Sold
- 253 m²living area
- 501 m²plot size
- 7bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- June 27, 2025
- Date of sale
- July 19, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklare vrijstaande woning met royale garage en zonnige tuin
Ben je op zoek naar een ruime, instapklare woning in een rustige omgeving? Dan is deze vrijstaande woning aan Klaverweide 3 in Keldonk zeker het bekijken waard. Je profiteert hier van veel ruimte, een grote vrijstaande garage, een onderhoudsvriendelijke tuin én maar liefst vijf volwaardige slaapkamers.
De woning is gebouwd in 2002, volledig geïsoleerd, recent volledig gerenoveerd en keurig afgewerkt.
Indeling
Je komt binnen in een ruime hal/entree met de meterkast, een toiletruimte met fonteintje en de trap naar de eerste verdieping. Vanuit de hal heb je toegang tot zowel de woonkamer als de eetkamer, die met elkaar in open verbinding staan.
De halfopen keuken grenst aan de eetkamer en is praktisch ingedeeld. Vanuit de keuken loop je door naar een kantoortje, ideaal als werkplek of hobbyruimte.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de bijkeuken, waar je de CV-installatie en aansluitingen voor de wasmachine en droger vindt.
Zowel vanuit de bijkeuken als vanuit de woonkamer heb je toegang tot een extra zitkamer, een fijne en lichte ruimte dankzij de stijlvolle luxe lichtstraat in het dak.
Deze speelse en functionele indeling zorgt voor veel leefcomfort en maakt de woning geschikt voor uiteenlopende woonwensen.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je op een ruime overloop die toegang geeft tot maar liefst vijf royale slaapkamers. Deze kamers zijn stuk voor stuk licht en comfortabel, met voldoende ruimte voor een bed, bureau of kledingkast. Dankzij de aanwezigheid van meerdere (dak)ramen geniet elke kamer van veel natuurlijk daglicht.
De badkamer is compleet ingericht en voorzien van een douche, een hangend toilet en een wastafelmeubel. De ruimte is netjes afgewerkt en praktisch ingedeeld, zodat je hier met het hele gezin comfortabel gebruik van kunt maken.
De indeling op deze verdieping is ideaal voor een groot gezin, het ontvangen van logés of het creëren van een werk- of hobbykamer.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de verrassend ruime zolderverdieping. Deze open ruimte is voorzien van twee dakkapellen.
De zolder biedt volop mogelijkheden: je kunt hier eenvoudig één of twee extra slaapkamers realiseren, maar ook denken aan een speelruimte, thuisbioscoop of een grote werkplek.
Door de open indeling en het vele daglicht voelt ook deze verdieping ruim en veelzijdig aan.
Bijzonderheden
Waarom jij deze woning gezien moet hebben:
* Volledig gerenoveerd en instapklaar
* 5 volwaardige slaapkamers
* Grote vrijstaande garage met zolderverdieping
* Zonnige tuin op het zuiden met achterom
* Rustige ligging in een kindvriendelijke woonwijk
* Veel ruimte én comfort, zowel binnen als buiten
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,261
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 253 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 82 m²
- Plot size
- 501 m²
- Volume in cubic meters
- 706 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, CCTV security camera system, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline HR Excellent (gas-fired combination boiler from 2002, in ownership)
Cadastral data
- ERP P 1736
- Cadastral map
- Area
- 501 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,525x
Viewed
30x
Saved
27-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




