Moerlaken 124871 JN Etten-LeurDe Keen
€ 699,000 k.k.
- 153 m²living area
- 389 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen aan het water in De Keen:
Ben jij op zoek naar een huis waar je gezin zich meteen thuis voelt? Stop met zoeken! In De Keen, op een rustige en geliefde locatie, staat deze ruim opgezette twee-onder-een-kapwoning te koop. Hier woon je met uitzicht op het water, geniet je van de moderne voorzieningen én heb je een zee aan ruimte om te leven, spelen en ontspannen.
De woonkamer is uitgebouwd en voorzien van grote glaspartijen die voor een prachtige lichtinval zorgen. Je hebt hier niet alleen alle ruimte om lekker te zitten of te dineren, maar door het uitzicht op het water aan de voorzijde lijkt het net alsof binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Op warme zomerdagen houd je het hoofd koel dankzij de airconditioning en de strakke tegelvloer geeft de ruimte een moderne uitstraling. Ideaal voor gezinnen die houden van gezelligheid én comfort.
Koken wordt een feest in de moderne open keuken uit 2022. Deze keuken is compleet ingericht met o.a. een 4 pits gasfornuis, vaatwasser, koelkaast en een combi-magnetron, en biedt alles wat je nodig hebt om uitgebreid te koken of snel iets klaar te maken.
Grenzend aan de keuken bevindt zich een royale bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine. Hier staat ook de CV-ketel uit 2015 opgesteld. Nog een groot pluspunt: vanuit de bijkeuken loop je direct de inpandige garage in. De garage is voorzien van elektra, en dankzij de elektrische sectionaaldeur open je ‘m met een druk op de knop. Altijd droog uitstappen, handig met boodschappen of sporttassen!
Drie slaapkamers op de eerste verdieping
De slaapverdieping biedt ruimte aan drie comfortabele slaapkamers, allemaal voorzien van praktisch laminaat én rolluiken – dus lekker slapen in het donker is hier vanzelfsprekend. De kamers zijn stuk voor stuk ruim genoeg voor een (kinder)bed, bureau en kast. Hier kan ieder gezinslid zijn eigen plekje creëren.
De badkamer is ingedeeld voor het gemak van een gezin; er is een ligbad, aparte douche, toilet én een dubbele wastafel. Bovendien is alles modern afgewerkt en goed onderhouden.
Verrassende tweede verdieping met vierde slaapkamer
Op de tweede verdieping vind je nog een ruime, lichte vierde slaapkamer. Deze kamer is uitermate geschikt als master bedroom, tienerkamer of thuiskantoor. Er is bovendien een mogelijkheid om een dakterras aan te leggen, mocht je nog wat extra buitenruimte willen.
Heerlijke tuin op het Oosten: privacy gegarandeerd
De achtertuin is gesitueerd op het oosten en is een heerlijke plek voor een kop koffie in de ochtendzon. Dankzij de ligging en slimme beplanting geniet je hier volop van privacy. Kinderen kunnen hier ongestoord spelen en jij zit op je gemak in je loungestoel.
Deze woning is klaar voor de toekomst, want hij beschikt over volledig kunststof kozijnen (onderhoudsvriendelijk!), een energielabel A én acht zonnepanelen op het dak. Dat betekent lage energiekosten en een fijn gevoel – nu en in de toekomst.
Deze gezinswoning in De Keen is ideaal voor wie houdt van ruimte, comfort én een fantastisch uitzicht. Met vier slaapkamers, eigen garage, moderne keuken en badkamer en energievriendelijke oplossingen hoef je hier eigenlijk alleen nog te verhuizen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 699,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,569
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Plot size
- 389 m²
- Volume in cubic meters
- 621 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB ThermoElegance 30-A/3 CW4 (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN-LEUR O 1440
- Cadastral map
- Area
- 389 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 200 m² (20.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property, public parking and parking garage
Popularity
7,393x
Viewed
46x
Saved
2-2-2026
On Funda
Neighborhood

De Keen
Etten-Leur- Residents
- 3,525
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 3,844
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



