Sold
Schipperstraat 1334871 KK Etten-LeurSchoenmakershoek
€ 439,000 k.k.
- 122 m²living area
- 129 m²plot size
- 2bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- March 13, 2026
- Date of sale
- March 26, 2026
- Term
- 13 days
Description
Zoek je een instapklare woning met een nette afwerking en energiezuinig wooncomfort? Dan is Schipperstraat 133 in Etten-Leur echt iets voor jou! Deze goed onderhouden woning ligt op een leuke locatie, vlakbij de levendige Leurse Haven en biedt alles wat je nodig hebt: een uitgebouwde woonkamer met lichtstraat, moderne keuken, luxe badkamer, 2 slaapkamers en een royale zolder met veel mogelijkheden.
Hier woon je rustig en comfortabel, maar toch met alle voorzieningen in de buurt. Enthousiast? Dan plannen we graag een bezichtiging voor je in.
Begane grond met uitgebouwde woonkamer
Voor de auto is er altijd voldoende parkeergelegenheid in de buurt. Je betreedt de woning via de nette voortuin met grind, diverse vaste planten, waterkraan en siertegels. Je komt binnen in de hal met toegang tot de meterkast, het toilet (volledig betegeld, wandcloset en fonteintje), de keuken en de trapopgang naar de 1e verdieping.
De keuken aan de voorzijde is strak ingericht in een hoekopstelling met moderne inbouwapparatuur zoals een 4-pits keramische kookplaat, combi-oven (2026), afzuigkap, kastruimte en praktische lades.
De tuingerichte woonkamer voelt direct aangenaam aan mede dankzij de grote lichtstraat en de openslaande deuren naar de achtertuin. De ruimte is hierdoor opvallend licht.
Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de trapkast. De warmtepomp is netjes weggewerkt in de trapkast, waar je ook nog extra bergruimte hebt.
1e Verdieping met 2 comfortabele slaapkamers en een luxe badkamer
Via de vaste trap kom je op de overloop van de 1e verdieping. Hier bevinden zich twee slaapkamers en een royale badkamer.
De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van elektrische screens, ideaal tijdens zonnige dagen. Aan de achterzijde vind je de master bedroom, ruim opgezet en voorzien van een diepe vaste kast.
De badkamer is volledig betegeld en van alle luxe voorzien: een dubbele wastafel, een douche met thermostaatkraan, een wandcloset én een whirlpool met jets. Een heerlijke plek om tot rust te komen.
2e Verdieping met veel mogelijkheden
De 2e verdieping is momenteel ingericht als open zolderruimte. Dankzij de rechte wanden en de raampartijen is deze verdieping ruim én licht. Hier vind je een vaste kast met de aansluiting voor de wasmachine en de WTW-unit.
Op deze verdieping heb je dus genoeg ruimte voor het creëren van een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Achtertuin
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met sierbestrating, groene borders met vaste planten, een buitenkraan en een achterom. Achterin de tuin staat een houten berging met elektra en verlichting. Ideaal voor je fietsen, gereedschap of als kleine werkruimte.
Algemeen
- De woning is volledig geïsoleerd.
- De woning is volledig voorzien van houten kozijnen met dubbel glas.
- De gehele woning is voorzien van betonnen verdiepingsvloeren en vloerverwarming.
- De begane grond is afgewerkt met een tegelvloer.
- De 1e verdieping is afgewerkt met vloerbedekking en de 2e verdieping is voorzien van laminaat.
- De woning wordt verwarmd en gekoeld middels een zeer energiezuinige warmtepomp.
- De woning is energiezuinig met een A-label.
- Deze woning is bouwkundig gekeurd, het rapport is op te vragen bij ons op kantoor.
- Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig in de straat en in de directe omgeving.
- De woning ligt in een kindvriendelijke woonwijk op loopafstand van diverse speelgelegenheden.
- Het centrum van de Leur en de winkels liggen op steenworp afstand. Ook de Leurse Haven en het Turfschip zijn nabij, alsmede scholen, medische voorzieningen en de uitvalswegen.
Maak kennis met Schoenmakershoek
Schoenmakershoek, gelegen richting Zevenbergen, Prinsenbeek en Liesbos, is één van de jongste wijken van Etten-Leur. De woningen zijn gasloos en hebben elk een eigen ondergrondse warmtebron. De natuur speelde een grote rol bij het ontwerp van de wijk. Hofjes en het grote langgerekte Schoenmakerspark zijn dan ook kenmerkend voor Schoenmakershoek. Het park heeft een multicourt, speeltuintjes en een vijver waar u ’s zomers kunt vissen en met een beetje geluk kunt schaatsen in de winter. Een heerlijke plek om te recreëren! In de wijk zijn aanwezig: scholen, een kinderopvang en peuterspeelzaal en ook het Turfschip met onder andere een cultureel centrum, een restaurant en een hotel. In de wijk zelf vindt u geen winkels. Hiervoor gaat u naar het dichtbijgelegen Van Bergenplein (met weekmarkt op vrijdagochtend) en de Geerkade. Verder ligt de gezellige haven op loopafstand en is ook het centrum van Etten-Leur op korte afstand gelegen.
Wonen in Etten-Leur
Waar in Etten-Leur u ook gaat wonen: dagelijkse voorzieningen zijn altijd binnen handbereik. Van scholen (basis en middelbaar), kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang tot ambachtelijke bakkers, slagerijen en supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Verder is het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente Etten-Leur groot. Het openbaar vervoer is goed geregeld. Binnen de stad zijn goede busverbindingen tussen de wijken en er is een NS-station met een Intercity-verbinding richting Roosendaal of Breda. Reist u liever met de auto, dan bent u altijd binnen vijftien minuten op de snelweg. Uitgebreid winkelen kan in Etten-Leur naar hartenlust. Grote ketens zijn vertegenwoordigd, maar het centrum is ook rijk aan andere leuke en unieke winkels/boetieks. Tussendoor of na afloop een hapje eten of drinken? Dat kan in één van de vele lunchrooms en restaurants. Etten-Leur bruist. De evenementenkalender is dan ook rijkelijk gevuld. Tel daar de bioscoop en cultuurhuis De Nobelaer bij op en kom tot de conclusie dat in Etten-Leur altijd iets te beleven is. Houdt u van natuur? Ontdek dan al wandelend of met de fiets de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. Etten-Leur heeft ook een gezellige jachthaven met directe aansluiting op de vaarwegen naar Breda, Oosterhout, de Biesbosch, Dinteloord en het Volkerak.
Verkoopvoorwaarden
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat je de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als je de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij je de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden je rond in de bestaande situatie, maar misschien heb je andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat je met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die je past. Met beperkte middelen kun je veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als je nog vragen hebt, neem dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn je graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 439,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,598
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 129 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, underfloor heating, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ETTEN-LEUR D 1822
- Cadastral map
- Area
- 129 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 44 m² (8.80 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,077x
Viewed
35x
Saved
12-3-2026
On Funda
Neighborhood

Schoenmakershoek
Etten-Leur- Residents
- 4,125
- Family with children
- 50%
- Avg. asking price / m²
- € 4,061
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




