Van Glabbeekstraat 334871 SV Etten-LeurBaai 2
€ 365,000 k.k.
- 110 m²living area
- 169 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Ben je op zoek naar een lichte en verrassend ruime tussenwoning in de geliefde woonwijk ‘Baai’ in Etten-Leur? Dan is de woning aan de Van Glabbeekstraat 33 er één die je zeker niet wilt missen!
Hier geniet je van een fijne, lichte woonkamer met open keuken, maar liefst 4 slaapkamers en een moderne badkamer. Ook aan praktische opbergruimte is in deze woning volop gedacht.
De achtertuin is verrassend ruim en onderhoudsvriendelijk aangelegd. Daarnaast beschikt de tuin over een stenen berging met elektra en is er in de directe omgeving voldoende gratis parkeergelegenheid aanwezig.
Ook benieuwd geworden? Neem contact op met ons kantoor en we laten ze woning graag aan je zien!
Begane grond – woonkamer met open keuken
Via de verzorgd aangelegde voortuin met sierbestrating en groene borders bereiken we de voordeur. In de hal treffen we de meterkast, het toilet (geheel betegeld met wand closet) voorzien van mechanische ventilatie, en de trapopgang naar de 1e verdieping.
Vanuit de hal kom je direct in de woonkamer met open keuken. Voorin is ruimte voor een fijne zithoek, achterin sluit het eetgedeelte mooi aan op de tuin. Dankzij de grote ramen aan beide kanten valt het daglicht hier volop naar binnen, wat zorgt voor een frisse en uitnodigende sfeer.
De open keuken (2022) is modern uitgevoerd en van alle gemakken voorzien. Zo beschikt deze over een stijlvol composiet werkblad, een spoelbak en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, combi-oven/magnetron, vaatwasser en een 4-pits inductiekookplaat met circulaire afzuiging. Daarnaast is er een boiler (eigendom) aanwezig, wat het geheel extra praktisch maakt.
1e verdieping – 3 slaapkamers en moderne badkamer
De overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers, de badkamer en de vaste trapopgang naar de 2e verdieping.
De 2 grootste slaapkamers zijn dankzij de grote raampartijen heerlijk licht, waarbij 1 kamer beschikt over een vaste kast., wat zorgt voor extra opbergruimte. Ook de 3e slaapkamer is praktisch ingedeeld en voorzien van een eigen vaste kast.
De badkamer is modern en strak afgewerkt en maakt een verzorgde indruk. De ruimte is volledig betegeld en voorzien van een comfortabele inloopdouche met hand- en regendouche en thermostaatkraan. Daarnaast beschikt de badkamer over een wandcloset, een wastafel met meubel en een designradiator. De spiegelverwarming zorgt daarbij voor extra comfort.
2e verdieping – 4e slaapkamer met meer dan genoeg bergruimte
Via de vaste trap bereiken we de 2e verdieping. Hier kom je uit op de voorzolder, waar je praktische bergruimte vindt achter de knieschotten. Ook zijn hier de aansluitingen voor de wasapparatuur aanwezig, evenals de Cv-ketel (Nefit, 2018).
De 4e slaapkamer is royaal te noemen, mede dankzij de geplaatste dakkapel aan de achterzijde, die zorgt voor extra ruimte en licht. Ook hier vind je extra ruimte door de vaste kasten.
Tuin – ruime onderhoudsvriendelijke tuin
De achtertuin is ruim en onderhoudsvriendelijk aangelegd met sierbestrating en beplanting. Er is een fijn zitgedeelte, een stenen berging en een handige achterom. Ook is er een waterkraantje aanwezig en een rolluik op zonne-energie voor extra comfort.
Vanuit de tuin is de stenen berging bereikbaar, ideaal voor extra bergruimte en voorzien van elektra. Aangrenzend bevindt zich een praktische overkapping met ruimte voor het netjes plaatsen van containers.
Algemeen
- De woning is voorzien van 11 zonnepanelen.
- De woning beschikt over betonnen verdiepingsvloeren.
- De begane grond is voorzien van een PVC-vloer.
- De 1e en 2e verdiepingsvloer is voorzien van laminaat.
- De begane grond beschikt over vloerverwarming, met uitzondering van het toilet. Er is een radiator aanwezig als bijverwarming.
- Aan de voorzijde van de woning én in de dakkapel zijn kunststof kozijnen met HR++ beglazing aanwezig.
- Aan de achterzijde van de woning zijn hardhouten kozijnen met HR++ beglazing aanwezig.
- Er is een handmatig bedienbaar zonnescherm aanwezig.
- De woning is deels voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken op zonne-energie.
- Er is voldoende vrije parkeergelegenheid in de omgeving aanwezig.
- Uitvalswegen van en naar Etten-Leur zijn in de nabijheid.
De Baai:
De Baai is een woonwijk die zich net boven het centrum van Etten-Leur bevindt: op de oude grens tussen Etten en Leur. De woningen zijn in de jaren zestig en zeventig gebouwd en er is veel variatie. In de wijk staan eengezinswoningen, maar er zijn ook villa’s en bungalows.
Kenmerkend voor deze kleine en kindvriendelijke wijk zijn de groenzones, de aanwezigheid van speeltuintjes, een dierenparkje en de ruim opgezette straten. Scholen zijn vlakbij en op sportpark De Lage Banken zijn voetbalclub Unitas en atletiekvereniging Achilles gevestigd. Ook is de tennisvereniging Vijfhuizen dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de Aldi. Of u rijdt wat verder voor bijvoorbeeld de Jumbo of de Lidl. Aan de andere westkant van de wijk, richting het centrum, bevindt zich het trein- en busstation met verbindingen naar Roosendaal en Breda. De ligging van De Baai is gunstig en de wijk is goed bereikbaar.
Wonen in Etten-Leur
Waar in Etten-Leur u ook gaat wonen: dagelijkse voorzieningen zijn altijd binnen handbereik. Van scholen (basis en middelbaar), kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang tot ambachtelijke bakkers, slagerijen en supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Verder is het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente Etten-Leur groot. Het openbaar vervoer is goed geregeld. Binnen de stad zijn goede busverbindingen tussen de wijken en er is een NS-station met een Intercity-verbinding richting Roosendaal of Breda. Reist u liever met de auto, dan bent u altijd binnen vijftien minuten op de snelweg. Uitgebreid winkelen kan in Etten-Leur naar hartenlust. Grote ketens zijn vertegenwoordigd, maar het centrum is ook rijk aan andere leuke en unieke winkels/boetieks. Tussendoor of na afloop een hapje eten of drinken? Dat kan in één van de vele lunchrooms en restaurants. Etten-Leur bruist. De evenementenkalender is dan ook rijkelijk gevuld. Tel daar de bioscoop en cultuurhuis De Nobelaer bij op en kom tot de conclusie dat in Etten-Leur altijd iets te beleven is. Houdt u van natuur? Ontdek dan al wandelend of met de fiets de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. Etten-Leur heeft ook een gezellige jachthaven met directe aansluiting op de vaarwegen naar Breda, Oosterhout, de Biesbosch, Dinteloord en het Volkerak.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 55 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Meetinstructie branchebrede
De Meetinstructie is conform een branchebrede meetinstructie vastgesteld. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, Vastgoed Nederland, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat je de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als je de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij je de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden je rond in de bestaande situatie, maar misschien heb je andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat je met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die je past. Met beperkte middelen kun je veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als je nog vragen hebt, neem dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn je graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,318
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 169 m²
- Volume in cubic meters
- 383 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN-LEUR E 4355
- Cadastral map
- Area
- 169 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 74 m² (11.53 metre deep and 6.39 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,050x
Viewed
27x
Saved
1-5-2026
On Funda
Neighborhood

Baai 2
Etten-Leur- Residents
- 890
- Family with children
- 37%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



