Sold
Berghofstraat 1436471 EG EygelshovenEygelshoven-Kom
€ 149,000 k.k.
- 74 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 23, 2025
- Date of sale
- August 27, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
BEZICHTIGINGEN VOL
Ruim starters appartement met 2 balkons en lift!
Locatie/ligging:
Dit twee slaapkamer appartement ligt in een rustige wijk met prachtig uitzicht en op loopafstand van de kern van Eygelshoven met een eigen winkelaanbod. In de directe omgeving van veel groen en natuur en diverse uitvalswegen naar Heerlen, Kerkrade, Maastricht en Duitsland.
Het appartement bevindt zich op de 3e woonlaag van het complex Mercurius aan de Berghofstraat en is ideaal voor starters, koppels en alleenstaande jongeren die op zoek zijn naar een comfortabele plek om te wonen. Met een lichte uitstraling en een praktische indeling is dit appartement een leuk eigen thuis.
INDELING
Begane grond:
Via overkapte entree met intercominstallatie toegang tot de centrale hal. Hier bevinden zich tevens de brievenbussen en toegang tot de lift. Vanuit de hal is ook de gemeenschappelijke fietsenberging en de eigen berging (3.00 x 2.35m) bereikbaar. Bergingen zijn ook van buitenaf bereikbaar. Het appartement bevindt zich op de derde verdieping.
3e verdieping
Entree/hal wordt gedeeld met 2 andere appartementen en hierin bevindt zich ook de meterkast. De gehele woning is voorzien van een antracietkleurige grindvloer.
Vanuit de hal toegang tot geheel betegeld toilet met fonteintje en verlaagd plafond met spot en een ruime garderobekast.
Ruime woonkamer 4.95 x 4.18 met een verlaagd plafond voorzien van inbouw spotjes en toegang tot 1e balkon (2.65 x 1.35m).
Separaat gesloten keuken (4.30 x 2.82) met keukeninstallatie (4-pits gas kookplaat en inbouwoven, afzuigkap, koelkast en vriezer).
Aangrenzend aan de keuken toegang tot het 2e balkon (2.65 x 1.35m).
Vanuit de keuken toegang tot met deur afgesloten berging/wasruimte met aansluiting voor wasmachine.
Middels halletje naar twee slaapkamers ca. 4.00 x 3.02, en 3.99 x 3.00.
Geheel betegelde badkamer 1.89x 1.56 met douche en douchewand, verlaagd plafond met spotjes, vaste wastafel en een 2de toilet .
Buiten:
2 balkons totaal circa 7 m2.
Souterrain:
Afsluitbare binnenberging met toegangsdeur voor fiets.
Overige kenmerken:
- bouwjaar 1974
- energielabel C
- kunststof kozijnen;
- v.v. dubbelglas
- volledig gestoffeerd
- CV-ketel merk: Remeha Avanta 28c, bouwjaar 2012 (eigendom)
- maandelijkse VvE bijdrage: € 210,--
Meetstaat / afmetingen
De oppervlakten en inhoud zijn bepaald conform de meetnormeringen zoals gedefinieerd in de "meetinstructie Gebruiksoppervlakte woningen" (versie juli 2019) en de "Meetinstructie bruto inhoud woningen" (versie juli 2019), welke zijn vastgsteld door Aedes, Bag Bao, NVM, VNG, het Nederlands Register Vastgoed Taxateurs, Vastgoedpro, VBO en de Waarderingskamer. Deze meetstaat is met de grootste zorgvuldigheid opgesteld naar beste kennis en wetenschap. Mochten er desondanks afwijkingen zijn van de daadwerkelijke situatie ter plaatse, dan kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bouwkundige keuring
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
De informatie in deze advertentie is door MMX Makelaars met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel voor de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 149,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,014
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Specific
- With carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 245 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanto 28C (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,372x
Viewed
34x
Saved
23-7-2025
On Funda
Neighborhood

Eygelshoven-Kom
Eygelshoven- Residents
- 2,120
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 2,349
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




