Sold
De Klomp 83-A7511 DG EnschedeDe Bothoven
€ 237,500 k.k.
- 115 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 3, 2025
- Date of sale
- October 1, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Net buiten het bruisende stadscentrum van Enschede, maar toch aan een rustige eenrichtingsstraat, is deze royale bovenwoning met een dakterras, woonkeuken, zeer ruime woonkamer en 2 ruime slaapkamers op de 2e verdieping te vinden.
De ligging is ideaal voor bijvoorbeeld starters: je bent snel in het centrum van Enschede voor werk, studie of ontspanning. De Hogeschool Saxion en het MST-ziekenhuis liggen op loopafstand, evenals de Twentsche Foodhal voor een heerlijke lunch of borrel. Voor fietsliefhebbers is de nieuwe F35-fietssnelweg een groot voordeel, aangezien je binnen 10 minuten naar de Universiteit Twente en het Kennispark fietst. Dit maakt de woning niet alleen geschikt voor stadsliefhebbers, maar ook voor studenten, young professionals en iedereen die het gemak van nabijheid tot belangrijke voorzieningen waardeert.
Kortom, deze woning biedt de ideale combinatie van ruimte, comfort en bereikbaarheid. Of je nu net begint met je carrière, een plek zoekt om te studeren, of gewoon een fijn huis wilt in een rustige omgeving met alle stadse voorzieningen binnen handbereik, dit is de perfecte keuze voor jou!
Indeling o.a.:
Zij entree met meterkast en trapopgang naar de verdieping.
1e verdieping: overloop met provisiekast, separaat toilet en de badkamer met ligbad, douche en wastafel. Woonkamer aan de straatzijde voorzien van een laminaatvloer. Woonkeuken aan de achterzijde met 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap en deur naar het dakterras.
2e verdieping: middels vaste trap te bereiken, ruime overloop met opstelplaats wasmachine en cv-/combiketel (2017). Aan zowel de voor- en achterzijde een ruime slaapkamer met dakraam en dakkapel.
Kenmerken:
Energielabel C. Bouwjaar 1997. Woonoppervlakte 115 m² + 15 m² buitenruimte.
Kosten Vereniging van Eigenaren:
- De Vereniging van Eigenaren voert geen actief beheer. Jaarlijks wordt circa € 450,- in rekening gebracht uitsluitend ten behoeve van de collectieve opstalverzekering.
Aanvaarding: in overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen.
- In de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Heb je interesse in deze bovenwoning? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda.nl.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 237,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,065
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 40.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- ENSCHEDE D 14576
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 40.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,263x
Viewed
47x
Saved
3-9-2025
On Funda
Neighborhood

De Bothoven
Enschede- Residents
- 5,960
- Family with children
- 12%
- Avg. asking price / m²
- € 3,624
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




