Sold
Liesbosweg 1284872 NE Etten-LeurHet Hooghuis
€ 399,500 k.k.
- 140 m²living area
- 206 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 16, 2025
- Date of sale
- April 28, 2025
- Term
- 12 days
Description
Leuke vrijstaande geschakelde woning gelegen in de populaire woonwijk ‘Hooghuis‘!
Wat is het fijn wonen aan de Liesbosweg 128! De uitgebouwde woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis, een heerlijke plek om samen te komen. Op de begane grond vind je bovendien een multifunctionele ruimte, ideaal voor een praktijk aan huis, een speelkamer of een fijne hobbyruimte.
De woning beschikt over maar liefst 4 ruime slaapkamers en een moderne badkamer (vernieuwd in 2021), waardoor u hier alle ruimte heeft.
De zonnige achtertuin ligt op het zuiden, perfect om te genieten van mooie dagen. Liever wat schaduw? Geen probleem, onder de royale overkapping zit je heerlijk beschut.
Ook aan praktisch gemak is gedacht: je parkeert eenvoudig op je eigen oprit.
Je dient de woning nog op enkele vlakken af te werken, maar dat maakt het juist de ideale kans om er je eigen thuis van te maken. Wil je graag een bezichtiging inplannen? Neem hiervoor contact op met ons kantoor, we laten de woning graag aan je zien!
Begane grond met ruime woonkamer en multifunctionele ruimte
Via de entree komen we binnen in de hal, die toegang biedt tot de (nog af te werken) toiletruimte (met zwevend toilet), de meterkast en de woonkamer. Tevens kun je vanuit de hal naar de 1e verdieping.
Bij binnenkomst in de woonkamer valt meteen de royale ruimte op, wat een fijne verrassing! De elektrische inbouwhaard zorgt voor extra sfeer en gezelligheid, een perfect middelpunt voor knusse avonden. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde, afgewerkt met inbouwspots in het plafond, is er extra leefruimte ontstaan. Vanuit hier heb je een prachtig, groen uitzicht over de achtertuin. Op zonnige dagen zet je de tuindeuren lekker open, daardoor wordt ‘binnen’ met ‘buiten’ verbonden.
Vanuit de uitbouw bereik je via een deur de ruime, multifunctionele kamer (oorspronkelijk de garage). Deze ruimte is te gebruiken voor diverse doeleinden, denk aan een speel-/hobbykamer, maar eventueel ook voor een praktijk aan huis. Er is hier elektra, verwarming en een wateraansluiting aanwezig, evenals de verdeler van de vloerverwarming.
We lopen terug naar de woonkamer, waar de trapkast verrassend veel opbergruimte biedt, altijd handig. Aan de voorzijde heb je de open keuken waarnaast je met gemak het eetgedeelte kunt creëren. Gezellig kletsen met je gasten terwijl je staat te koken!
De keuken is van alle gemakken voorzien en heeft diverse boven-/onderkasten en laden, een 4-pits gaskookplaat met vlakscherm afzuigkap, een combi oven, een koel-/vriescombinatie, een vaatwasser, een 1½ spoelbak en een stenen aanrechtblad.
1e Verdieping met 3 mooie slaapkamers
Op deze verdieping heb je de overloop, 3 slaapkamers en de vernieuwde badkamer.
Aan de achterzijde liggen 2 ruime slaapkamers. De 3e grote slaapkamer ligt aan de voorzijde en heeft een wastafel met meubel. Je kunt in deze slaapkamers heerlijk koel en donker slapen, want ze zijn voorzien van rolluiken (deels elektrisch, deels hand bedienbaar).
De badkamer is in 2021 vernieuwd en heeft een inloopdouche (met regen- en handdouche en een thermostaatkraan), een wastafel met meubel, een zwevend toilet, een designradiator, spotjes en afzuiging.
2e Verdieping met royale slaapkamer en wasruimte
Vanaf de overloop hebben we toegang tot een bergruimte met een dakvenster, de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur, de opstelplaats van de cv-combiketel (Intergas, 2020) en een bergzolder.
De 4e slaapkamer is ook weer erg ruim en heeft een grote dakkapel aan de achterzijde, een dakvenster aan de voorzijde en een zijraam. Er is dus voldoende daglicht aanwezig. De dakkapel en het zijraam zijn voorzien van een rolluik.
Sfeervolle tuin
De woning heeft een voor- en achtertuin. De sfeervolle achtertuin ligt op het zuiden, dus het is hier echt genieten van de zon! Er is een grote overkapping aanwezig met lichtkoepel. Hier kun je heerlijk zitten met een goed boek of borrelen met vrienden tot in de late uurtjes.
Verder is de tuin voorzien van bestrating, borders met volwassen beplanting en een berging. De poort biedt toegang tot de achterom.
Oprit
Je auto kun je makkelijk parkeren op de eigen oprit.
Algemeen
- De woning is vanuit de bouw in 1984 voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie.
- De woning heeft houten kozijnen, met uitzondering van de kunststof dakkapel op de 2e verdieping.
- De woning heeft grotendeels dubbel glas. Het keukenraam en de slaapkamer op de 1e verdieping aan de voorzijde hebben triple glas.
- De verdiepingsvloeren zijn van beton.
- De hal, woonkamer en keuken zijn afgewerkt met plavuizen voorzien van vloerverwarming. - De multifunctionele ruimte is voorzien van een laminaatvloer.
- De overloop op de 1e verdieping is voorzien van een laminaatvloer. De slaapkamer aan de voorzijde en 1 slaapkamer aan de achterzijde hebben vloerbedekking. De badkamer is betegeld.
- Aan de achterzijde op de begane grond is een elektrisch zonnescherm aanwezig.
- De woning is grotendeels voorzien van rolluiken, deels elektrisch en deels hand bedienbaar.
- Er is parkeergelegenheid op eigen terrein en in de nabijheid van de woning aanwezig.
- Deze woning is gelegen in plan Hooghuis in een prettige en kindvriendelijke wijk.
- De uitvalswegen, het centrum van Etten-Leur en scholen zijn in de directe omgeving.
- Deze woning is bouwkundig gekeurd, het rapport is op te vragen bij ons op kantoor.
Woonwijk Hooghuis
Hooghuis is een grote woonwijk aan de oostzijde van Etten-Leur, dicht bij het Liesbos. De huizen zijn voornamelijk in de jaren ’80 gebouwd. Er zijn veel wandel- en fietspaden door de wijk en behalve op de hoofdwegen aan de rand, is er maar weinig doorgaand verkeer. Daarom is het er rustig wonen. In Hooghuis wonen veel gezinnen, maar je vindt er zeker ook singles.
Middenin de wijk aan het Vogelaarpark, staat het gebouw “De Vleer” met twee basisscholen (de Springplank en de Hofstee) en een kinderdagopvang. Hooghuis heeft een supermarkt aan het Schoonhout en omdat de wijk dicht bij het centrum ligt, bent u snel bij de andere winkels en voorzieningen. Voor uw boodschappen kunt u trouwens ook op het Van Bergenplein terecht, in Etten-Leur Noord. Op vrijdagmorgen is daar bovendien een weekmarkt.
Parkplan Oostpoort is een uitbreiding aan de zuidzijde van de wijk. Deze huizen zijn eind jaren ’90 gebouwd. Daar ligt ook het nóg iets recentere Parcstaete. Het is een kleinschalig project met zowel tweekappers als vrijstaande woningen in de jaren ’30 stijl. De beide buurten grenzen aan de fraaie kantoren van de Parklaan.
Hooghuis is een prettige wijk om te wonen! Hij is goed bereikbaar, zowel per bus als met de auto. Door prima uitvalswegen zit u in een mum van tijd op de snelweg naar Breda, Roosendaal of Antwerpen.
Wonen in Etten-Leur
Waar in Etten-Leur u ook gaat wonen: dagelijkse voorzieningen zijn altijd binnen handbereik. Van scholen (basis en middelbaar), kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang tot ambachtelijke bakkers, slagerijen en supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Verder is het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente Etten-Leur groot. Het openbaar vervoer is goed geregeld. Binnen de stad zijn goede busverbindingen tussen de wijken en er is een NS-station met een Intercity-verbinding richting Roosendaal of Breda. Reist u liever met de auto, dan bent u altijd binnen vijftien minuten op de snelweg. Uitgebreid winkelen kan in Etten-Leur naar hartenlust. Grote ketens zijn vertegenwoordigd, maar het centrum is ook rijk aan andere leuke en unieke winkels/boetieks. Tussendoor of na afloop een hapje eten of drinken? Dat kan in één van de vele lunchrooms en restaurants. Etten-Leur bruist. De evenementenkalender is dan ook rijkelijk gevuld. Tel daar de bioscoop en cultuurhuis De Nobelaer bij op en kom tot de conclusie dat in Etten-Leur altijd iets te beleven is. Houdt u van natuur? Ontdek dan al wandelend of met de fiets de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. Etten-Leur heeft ook een gezellige jachthaven met directe aansluiting op de vaarwegen naar Breda, Oosterhout, de Biesbosch, Dinteloord en het Volkerak.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 40 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Eigenaar geen bewoner geweest
De verkoper is geen bewoner geweest en kan daarom de kopende partij niet informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan de woning, waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest, indien hij deze woning wel zelf feitelijk had gebruikt en zal met deze reden dus ook opgenomen worden in de koopakte.
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat je de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als je de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij je de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden je rond in de bestaande situatie, maar misschien heb je andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat je met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die je past. Met beperkte middelen kun je veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als je nog vragen hebt, neem dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn je graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 399,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,854
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 206 m²
- Volume in cubic meters
- 493 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN-LEUR E 3932
- Cadastral map
- Area
- 206 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 91 m² (11.00 metre deep and 8.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,833x
Viewed
84x
Saved
15-4-2025
On Funda
Neighborhood

Het Hooghuis
Etten-Leur- Residents
- 5,045
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,693
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




