H.J. van Heekplein 58-217511 HN EnschedeCity
€ 325,000 k.k.
- 85 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Midden in het bruisende stadscentrum van Enschede bevindt zich dit leuke appartement bovenop het winkelcentrum De Klanderij. Het appartement biedt niet alleen een comfortabele leefomgeving, maar ook praktische voorzieningen zoals een eigen parkeerplaats.
Alle benodigde voorzieningen zijn binnen handbereik. De befaamde Oude Markt, omgeven door gezellige horecagelegenheden, ligt op loopafstand en biedt een scala aan culinaire en sociale mogelijkheden. Voor wie de natuur wil opzoeken zijn er diverse stadsparken in de nabijheid die uitnodigen tot ontspanning en recreatie. Deze groene oases bieden een welkome afwisseling van het stedelijke leven en zijn ideaal voor wandelingen, picknicks of sportieve activiteiten.
Dit appartement combineert het beste van twee werelden: het comfort en de rust van een mooie woonruimte met de dynamiek en voorzieningen van het stadsleven binnen handbereik. Het is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een moderne, complete woonervaring in het hart van Enschede.
De indeling o.a.:
Entree/hal, toilet met fonteintje, woonkamer, open keuken voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en een vaatwasser, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel, bergruimte met warmteterugwininstallatie, c.v. combiketel (Remeha, bouwjaar 2021, in eigendom) en aansluiting voor wasapparatuur.
Buiten:
Een eigen parkeerplaats is de directe nabijheid.
Servicekosten:
Bij de aankoop van een appartement treedt men automatisch toe tot de Vereniging van Eigenaars (VvE). De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt ongeveer € 175,44. Deze bijdrage dekt onder andere de opstalverzekering, administratiekosten en reserveringen voor zowel groot als klein onderhoud. Ook zijn kosten voor liftonderhoud, schoonmaak en het stroomverbruik van gemeenschappelijke ruimtes inbegrepen.
Kenmerken:
- Bouwjaar 2002. Woonoppervlakte ca. 85 m², inhoud ca. 275 m².
- Energielabel A.
Aanvaarding:
- In overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een 'niet door verkoper bewoond clausule' opgenomen worden, derhalve is er geen vragenlijst aanwezig.
- Verplichte notariskeuze: Kienhuis Legal te Enschede.
- In de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Heb je interesse in deze leuke maisonnette? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,824
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.44 per month
- Buyers program
- Is onderdeel uitpondproject
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system and elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ENSCHEDE B 7900
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ENSCHEDE B 7900
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property, parking on private property, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
9,250x
Viewed
80x
Saved
14-5-2025
On Funda
Neighborhood

City
Enschede- Residents
- 3,900
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 3,756
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





