Dr. Zamenhoflaan 2267522 KW EnschedeBolhaar
€ 995,000 k.k.
- 203 m²living area
- 521 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherHier valt alles samen: luxe, ruimte en een fijne woonomgeving.
Description
Hier valt alles samen: luxe, ruimte en een fijne woonomgeving, precies zoals je het voor ogen hebt.
Dit is een woning die direct het juiste gevoel geeft. Een plek waar je binnenkomt en meteen weet dat het klopt. Alles is tot in detail afgewerkt en ruimte, comfort en luxe komen hier moeiteloos samen. Deze vrijstaande woning is met zorg en aandacht gerealiseerd en biedt je precies wat je zoekt, en meer. Het enige wat jij nog hoeft te doen, is genieten.
Het hoge afwerkingsniveau is door de hele woning voelbaar en wordt versterkt door maar liefst zeven airconditioningsunits die zorgen voor optimaal comfort in elk seizoen. Met een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 521 m² beschik je hier over ruimte in overvloed.
De ligging in de woonwijk Bolhaar maakt het geheel compleet. Je woont hier in een rustige en groene omgeving. Alle dagelijkse voorzieningen, scholen en sportfaciliteiten liggen binnen handbereik en ook de Universiteit Twente bevindt zich op korte afstand. Binnen enkele minuten bereik je de uitvalswegen en het levendige centrum van Enschede met een gevarieerd winkelaanbod, theater, gezellige terrassen op de Oude Markt en het NS station.
Indeling o.a.:
Bij binnenkomst valt direct de zorg en smaak op waarmee de woning is ingericht en ingedeeld. De ontvangsthal geeft toegang tot de garderobe, meterkast en de toiletruimte. Vanuit hier bereik je ook de kantoorruimte, een prettige plek om thuis te werken.
De royale woonkamer vormt het hart van het huis, met een sfeervolle inbouwhaard en prachtige stalen suitedeuren die de verbinding maken met de woonkeuken welke van alle gemakken is voorzien. Denk aan een kookeiland inclusief inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en ruimte voor gezellige momenten aan de bar.
Daarnaast beschik je over hoogwaardige inbouwapparatuur zoals twee ovens, vaatwassers, een koelkast en twee vriezers. Aansluitend vind je de praktische bijkeuken met extra kastruimte en een extra koelkast.
Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, allemaal voorzien van airconditioning. De hoofdslaapkamer beschikt over een inloopkleedkamer en een eigen dakterras, wat zorgt voor een extra gevoel van luxe en privacy.
De badkamer is modern en compleet uitgevoerd met een inloopdouche, ligbad en een dubbele wastafel met meubel. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig.
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een zeer royale zolderkamer met extra bergruimte. Deze verdieping biedt je alle flexibiliteit om de ruimte naar eigen wens in te richten.
Ook buiten is alles tot in detail verzorgd. De strak aangelegde tuin op het noordoosten biedt rust en privacy en beschikt over een fijne overkapping waar je het hele jaar door kunt genieten. Het zonnescherm aan de woning zorgt voor extra comfort op warme dagen.
De grote berging van circa 30 m² biedt volop praktische opbergruimte.
Parkeren doe je eenvoudig op eigen terrein, waar je meerdere auto’s kwijt kunt en waar tevens een laadpaal aanwezig is.
Aanvaarding: in overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Heb je interesse in deze woning? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda.nl.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,901
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 203 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 521 m²
- Volume in cubic meters
- 728 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- LONNEKER B 6188
- Cadastral map
- Area
- 71 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LONNEKER B 5904
- Cadastral map
- Area
- 450 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 235 m² (30.00 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,183x
Viewed
89x
Saved
10-4-2026
On Funda
Neighborhood

Bolhaar
Enschede- Residents
- 1,785
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,395
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



