New
Binnenhof 114871 BR Etten-LeurSander-Banken 4
€ 850,000 k.k.
- 183 m²living area
- 693 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande bungalow met garage, slaap- en badkamer op begane grond.
Description
In de woonwijk Sanderbanken ligt deze onder architectuur gebouwde vrijstaande semi-bungalow, waarin licht en ruimtelijkheid centraal staan en die op de begane grond beschikt over een volledig woonprogramma met onder andere een woonkamer, een aparte werkkamer, een semi-open keuken, een slaapkamer, een badkamer en een inpandige garage. Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een tweede badkamer!
De prachtige volgroeide tuin biedt optimale privacy. Parkeren kan in de garage en op de eigen oprit (plaats voor 2 auto's).
LIGGING
Sanderbanken is een ruim opgezette woonwijk uit de jaren ’90, met veel aandacht voor groen en leefbaarheid. De wijk is kindvriendelijk ingericht met pleintjes, hofjes en voornamelijk bestemmingsverkeer.
In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder brede school met kinderopvang, sportfaciliteiten en een park. Ook het centrum en het NS-station zijn op korte afstand gelegen, waardoor dagelijkse voorzieningen en openbaar vervoer goed bereikbaar zijn.
Daarnaast is de wijk gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen. Met de auto bent u snel onderweg richting omliggende steden en de snelwegen in de regio, wat zorgt voor een goede bereikbaarheid.
BEGANE GROND
ENTREE/HAL
De entree/hal valt bij binnenkomst direct op door de royale plafondhoogte en de prettige daglichtinval. Vanuit de hal heeft u toegang tot de toiletruimte (met wandcloset en fonteintje), de meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping en de overige ruimtes op de begane grond.
WOONKAMER/KEUKEN
Zodra u de woonkamer binnenkomt, valt ook hier het hoge plafond en de ruime lichtinval direct op. De raampartijen over de gehele breedte en de vier schuifpuien zorgen voor een open verbinding met de tuin. De zijkamer, grenzend aan de woonkamer, is momenteel ingericht als lees-/werkkamer en biedt ruimte voor een eigen invulling.
Vanuit de woonkamer is de semi-open keuken bereikbaar. Deze is uitgevoerd met een granieten werkblad en voorzien van diverse boven- en onderkasten en laden, een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, rvs-spoelbak, combi-oven/magnetron, koelkast en een vaatwasser. Vanuit het aangrenzende tussenportaal is tevens de zijtuin toegankelijk.
SLAAPKAMER/BADKAMER
Vanuit het portaal komt u in de garderobe, vanwaar toegang tot de slaap- en badkamer. De slaapkamer op de begane grond is voorzien van een tapijtvloer en biedt via een loopdeur toegang tot de zijtuin.
Daarnaast staat de slaapkamer in directe verbinding met de badkamer.
De badkamer is voorzien van een moderne inrichting; volledig betegeld en uitgerust met een douche (met handdouche en thermostaatkraan), een wastafel, een wandcloset en een handdoekenradiator.
BERGING/BIJKEUKEN
De berging/bijkeuken is vanuit eerdergenoemde hal bereikbaar, hier treft u onder andere de aansluitingen voor wasapparatuur en een wastafel. Voorts toegang tot de inpandige garage.
INPANDIGE GARAGE
De inpandige, verwarmde en spouw gebouwde garage is voorzien van een loopdeur naar de zijtuin en een elektrisch roldeur aan de voorzijde, met toegang tot de oprit.
EERSTE VERDIEPING
Via de spiltrap in de hal bereikt u de eerste verdieping, waar u uitkomt op de overloop met een imposante vide.
Hier zijn twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer, de technische ruimte en extra bergruimte gelegen.
Slaapkamer II
Aan de voorzijde gelegen slaapkamer.
SLAAPKAMER III
Aan de achterzijde gelegen slaapkamer. Momenteel is deze kamer ingericht als muziekkamer.
BADKAMER
De tweede badkamer is volledig betegeld en uitgerust met handdouche en thermostaatkraan, een wastafel, een wandcloset en een handdoekenradiator.
TECHNISCHE RUIMTE
In de technische ruimte bevindt zich de opstelplaats voor de cv-combiketel (Nefit, 2008), de mechanische ventilatie, de omvormer voor de zonnepanelen en de zonneboiler (200 liter).
TUIN
De tuin rondom de woning is fraai aangelegd en gelegen op het westen. De tuin beschikt over diverse borders met volwassen beplanting, een gazon en een vijver. Daarnaast is er recent een op het zuiden georiënteerde overkapping gerealiseerd.
WAT U VERDER NOG MOET WETEN
- De woning is volledig geïsoleerd;
- De verdiepingsvloeren zijn uitgevoerd in beton;
- De woning is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR);
- Op de begane grond is vloerverwarming aanwezig;
- De begane grond is grotendeels afgewerkt met Bourgondische dallen;
- De woonkamer is uitgerust met airconditioning;
- Bij de keuken en de lees-/werkkamer zijn elektrisch bedienbare screens geplaatst;
- In de woonkamer is een elektrisch bedienbaar zonnescherm aanwezig;
- De woning beschikt over 29 zonnepanelen (geplaatst in 2019);
- De tuin is voorzien van een sproei-installatie en druppelslang;
- Er is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig, evenals voldoende parkeermogelijkheden in de directe omgeving;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,645
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 183 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Plot size
- 693 m²
- Volume in cubic meters
- 732 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Neftit (gas-fired from 2008, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN LEUR K 4288
- Cadastral map
- Area
- 693 m²
- Back garden
- 405 m² (15.00 metre deep and 27.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Sander-Banken 4
Etten-Leur- Residents
- 1,220
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,059
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?