Sold under reservation
Kloosterstraat 205386 AT GeffenGeffen
€ 569,000 k.k.
- 134 m²living area
- 237 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherSfeervolle tweekapper met garage, oprit en tuin (NW) met overkapping!
Description
Centraal gelegen in Geffen, in de jonge en kindvriendelijke wijk De Oorsprong, sfeervolle twee-onder-één kap woning met 4 (slaap)kamers, garage, parkeergelegenheid op eigen terrein en zonnige achtertuin met grote overkapping. Gelegen op een mooi perceel van 237m²!
Deze instapklare, bijzonder goed onderhouden, tweekapper is gebouwd in 2021 en is voorzien van alle luxe en gemakken. Zo is de woning voorzien van vloerverwarming op de begane grond en hoge plafonds op alle verdiepingen. Ook aan de duurzaamheid is gedacht, zo is de woning goed geïsoleerd en zijn er 6 zonnepanelen geplaatst. De woning heeft een energielabel A! Op de begane grond is de woning voorzien van een L-vormige woonkamer met zitgedeelte aan de voorzijde en een woonkeuken aan de achterzijde met openslaande deuren naar de achtertuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een moderne badkamer. De verrassend ruime tweede verdieping is een grote open ruimte met vierde slaapkamer en bergruimte. Deze verdieping biedt voldoende mogelijkheden om eenvoudig een extra kamer te creëren. De privacyvolle achtertuin met grote overkapping en achterom is gelegen op het zonnige noordwesten. Een fijne tuin waar je heerlijk in kunt vertoeven!
Geffen biedt een ruim en landelijk karakter, waarbij alle voorzieningen voor wonen, werken, cultuur en recreatie binnen handbereik zijn. Je kunt er genieten van rijke cultuur en afwisselende natuur, o.a. wandelgebied de Geffense Bosjes en recreatieplas de Geffense Plas. Alle winkels voor de dagelijkse levensbehoeften zijn aanwezig. Het relatief nieuwe multifunctioneel centrum ‘De Koppellinck’ huisvest een brede school, een peuterspeelzaal en een verenigingsgebouw. Er is veel speelgelegenheid, een sportveldencomplex, een sporthal en een jeugdhuis.
Er valt nog veel te vertellen over deze instapklare woning en de centrale woonomgeving, maar het lijkt ons beter als je ter plekke kennis maakt. Je bent bij deze van harte uitgenodigd!
Indeling
Begane grond:
Via de entree aan de zijkant van de woning komen we in de hal met meterkast, verdeler van de vloerverwarming, toiletruimte (met wandcloset en fonteintje) en toegang tot de woonkamer.
Bij binnenkomst in de L-vormige woonkamer vallen direct de grote raampartijen op die zorgen voor een heerlijke lichtinval. Ook de moderne afwerking en de hoge plafonds spreken direct aan, een instapklare woning! Het zitgedeelte is gesitueerd aan de voorzijde van de woning.
Als we doorlopen komen we in de luxe woonkeuken met voldoende ruimte voor een royale eettafel. De open keuken is geplaatst in een T-vorm en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten: koelkast, vaatwasmachine, spoelbak, heetwaterkraan, inductiekookplaat met afzuiging, combimagnetron en veel bergruimte in de kastjes en lades. Vanuit de woonkeuken hebben we via openslaande deuren, met plissehor, toegang tot de achtertuin.
Vanuit de woonkamer gaan we via de vaste trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping. Deze verdieping is afgewerkt met een PVC-vloer.
Als eerste betreden we de masterbedroom, welke aan de voorzijde, over de gehele breedte van de woning is gesitueerd. Aan de achterzijde zijn de tweede en derde slaapkamer gelegen.
Tenslotte bereiken we de moderne badkamer met zijraam. De badkamer is betegeld met een grijze vloer-/wandtegel en een visgraat tegel in de douche én voorzien van een royale douche met sunshower en nis, wandcloset, groot wastafelmeubel met 2 waskommen en een designradiator.
Terug op de overloop gaan we via de vaste trap naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap is de tweede, grote open verdieping met hoog plafond en vierde (slaap)kamer te bereiken. Deze verdieping is verrassend ruim en voorzien van een zijraam, dakraam (Falkro), bergruimte, aansluitpunten voor de wasmachine en droger, mechanische ventilatie, opstelplaats van de c.v.-ketel (Intergas) en de omvormer van de zonnepanelen.
Deze verdieping is mooi groot en biedt voldoende mogelijkheden om eenvoudig een extra kamer te creëren.
Garage:
De ruime garage is voorzien van een kanteldeur aan de voorzijde en een loopdeur naar de achtertuin. De garage heeft voldoende opbergruimte en is voorzien van elektra. Voor de garage is er parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein.
Tuin:
Vanuit de woonkeuken is de zonnige en sfeervolle achtertuin met achterom te bereiken. De heerlijk zonnige tuin is op het noordwesten gelegen en is voorzien van sierbestrating, klinkers, kunstgras, groenborders, leibomen, elektra en een druppelsysteem. Als kers op de taart bevindt zich achterin de tuin een mooie royale overkapping met elektra. Een fijne, zonnige tuin!
(Deze brochure is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de
vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 569,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,246
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 237 m²
- Volume in cubic meters
- 563 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- GEFFEN C 6282
- Cadastral map
- Area
- 237 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 95 m² (10.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,230x
Viewed
59x
Saved
2-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



