Sold under reservation
Hofstad 185085 GP EsbeekEsbeek
€ 425,000 k.k.
- 110 m²living area
- 111 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze jonge instapklare tussenwoning met overdekt terras is gesitueerd aan een groot, groenrijk plein in een jonge wijk aan de rand van Esbeek. Deze woning is strak afgewerkt en is o.a. voorzien van een half-open keuken, twee royale slaapkamers (drie mogelijk), een moderne badkamer en een ruime tweede verdieping met de mogelijkheid voor een extra kamer. Het betreft een woning die zo betrokken kan worden!
BEGANE GROND:
Hal/entree met de trapopgang, de meterkast (7 groepen en aardlekschakelaars) en het deels betegelde toilet met wandcloset en fontein.
De tuingerichte woonkamer heeft tuindeuren en een loopdeur welke toegang bieden tot de overkapping/ overdekt terras. Verder is er een provisiekast aanwezig.
Aan de voorzijde is de half-open keuken gesitueerd die is voorzien van een aanrecht in een hoekopstelling. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een koel-/ vriescombinatie, een combi-oven en een vaatwasser. Vanuit de keuken is er een fraai uitzicht over het plein.
De gehele begane grond is afgewerkt met een laminaatvloer in combinatie met vloerverwarming. De wanden zijn gestuukt en het plafond is voorzien van spuitwerk.
EERSTE VERDIEPING:
Overloop met vaste trapopgang naar de tweede verdieping en toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en het separate toilet.
Aan de achterzijde is de royale hoofdslaapkamer gelegen. Deze slaapkamer is zeer ruim en kan eenvoudig worden gesplitst naar twee slaapkamers. De slaapkamer beschikt over een vaste kastenwand
De tweede ruime slaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde.
Ook de badkamer is aan de voorzijde gelegen. De wanden van de badkamer zijn geheel betegeld. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een vast, dubbel wastafelmeubel.
Het toilet is separaat gesitueerd en voorzien van een wandcloset en een fontein.
De overloop en de slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en spuitwerk plafonds.
TWEEDE VERDIEPING:
Via de vaste trap is de tweede verdieping toegankelijk. Deze open ruimte heeft een dakraam aan de achterzijde en zou dan ook ingericht kunnen worden als een slaapkamer. Onder de dakschuinte is de nodige bergruimte gerealiseerd en in een separate ruimte is de combi-ketel (Atag, 2015) geplaatst alsmede de ventilatie-unit. Ook is hier de wasmachine-aansluiting gerealiseerd.
Deze verdieping is afgewerkt met een linoleumvloer.
BUITEN:
De voortuin is keurig aangelegd met sierbeplanting en bestrating naar de voordeur.
De achtertuin ligt op het noordwesten en is ingericht met een gazon, sierbestrating en plantenborders. De tuin is aan de achterzijde voorzien van een houten berging met elektra en een achterom. Aan de woning is een grote overkapping/ overdekt terras met lichtstraat gesitueerd.
ALGEMEEN:
- Instapklare tussenwoning met overdekt terras.
- Volledig geïsoleerd.
- Gelegen aan een ruim opgezet plein in een jonge omgeving.
- Op slechts enkele autominuten van het centrum van Hilvarenbeek met alle voorzieningen.
- Op loopafstand van het buitengebied.
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,864
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 111 m²
- Volume in cubic meters
- 392 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag combiketel (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HILVARENBEEK L 1578
- Cadastral map
- Area
- 111 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (9.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,941x
Viewed
16x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood

Esbeek
Esbeek- Residents
- 880
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



