New
Europalaan 674872 AK Etten-LeurCentrum Oost 1
€ 389,000 k.k.
- 112 m²living area
- 311 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherHoekwoning nabij centrum Etten-Leur
Description
** hoekwoning ** volop ruimte ** 4 slaapkamers ** royale garage ** oprit ** kluswoning ** privacy ** lichte leefruimtes ** rustig wonen ** nabij centrum **
Ben jij op zoek naar een woning waar je écht je eigen droomhuis van kunt maken? Dan is deze hoekwoning aan de Europalaan absoluut het ontdekken waard. Hier krijg je niet alleen volop ruimte, maar ook eindeloos veel mogelijkheden om alles helemaal naar eigen smaak vorm te geven. De basis is namelijk verrassend goed: fijne leefruimtes, veel lichtinval, een extra brede garage en maar liefst vier ruime slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen. En dankzij de royale zolderverdieping realiseer je hier met gemak zelfs een vijfde slaapkamer. Hier ligt een fantastische basis voor jouw toekomstige thuis. Nieuwsgierig? Bel/app dan met ons kantoor voor een bezichtiging.
Bijzonderheden:
- Voorzien van houten kozijnen
- Grotendeels voorzien van dubbele beglazing;
- Deels voorzien van rolluiken;
- Voorzien van huurboiler;
- Mogelijkheid om 5 slaapkamers te creëren;
- Opvallend ruime garage;
- Groenrijke zijtuin met volop privacy en zon;
- Centrum op loopafstand bereikbaar.
Thuiskomen
Je parkeert je auto eenvoudig op eigen oprit of in de garage. Nooit meer zoeken naar een parkeerplek dus. De rustige ligging en het royale perceel zorgen direct voor een prettig gevoel van ruimte zodra je aankomt. Dankzij de hoekligging profiteert de woning bovendien van extra lichtinval én een ruimtelijk gevoel rondom het huis.
Hart van het huis
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen inclusief de erker aan de voorzijde. Daarnaast geniet je vanuit de zithoek van fraai groen uitzicht. De open keuken is ruim opgezet en biedt volop mogelijkheden voor wie droomt van een moderne leefkeuken. Zie jij jezelf hier al koken met bijvoorbeeld een mooi kookeiland als centraal middelpunt? De ruimte leent zich er perfect voor. Alles aan deze woning nodigt uit om het helemaal eigen te maken.
Slapen & baden
De woning beschikt over vier ruime slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen. De kamers zijn stuk voor stuk prettig licht en beschikken over praktische vaste kasten. Dankzij de goede afmetingen zijn ze flexibel in te delen als slaap-, werk- of hobbykamer.
De zolderverdieping vormt een absolute verrassing. De slaapkamer is hier dusdanig ruim dat het eenvoudig mogelijk is om een extra, vijfde slaapkamer te realiseren. Daarnaast is er een royale voorzolder aanwezig met volop bergruimte én mogelijkheden voor de wasapparatuur.
De badkamer heeft momenteel een uitgesproken retro uitstraling; iets wat de één direct wil moderniseren en de ander juist ontzettend charmant vindt. Juist dat maakt deze woning zo leuk: hier kun je echt jouw eigen stijl en woonwensen tot leven brengen.
Buitenleven
Buiten geniet je hier van verrassend veel ruimte en privacy. De zijtuin vormt dankzij de hoekligging een heerlijk verlengstuk van het perceel en ontvangt volop zon vanuit het zuiden en westen. Tegelijkertijd vind je direct achter de woning juist fijne, meer beschutte plekken. Zo is er op ieder moment van de dag wel een prettige plek om te zitten.
Het vele groen, de royale opzet en de palmbomen zorgen bovendien voor een bijna tropische sfeer die deze tuin net even anders maakt dan anders. Een plek waar je heerlijk kunt ontspannen, tuinieren of lange zomeravonden doorbrengt in alle rust.
Centrum Etten-Leur
Vanaf eind 19e eeuw is grotendeels het centrum van Etten-Leur gebouwd met recente bouw. Met het bouwen van een nieuw en bruisend centrum is er in één keer een compact, compleet en comfortabel stadshart ontstaan, waarin alles naadloos op elkaar aansluit. Stadskantoor, winkels, woningen en appartementen, horeca, bioscoop, kerk, scholen, ondergrondse parkeergarage en busstation, zetten Etten-Leur duidelijk op de kaart als plaats waar het gebeurt. Daarnaast ligt in het centrum het ‘Oderkerkpark’ en de schouwburg ‘De Nobelaer’, het centrum voor kunst en cultuur met bibliotheek, speelotheek, kunstuitleen, muziekschool en theater. Het centrum is gunstig gelegen nabij snelwegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,473
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 311 m²
- Volume in cubic meters
- 397 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
- CH boiler
- Atag (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN-LEUR L 5416
- Cadastral map
- Area
- 311 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and side garden
- Side garden
- 78 m² (13.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum Oost 1
Etten-Leur- Residents
- 1,420
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,487
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



