Auskamplanden 757542 AR EnschedeStroinkslanden-Zuid
€ 279,500 k.k.
- 128 m²living area
- 98 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Welkom bij de Auskamplanden 75 in Enschede
Ruime hobby-/kamerwoning met garage, eigen parkeerplaats en besloten tuin in de geliefde wijk Stroinkslanden.
In de rustige en groene woonwijk Stroinkslanden ligt deze verrassend ruime hobby-/kamerwoning met inpandige garage, eigen oprit en een praktische indeling verdeeld over meerdere woonlagen. De woning biedt volop mogelijkheden voor gezinnen, hobbyisten, thuiswerkers of kopers die op zoek zijn naar extra ruimte. De woning is door de jaren heen op diverse punten vernieuwd en verbeterd.
Zo zijn de kunststof kozijnen en draai-kiepramen vernieuwd in 2022, is de woning voorzien van onderhoudsvriendelijke Keraliet gevelbekleding en is in 2025 een nieuw geïsoleerd bitumen dak geplaatst. De cv-installatie betreft een Remeha Calenta combiketel uit 2012 in eigendom.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte voorzien van wc en fonteintje. Vanuit de hal is er inpandig toegang tot de garage. De garage beschikt over een elektrisch bedienbare signaaldeur en voor de garage bevindt zich een eigen parkeerplaats.
Aan de achterzijde bevindt zich een royale hobbykamer met een grote schuifpui over de volledige breedte van de woning, waardoor er veel lichtinval aanwezig is en een directe verbinding met de tuin ontstaat. Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken, bijvoorbeeld als hobbyruimte, werkkamer, praktijkruimte of extra slaapkamer.
De besloten achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met gazon en bestrating en beschikt over een handige achterom.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevindt zich de woonkamer met halfopen keuken. Deze verdieping is voorzien van een vinylvloer. Het eenvoudige keukenblok is uitgevoerd zonder inbouwapparatuur, waardoor een nieuwe eigenaar de keuken geheel naar eigen wens kan moderniseren.
Tweede verdieping:
Overloop met kast en opstelling van de Remeha Calenta cv-ketel. Daarnaast bevinden zich hier drie slaapkamers. Aan de achterzijde is een badkamer gerealiseerd met douche, wastafel, tweede toilet en aansluiting voor de wasmachine.
Bijzonderheden:
- Gelegen in de wijk Stroinkslanden
- Kunststof kozijnen en draai-kiepramen (2022)
- Nieuw geïsoleerd bitumen dak (2025)
- Onderhoudsvriendelijke Keraliet gevelbekleding
- Remeha Calenta cv-ketel (2012, eigendom)
- Inpandige garage met elektrisch bedienbare deur
- Eigen parkeerplaats
- Vier (slaap-/hobby)kamers mogelijk
- Besloten tuin met achterom
- Veel mogelijkheden voor hobby, thuiswerken of praktijk aan huis
Ligging en voorzieningen:
De woning is gelegen in de kindvriendelijke wijk Stroinkslanden aan de zuidoostkant van Enschede. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkelcentra, supermarkten, basisscholen, sportverenigingen en openbaar vervoer. Ook het buitengebied en recreatiemogelijkheden liggen op korte afstand, waardoor u hier rustig woont met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Daarnaast zijn het centrum van Enschede, uitvalswegen richting de A35 en diverse groenvoorzieningen snel bereikbaar. Hierdoor combineert deze woning comfortabel wonen met een praktische en centrale ligging.
Nieuwsgierig geworden? Plan snel met ons een bezichtiging voor deze leuke woning!
Deze woning is opgemeten volgends de branche brede meetinstructie. Het digitale meetrapport is op aanvraag leverbaar.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
*In de koopakte wordt een bankgarantie of waarborgsom van 10% op genomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 279,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,184
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 98 m²
- Volume in cubic meters
- 481 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- LONNEKER Z 2611
- Cadastral map
- Area
- 98 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 38 m² (8.50 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
662x
Viewed
10x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Stroinkslanden-Zuid
Enschede- Residents
- 4,675
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,374
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.