Sold
Bisonstraat 1045421 EG GemertGemert-Centrum
€ 329,000 k.k.
- 77 m²living area
- 186 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 13, 2025
- Date of sale
- November 6, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Op korte afstand van het sfeervolle centrum van Gemert is deze instapklare, vrijwel geheel gemoderniseerde tussenwoning gelegen. De woning is voorzien van een nieuwe keuken, 3 slaapkamers op de 1e verdieping, een moderne badkamer en een fraai aangelegde tuin met afsluitbare carport.
Begane grond:
U betreedt de woning aan de voorzijde in de hal/ entree. Deze is voorzien van een tegelvloer, stucwerk wanden en - plafond. In de hal zijn de meterkast met glasvezelaansluiting gesitueerd alsmede de trapopgang naar de 1e verdieping.
De sfeervolle en ruime woonkamer heeft een donkere tegelvloer. De wanden en het plafond zijn afgewerkt met stucwerk. De woonkamer is gelegen over de volle lengte van de woning waardoor het plaatsen van een zit- en eethoek mogelijk is. De trapkast bevindt zich achter de schuifwand.
De keuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en in een hoekopstelling (2020) geplaatst met een gefineerd aanrechtblad met spoelbak voorzien van een quooker. De keukenapparatuur bestaat uit een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, combi-oven (2025) en een vaatwasser (2022). Er is meer dan voldoende bergruimte in de kastjes. De tegelvloer is vanuit de woonkamer doorgelegd naar de keuken.
Het portaal biedt toegang tot de toiletruimte en de bijkeuken. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld in een moderne kleurstelling en voorzien van een wandcloset en fonteintje. De praktische bijkeuken heeft een tegelvloer en de wanden zijn halfhoog betegeld. In de bijkeuken bevinden zich een kastenwand, de witgoedaansluitingen alsmede de opstelling t.b.v. de c.v.-combiketel (Atag, 2013). De achtertuin is bereikbaar middels een loopdeur vanuit het portaal, maar ook vanuit de bijkeuken.
1e Verdieping:
De overloop op de 1e verdieping biedt toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De overloop is voorzien van een laminaatvloer en heeft stucwerk op de wanden. Verder is de overloop voorzien van een airco welke zorgt voor verkoeling of verwarming van de verdieping.
Alle slaapkamers zijn identiek afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wanden. De 3 slaapkamers zijn allen in moderne tinten afgewerkt en door de vorm en afmetingen goed indeelbaar.
De badkamer is volledig betegeld in een lichte kleurstelling en voorzien van een inloopdouche, wastafel in meubel en een wandcloset. De designradiator geeft deze ruimte een behaaglijk gevoel. Het raam zorgt voor een natuurlijke lichtinval en extra ventilatie.
2e Verdieping:
Middels een vlizotrap is er toegang tot de 2e verdieping welke dienst doet als bergzolder.
Tuin:
De achtertuin is aangelegd met een terras, gazon, sierbestrating en borders met vaste beplanting. Achter in de tuin is een carport gesitueerd welke aan de achterzijde beschikt over een elektrische overheaddeur en een separate loopdeur voor de achterom. De carport is middels een verrijdbare wand momenteel gedeeltelijk ingericht als berging en gedeeltelijk als overkapping. De carport is voorzien van elektra.
Bijzonderheden:
- Het betreft een instapklare tussenwoning met fraai afwerkingsniveau.
- Sinds 2020 is de woning op diverse punten gemoderniseerd met o.a. een nieuwe keuken en nieuwe badkamer.
- De woning is voorzien van 10 zonnepanelen.
- De woning beschikt over energielabel C.
- Er zijn 3 slaapkamers op de 1e verdieping.
- De voortuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. De achtertuin is voorzien van een afsluitbare carport. - Gelegen op een perceel van 186 m².
- De woning is gelegen op een rustige locatie nabij het centrum van Gemert.
- Woonoppervlakte: ca. 77 m², inhoud: ca. 305 m³.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 329,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,273
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Plot size
- 186 m²
- Volume in cubic meters
- 305 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- GEMERT M 5743
- Cadastral map
- Area
- 186 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 71 m² (14.25 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,921x
Viewed
83x
Saved
13-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




