Sold
- 82 m²living area
- 2bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- September 5, 2025
- Date of sale
- December 4, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Op de 2e verdieping gelegen 3-kamerappartement in het hart van Enschede en biedt een ideale combinatie van ruimte en een geweldige locatie. Het appartement beschikt over een ruim balkon en heb je de beschikking over een berging in het souterrain. Vanuit het appartement kijk je de rustige Beltstraat in.
De locatie is absoluut ideaal. Binnen enkele minuten loop je naar een breed scala aan winkels, gezellige horecagelegenheden rondom de Oude Markt, het bruisende Van Heekplein en het MST ziekenhuis. Voor het gebouw bevindt zich een bushalte, waardoor je eenvoudig toegang hebt tot het openbaar vervoer.
Indeling o.a.:
Begane grond:
Centrale hal met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis. Er is een berging aanwezig, welke zich in de kelder bevindt.
Het appartement is gelegen op de 2e verdieping:
Entree/hal met een toilet met fonteintje, een badkamer met douche en wastafel. Twee slaapkamers, waarvan 1 toegang heeft tot het balkon, een woonkamer, ook met toegang naar het balkon en een dichte keuken met een kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Servicekosten:
De bijdrage voor de VvE bedraagt circa € 245,- per maand voor het appartement en de berging samen (exclusief stookkosten). Hier zit o.a. bij inbegrepen de opstalverzekering, administratiekosten, reservering voor groot en klein onderhoud, schoonmaakkosten, lift en het elektriciteitsverbruik van de algemene ruimten.
Stookkosten:
De verwarming in het gebouw is geregeld middels blokverwarming. Bij blokverwarming betaal je maandelijks een voorschot van € 60,- voor je warmtekosten en eenmaal per jaar krijg je een afrekening. Het verbruik wordt per woning gemeten met radiatormeters en op basis hiervan wordt jouw deel van de totale kosten berekend en verrekend
Kenmerken en bijzonderheden:
- Bouwjaar 1964. Woonoppervlakte 82 m². Energielabel F.
Aanvaarding: in overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een ouderdoms- en een asbestclausule alsmede een 'niet door verkoper bewoond clausule' opgenomen worden, derhalve is er geen vragenlijst aanwezig.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Heb je interesse in dit leuke appartement? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 259,000 kosten koper
- Last asking price
- € 229,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,793
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 245.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 270 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- ENSCHEDE B 7361
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ENSCHEDE B 7361
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 245.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,863x
Viewed
34x
Saved
5-9-2025
On Funda
Neighborhood

Getfert
Enschede- Residents
- 4,630
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 3,528
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




