New
Elbertbos 247543 GV EnschedeRuwenbos
€ 735,000 k.k.
- 176 m²living area
- 328 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaand wonen met volop ruimte, licht en comfort.
Description
Vrijstaand wonen met volop ruimte, licht en comfort op een fijne locatie in Enschede. Deze volumineuze woning met inpandige garage heeft een rustige uitstraling en is ingericht met neutrale kleuren, waardoor het overal in huis heerlijk licht en ruim aanvoelt. De woning combineert een sfeervolle leefomgeving met praktische ruimtes, een fijne indeling en waar je buiten zowel voor als achter het huis kunt genieten van de zon! Ook fijn, de woning heeft een A-Energielabel en is voorzien van 14 zonnepanelen!
Je woont hier in de wijk Ruwenbos, een rustige woonomgeving met alles dichtbij. Binnen enkele minuten bereik je de A35 en ook winkels, scholen en sportclubs liggen op korte afstand. Het bruisende centrum van Enschede bereik je bovendien in minder dan tien minuten fietsen.
Indeling o.a.:
Via de entree kom je binnen in de hal met op maat gemaakte inbouwgarderobe, meterkast en een modern toilet met hangcloset en fontein.
Zodra je de woonkamer binnenstapt valt direct de fijne lichtinval op. De ruimte is afgewerkt met een stoere beton ciré vloer voorzien van vloerverwarming en een sfeervolle houtkachel die zorgt voor extra warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden.
Vanuit de woonkamer geven op maat gemaakte kasten voorzien van glazen schuifdeuren toegang tot de eetkamer, waardoor je de ruimtes eenvoudig van elkaar kunt scheiden terwijl het open karakter behouden blijft. De eetkamer heeft openslaande deuren naar de tuin en staat in directe verbinding met de open keuken. De moderne keuken beschikt over een composiet werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi magnetron, oven, vaatwasser, koelkast, vriezer, een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een kokend water kraan.
Via zowel de hal als de keuken bereik je inpandig de garage. Deze praktische ruimte beschikt over een deur naar de achtertuin en biedt naast een auto nog volop mogelijkheden voor opslag van andere spullen. Op de ruime oprit is daarnaast plaats voor meerdere voertuigen.
Via de moderne met eikenhout bekleedde trap kom je op de eerste verdieping, die met hetzelfde hout is afgewerkt. Hier vind je drie ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer heeft een deur voorzien van een schuifhor die toegang biedt tot het balkon. Daarnaast is er een fijne walk in closet. Ook de overige slaapkamers zijn ruim van formaat en prettig licht. De moderne badkamer is uitgevoerd met een ruime douche, dubbele wastafel met meubel, vloerverwarming, verwarmde spiegels en een handdoekradiator. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig op deze verdieping.
Via een vaste open trap, eveneens bekleed met hetzelfde eikenhout, bereik je de tweede verdieping. De overloop biedt praktische bergruimte, mooi weggewerkt achter de schuifwand, en hier bevindt zich tevens de aansluiting voor de wasmachine en wasdroger. Verder vind je hier nog twee ruime slaapkamers die uitstekend geschikt zijn als kinder-, werk- of logeerkamer.
Ook buiten is het volop genieten. De voortuin is verzorgd aangelegd met een haag en bomen, terwijl de achtertuin strak en stijlvol is vormgegeven in dezelfde rustige sfeer als het interieur van de woning. Je hebt hier meerdere plekken om heerlijk te zitten en dankzij de ligging aan een groenstrook met hoge bomen geniet je van veel privacy en rust. Ook is er een achterom aanwezig.
Kenmerken:
Energielabel: A. Bouwjaar 1998. Perceelgrootte 328m2. Woonoppervlakte 176 m2.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Aanvaarding: In overleg.
Interesse in deze fijne vrijstaande woning? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 735,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,176
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 328 m²
- Volume in cubic meters
- 757 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- LONNEKER H 6134
- Cadastral map
- Area
- 328 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood