Sold
- 101 m²living area
- 163 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 20, 2025
- Date of sale
- July 15, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!
Ben je op zoek naar een super fijne woning welke instapklaar is? Dan is dit de perfecte woning voor jou! De woning is met grote zorg onderhouden en keurig in afwerking. Je hebt de beschikking over een gezellige woonkamer, aangebouwde keuken, vier slaapkamers en een badkamer met alles erop en eraan. In de tuin is het ook heerlijk genieten. Als eerste komt dit door de oriëntatie op het zuidwesten. Mocht het in het zonnetje te warm worden, dan ga je lekker onder de grote overkapping zitten. Ook heb je nog eens de beschikking over een tweetal bergingen waar je lekker kunt klussen en spullen kunt opslaan.
Indeling
Begane grond:
Entree met hier de vernieuwde meterkast (8 groepen, fornuisgroep, groep zonnepanelen en dubbele aardlekschakelaar) en verder is er toegang tot de woonkamer.
De woonkamer heeft een fijne opzet. Aan de voorzijde is het zitgedeelte en via het grote raam kijk je lekker vrij weg over de breed opgezette straat. Aan de achterzijde heb je het eetgedeelte en hier is dan weer plek voor een grote eettafel. Middels een airco is de woonkamer te koelen en te verwarmen.
Vanuit de woonkamer is de aangebouwde keuken te bereiken, een praktische kast onder de trap en er is toegang tot een portaal dat af te sluiten is. De kast onder de trap is ideaal voor het opbergen van de stofzuiger en de etenswaren.
De keuken is in hoekopstelling en voorzien van een ingebouwde koelkast, vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat en afzuigkap. Via een deur is de tuin te bereiken.
Het portaal biedt via een vaste trap toegang tot de eerste verdieping en er is toegang tot de toiletruimte. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een wandcloset en fonteintje.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping, toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
Twee van de slaapkamers zijn aan de achterzijde gelegen. De grootste van de twee is voorzien van airconditioning en beide zijn voorzien van een rolluik. De derde slaapkamer is aan de voorzijde gelegen en ook weer van een prima formaat.
De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een douche, wastafel in meubel, duoblok toilet en ligbad. Een groot dakraam zorgt hier voor daglicht.
Tweede verdieping:
Mooie vierde slaapkamer met heel veel bergruimte achter de knieschotten, twee grote dakramen voor daglicht en verder is hier de opstelplaats van de wasapparatuur en cv-ketel (Remeha Avanta Ace HR combi 2022).
Tuin:
De tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating. Lekker veel plek om te zitten dus.
Tegen de achtergevel van de woning is een zonnescherm aanwezig.
Helemaal achterin de tuin is een mooie grote overkapping gemaakt waar je ook met minder weer lekker buiten kunt blijven zitten. Vanuit de overkapping is de stenen schuur te bereiken, welke voorzien is van elektra en water. Er is ook een aanrecht met een wastafel erin.
Grenzend aan de overkapping kom je nog een overkapt gedeelte tegen. Hier heb je dan weer de plek om de fietsen neer te zetten en de afvalbakken. Via een poort is het achtergelegen parkeerterrein te bereiken. Hier is plek genoeg om de auto te parkeren.
Algemeen:
- Op het dak van de woning liggen 12 zonnepanelen. Deze zijn goed om de opbrengst van het elektra-verbruik op te wekken;
- de ramen van de woning zijn voorzien van HR++ beglazing, de vloer is geïsoleerd, de gevels en het dak zijn geïsoleerd. Kortom, de gehele woning is goed geïsoleerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,218
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 163 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta Ace (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- FIJNAART D 2201
- Cadastral map
- Area
- 163 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (15.00 metre deep and 4.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,270x
Viewed
92x
Saved
19-6-2025
On Funda
Neighborhood

Fijnaart
Fijnaart- Residents
- 4,915
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,313
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




