New
Hamburgerweg 493851 EG ErmeloErmelo - Zuid
€ 475,000 k.k.
- 115 m²living area
- 207 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVerzorgde tussenwoning op een mooie locatie nabij bos en heide
Description
VERZORGDE TUSSENWONING OP EEN MOOIE LOCATIE NABIJ BOS EN HEIDE
Deze verzorgde tussenwoning ligt op een fraaie locatie nabij bos en heide, terwijl ook het centrum en diverse voorzieningen zich op korte afstand bevinden. Hier geniet u van een fijne combinatie van rust, natuur en het gemak van alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
HIGHLIGHTS VAN DE WONING
• Woonkamer met openslaande deuren
• Moderne keuken en badkamer
• 5 slaapkamers
• Achtertuin gelegen op het zuiden
• Op korte afstand van het centrum en bos en heide
UNIEKE LOCATIE TUSSEN DORP, BOS EN HEIDE
Deze mooie en goed verzorgde tussenwoning biedt verrassend veel ruimte en wooncomfort op een fijne locatie nabij bos, heide én het centrum. Aan de ene kant ligt het gezellige dorp met diverse winkels, scholen, sportvoorzieningen en horecagelegenheden, waardoor je alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik hebt en er altijd iets te doen is. Aan de andere kant bevinden zich het bos en de heide, waar je in alle rust kunt wandelen, fietsen of simpelweg genieten van de natuur en de ruimte om even aan de dagelijkse drukte te ontsnappen.
De woning beschikt over een praktische indeling en een lichte woonkamer met openslaande deuren naar het zonnige terras, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De moderne keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken heeft u bovendien prettig zicht op de tuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers, waarvan één met toegang tot het balkon. De moderne en compacte badkamer is ingericht met een inloopdouche en een wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
De tweede verdieping beschikt over een ruime zolderkamer die uitstekend geschikt is als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Ook buiten is het volop genieten. De achtertuin ligt gunstig op het zuiden, waardoor je hier de hele dag van de zon kunt profiteren. Met een overkapping vormt deze een fijne buitenplek waar je tot in de late uurtjes comfortabel kunt verblijven. Daarnaast beschikt de tuin over een handige berging en een achterom.
KENMERKEN:
Bouwjaar: 1968
Woonoppervlakte: 115m²
Inhoud: 401m³
Perceeloppervlakte: 207m²
Energielabel: A
Ben je geïnteresseerd in deze comfortabele woning? Maak dan gerust een afspraak! Wij nemen graag de tijd om deze woning aan je te laten zien: 0341-553773. De brochure en alle overige informatie is ook te downloaden op onze website. (mnm.nl)
ERMELO
Ermelo is een geliefde plaats om te wonen en dat is geen wonder. Hier vind je niet alleen de aangename sfeer van een dorp, maar ook veel eigentijdse voorzieningen. Het gezellige centrum herbergt een ruime keuze aan winkels, van de bekende grote ketens tot verrassende speciaalzaakjes. Er zijn leuke cafés, terrasjes en restaurants en iedere dinsdag ochtend is het markt. Ook aan andere voorzieningen ontbreekt het niet in Ermelo. Er zijn bijvoorbeeld volop sport- en andere verenigingen en meerdere scholen voor basis- en voortgezet onderwijs. Het unieke van Ermelo is dat het met de voetjes aan het water ligt, “Het Wolderwijd”, en met de rug tegen de uitgestrekte Veluwse bossen.
Daarom zijn er volop watersport mogelijkheden en kan men in de bossen heerlijk mountainbiken of wandelen. Ten zuidoosten van Ermelo ligt de Ermelosche Heide, een 343 ha groot terrein, dat grotendeels in gebruik is als natuurterrein en beschikbaar is voor dagrecreatie. Het terrein wordt doorkruist door fiets-, wandel- en ruiterpaden. De heide wordt begraasd door een eigen schaapskudde. Door de aanwezigheid van zowel een treinstation als de ligging nabij de A-28 is Ermelo vanuit alle windstreken uitstekend bereikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,130
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 207 m²
- Volume in cubic meters
- 401 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 - 1109096172 (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ERMELO F 6330
- Cadastral map
- Area
- 207 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (11.00 metre deep and 6.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
26-5-2026
On Funda
Neighborhood

Ermelo - Zuid
Ermelo- Residents
- 6,515
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,409
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



