. Als je de 20 meter diepe tuin inwandelt die grenst aan een breed vaarwater begrijp je direct dat deze naam de woning alle eer aan doet.
In de zeer aantrekkelijke woonwijk Kadijken, op nog geen 10 minuutjes fietsen van de binnenstad, mogen wij je deze vrijstaande woning aanbieden. Naast de heerlijke tuin biedt deze woning een ruime oprit met parkeermogelijkheid voor meerdere auto's, een aangebouwde serre, maar liefst 5 slaapkamers, een inpandige garage en een hardhouten steiger direct aan breed vaarwater waar in de zomer ook gezwommen wordt. De ligging is gunstig ten opzichte van alle voorzieningen zoals winkels, IJsselmeerstrand, sportverenigingen en scholen.
De woning is uitstekend geïsoleerd. De 22 zonnepanelen, een jonge cv-ketel (2021), een warmte-terug-win systeem, zonneboiler, vloerverwarming op de begane grond en de houtkachel in de woonkamer zorgen voor een mooi energielabel A en een vriendelijke energierekening.
Indeling: ruime entree met garderobe, toilet, trapopgang naar de 1e verdieping en toegang naar inpandige garage. De woonkamer is zonnig en ruim en heeft een fraaie halfronde aangebouwde serre aan de straatzijde en openslaande tuindeuren in de achtergevel. Met een mooie pvc vloer met comfortabele vloerverwarming, deels strak gestuukte wanden en hoge plinten en de houtkachel straalt de woonkamer letterlijk en figuurlijk een aangename en warme sfeer uit.
De keukenopstelling die oorspronkelijk in de erker aan de voorzijde van de woning was gesitueerd is verplaatst naar de in 2008 gerealiseerde riante aanbouw. Deze aanbouw is heerlijk licht door de dubbele openslaande tuindeuren in de zijgevel en de grote kamerhoge raampartijen in de achtergevel. De moderne keuken (januari 2022) heeft antraciet kleurige fronten in houtlook, een kookeiland en beschikt uiteraard over diverse inbouwapparatuur. Alle ruimte om heerlijk te koken en urenlang te tafelen met familie of vrienden. Via de openslaande deuren stap je het grote terras op. De grote overkapping kun je naar wens 'open en dicht' houden. Open om alle zonnestralen op te vangen en bij een onverwachts spatje regen sluit je in een mum van tijd vol automatisch het 'dak'.
De achtertuin op het westen is een fijne groene oase met volgroeide bomen en struiken, diverse terrassen en een grote overkapping aan de uitbouw waar het heerlijk vertoeven is. Met een zonligging op het westen kun je hier de hele dag wel ergens in de tuin van de zon genieten. Op de brede hardhouten steiger is er niet alleen plaats voor je zonnestoelen, maar ook voor een bootje om te relaxen op het water en een rondje te varen door de binnenstad van Enkhuizen of het mooie Westfriese polderlandschap.
1e verdieping: door de rechte gevels op de 1e verdieping is er veel ruimte. De overloop is groot en biedt toegang tot 5 slaapkamers, de badkamer, een separate toiletruimte en een inpandige berging/technische ruimte met de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de cv-ketel en de boiler. De badkamer is in 2014 gemoderniseerd en voorzien van elektrische vloerverwarming en beschikt over een royale inloopdouche en een breed wastafelmeubel met dubbele kranen, zodat je samen voor de spiegel alle ruimte hebt.
Kom jij vakantie vieren op deze unieke locatie aan het water? De makelaars van CMK Makelaars laten je heel graag deze bijzondere woonkans zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,704
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 189 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 500 m²
- Volume in cubic meters
- 722 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, partial floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ENKHUIZEN H 1283
- Cadastral map
- Area
- 500 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 250 m² (20.00 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,501x
Viewed
48x
Saved
26-3-2025
On Funda
Neighborhood

Kadijken
Enkhuizen- Residents
- 2,915
- Family with children
- 59%
- Avg. asking price / m²
- € 3,776
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




