Sold
Deurningerstraat 20-117514 BH EnschedeLasonder, Zeggelt
€ 525,000 k.k.
- 136 m²living area
- 3bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- June 17, 2025
- Date of sale
- July 3, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Enschede, Deurningerstraat 20-11
Soms is het de plek alleen al die het hem doet… in dit superruime appartement gaat het ook over woongenot!
Je zoekt een riant en vooral jong appartement op een absolute A-locatie, dat duurzaam is gebouwd en wenst alle voorzieningen op loopafstand?
Dan is dit super ruime 4-kamer appartement met allure, gelegen op een rustige plek in het centrum van Enschede wellicht hetgeen je zoekt.
Het onderkomen maakt deel uit van het sfeervolle ARKESTAETE complex dat zich kenmerkt door de fraaie bouwwijze, het stijlvolle metselwerk en de speelse indeling.
In dit comfortabele appartement ga je vanwege de aanwezigheid van een bijbehorend riant dakterras, gelegen op het zonnige zuiden, ook met volle teugen van het buitenleven genieten.
Jouw bolide parkeer je easy en veilig op de eigen parkeerplaats welke zich op de binnenplaats van het uiterst moderne complex bevindt. Deze parkeergelegenheid is afgesloten, ruim van formaat en voorzien van 9 extra parkeerplaatsen voor het bezoek. Ook zijn er 2 oplaadpunten voor elektrische voertuigen aanwezig.
Een ruime lift brengt je naar het verrassende appartement waar je, mede vanwege de vorstelijk grote ruimtes alsmede privacy, vast en zeker verliefd wordt.
De reeds aanwezige inbouwkeuken is uitgevoerd in een tijdloze witte kleur, heeft ruimte voor een werkeiland of een grote eettafel waar je lekker aan kunt genieten, en is van alle gemakken voorzien.
Een zelfstandige berging bevindt zich in het souterrain. Een eigen parkeerplaats is bij de koop inbegrepen.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 2021, woonoppervlakte ca. 136 m², inhoud ± 398 m³.
• Het balkon is echt fijn, deze is zonnig gesitueerd, is ca. 23 m² groot en biedt een fraai uitzicht op de levendige woonomgeving. Groot pluspunt: geen tuinonderhoud meer!
• De woning is voorzien van een eigen warmtepomp waardoor de energielasten in balans zullen zijn. Het energielabel is A ++.
• Het geheel is ruim van opzet en heeft een speelse, prettige indeling.
• Het appartement is geheel voorzien van behaaglijke vloerverwarming.
• Het complex bevind zich op loopafstand van het centraal station, de binnenstad en de gezellige terrassen van de Oude Markt bevinden zich binnen handbereik.
• Servicekosten bedragen slechts € 100,-- per maand. Dit is inclusief opstalverzekering, schoonmaken van de openbare ruimtes en onderhoud aan het complex en liften.
Vraagprijs: € 525.000,-- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,860
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and underfloor heating
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, in centre and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 23 m² (3.09 metre deep and 7.34 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,875x
Viewed
28x
Saved
17-6-2025
On Funda
Neighborhood

Lasonder, Zeggelt
Enschede- Residents
- 2,030
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,626
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




