Sold
Houtvester Jansenweg 2-629462 TB GasselteVerspreide huizen Gasselte
€ 209,500 k.k.
- 57 m²living area
- 815 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- May 1, 2024
- Date of sale
- May 16, 2025
- Term
- 12 months
Description
Een parel in Gasselte op droomlocatie!
Dit juweeltje van een vrijstaande bungalow staat op een plek waar rust en comfort samenkomen in een prachtige omgeving, perfect voor vakantiegangers die willen genieten van al het moois dat Gasselte te bieden heeft.
DE BUNGALOW:
De bungalow is te betreden via de serre waarna u in de hal komt met drie deuren.
De linker deur brengt u naar de sfeervolle woonkamer met vele ramen waardoor u kunt genieten van het prachtige uitzicht op de eigen besloten tuin.
De openkeuken is o.a. voorzien van een gaskookplaat en afzuigkap en staat in verbinding met de woonkamer, waardoor u tijdens het koken altijd contact kan houden met uw familie en vrienden.
Vanuit de woonkamer komt u via klapdeuren in de twee slaapkamers.
In de hal ziet u nog twee deuren, welke leiden naar de badkamer en berging
De vernieuwde badkamer met wastafelmeubel, douchecabine en toilet is royaal van opzet. De berging is voorzien van CV-opstelling, meterkast en wasmachineaansluiting.
DE TUIN
De USP van deze bungalow is toch zeker de fraai aangelegde tuin. Deze is meer dan goed onderhouden en biedt volop ruimte om te genieten van de buitenlucht in totale privacy. Of u nu wilt zonnen, tuinieren of gewoon wilt ontspannen, deze tuin biedt de mogelijkheid om optimaal te genieten van de natuur.
De bungalow beschikt over een ruime overkapping waar je heerlijk kunt zitten. Daarnaast is er een externe bergruimte beschikbaar en een gebouw gebonden buitenruimte. Deze ruimtes bieden voldoende opslagmogelijkheden voor al uw vakantiespullen, waardoor u altijd alles bij de hand heeft.
Maar... U zult dit zelf zeker ervaren wanneer u op deze locatie aanwezig bent. Kortom schroom niet en maak een bezichtigingsafspraak.
BIJZONDERHEDEN:
- Ruime tuin rondom
- Vernieuwde badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel
- Overwegend isopane HR glas
- Geïsoleerd plafond
- CV-installatie eigendom
- Externe bergruimte
- Recent geschilderd (2023)
- Wordt verkocht in gemeubileerde staat
- Verhuur mogelijk (geen verplichting)
- Parklasten ongeveer €2090,-
BELANGRIJKE PARKINFORMATIE:
Vakantie oord de Kremmer is gelegen midden op de Hondsrug, aan de rand van de prachtige Staatsbossen, in één van de mooiste gedeeltes in Drenthe.
Het park beschikt zelf over veel faciliteiten. tafeltennis, fietsenverhuur en speeltuin.
Deze bungalow is ideaal voor gezinnen, stelletjes of vriendengroepen die op zoek zijn naar een sfeervolle vakantieplek. De bungalow is strategisch geplaatst op het park, wat een rustige en vredige sfeer garandeert, weg van de drukte van het dagelijkse leven en ideaal voor verhuur.
Permanente bewoning is op dit park helaas niet toegestaan, zo ook niet bij deze bungalow.
DE OMGEVING:
Op slechts enkele minuten lopen van de bungalow bevindt zich recreatieplas 't Nije Hemelriek, een pittoreske plek om te zwemmen, zonnebaden en genieten van de natuur. Of je nu op zoek bent naar een actieve vakantie met wandel- en fietspaden in de buurt, of juist naar een ontspannen ontsnapping uit het dagelijkse leven, deze bungalow biedt de perfecte uitvalsbasis.
Ook biedt de omgeving fantastische sportieve activiteiten, zoals het DX Adventurepark (open waterpark) bij recreatieplas 't Nije Hemelriek, een bezoek aan de schaapskudde of één van de vele hunebedden, Wildlands Adventure Zoo Emmen en nog veel meer.
De steden Assen (ca. 16 km), Emmen (ca. 27 km) en Groningen (ca. 38 km) zijn goed bereikbaar.
LETOP!!
Indien u een afspraak heeft gemaakt voor bezichtiging verzoeken wij u de navigatie in te stellen op Kremmerlaan 2 Gasselte, anders komt u niet op het juiste park uit! Gelieve niet zonder afspraak langs te komen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 214,500 kosten koper
- Last asking price
- € 209,500 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Specific
- Furnished
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 815 m²
- Volume in cubic meters
- 224 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Flue and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- GASSELTE I 592
- Cadastral map
- Area
- 815 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
4,781x
Viewed
59x
Saved
1-5-2024
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Gasselte
Gasselte- Residents
- 190
- Family with children
- 25%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




