Sold
J.J. van Deinselaan 2837535 BW EnschedeHogeland-Zuid
€ 500,000 k.k.
- 163 m²living area
- 367 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 3, 2025
- Date of sale
- July 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wonen met een prachtig uitzicht en ruimte!
Op zoek naar een huis met veel mogelijkheden, ruimte én een prachtig uitzicht? Deze grote twee-onder-een-kapwoning ligt in de rustige en kindvriendelijke wijk Het Hogeland, waar je geniet van wandelen door de weilanden en toch dichtbij het bruisende centrum van Enschede woont. Hier woon je niet alleen comfortabel, maar ook op een plek waar je je echt thuis voelt. Een woning waar je bovendien op eigen terrein kunt beschikken over meerdere parkeerplaatsen, vier goede slaapkamers heeft en een fraai tuinhuis heeft voor zowel de zomer- als wintermaanden.
Het Hogeland staat bekend om de fijne sfeer en haar groene karakter. De woning zelf ligt op een prachtige locatie in de wijk: Je geniet van een vrij uitzicht over de weilanden en het buitengebied. De basisschool, supermarkt en huisarts liggen allemaal binnen 1,5 kilometer, dus alles is letterlijk binnen handbereik.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Je komt de woning binnen via de hal met garderobe, trapopgang en toegang tot het toilet. De royale L-vormige woonkamer heeft grote ramen en uitzicht over de weilanden. Hier steek je op koude dagen de houthaard aan voor een heerlijke warme sfeer. In de halfopen keuken vind je alle benodigde inbouwapparatuur en lekker veel kast- en werkruimte. De keuken is gesitueerd aan de achterzijde en heeft een directe toegang tot de inpandige berging (voorheen garage). Deze berging is ruim en biedt toegang tot zowel de oprit aan de voorzijde als het tuinhuis aan de achterzijde. Meer dan voldoende plek voor je fietsen of andere spullen. Het tuinhuis is multifunctioneel. Wil je een extra woonruimte voor eigen bestemming, of gewoon een ruimte horend bij de achtertuin? Dat kan allemaal.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping biedt een overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers. De kamers zijn allemaal licht met een praktische indeling, ideaal voor een gezin of een werk-/studeerkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel en een tweede toilet en heeft een nette uitstraling. Een grote badkamer met veel ruimte.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping verrast met een overloop voorzien van voldoende bergruimte en een wasmachineopstelling. Hier vind je ook de vierde slaapkamer: een royale ruimte die je naar eigen smaak kunt inrichten. Denk aan een master bedroom, een hobbyruimte of nét dat wat voor jou belangrijk is.
Buitenruimte:
De woning staat op een riant perceel van 367 m². Aan de voorzijde beschikt de woning over een grote voortuin en een eveneens grote oprit. Voldoende plek om meerdere auto's te parkeren. Bovendien is de naastgelegen groenstrook recentelijk bijgekocht en geeft de woning aan de voorzijde een mooie uitstraling. De achtertuin is gezellig ingericht en geeft met de aanwezigheid van al het groen en fijne zitplekken erg veel privacy. Het tuinhuis/de serre kun je perfect aantrekken bij de achtertuin, waardoor je nog langer kunt genieten van de zomeravonden.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1971;
- Twee-onder-een kap woning;
- Prachtig gelegen aan de rand van het Hogeland;
- Woonoppervlak: 163 m²;
- Perceelgrootte: 367 m²;
- Energielabel: C;
- 13 zonnepanelen in eigendom (2021);
- In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen: Ouderdomsclausule, Mogelijk asbest/asbest aanwezig;
- In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,067
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 367 m²
- Volume in cubic meters
- 586 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- LONNEKER O 10513
- Cadastral map
- Area
- 274 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LONNEKER O 13127
- Cadastral map
- Area
- 93 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 53 m² (8.62 metre deep and 6.15 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,154x
Viewed
64x
Saved
3-7-2025
On Funda
Neighborhood

Hogeland-Zuid
Enschede- Residents
- 2,335
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,154
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




