Drossard Meijerstraat 515421 JB GemertGemert-Oost
€ 400,000 k.k.
- 114 m²living area
- 200 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Description
Deze royale en sfeervolle hoekwoning is royaal uitgebouwd en is o.a. voorzien van een vernieuwde badkamer, airco, liefst vier slaapkamers en een leuk tuinhuis met overkapping. Een heerlijk en instapklaar huis met veel ruimte, licht en een praktische indeling!
Begane grond
Via de hal kom je binnen in een nette entree met tegelvloer, meterkast, vernieuwd modern toilet met hangcloset en de trap naar boven.
De lichte woonkamer heeft een eiken houten vloer, strakke wanden en plafond en beschikt over een praktische bergkast. Doordat de keuken is geplaatst in de uitbouw, beschikt de woonkamer over verrassend veel ruimte!
Aan de achterzijde is de leefkeuken gelegen. Deze is uitgevoerd in een hoekopstelling met Corian werkblad en voorzien van een inductiekookplaat met afzuigkap, oven, 1½ spoelbak, vaatwasser en koel/vriescombinatie. De grote raampartijen zorgen voor volop daglicht en een fijn contact met de tuin.
Via de schuifpui stap je zo de tuin in.
Deze tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, kunstgazon een overdekt terras en een achterom. Je geniet hier van volop privacy en ruimte.
Achterin de tuin is het bijgebouw aanwezig, wat verdeeld is in 2 ruimtes. Enerzijds is er een gezellige extra kamer gecreëerd, ideaal om te chillen, spelen of als extra werkkamer. Een praktische kastenwand zorgt voor bergruimte.
Het andere gedeelte biedt bergruimte en zijn de aansluitingen voor het witgoed aanwezig. De royale overkapping zorgt ervoor dat je al in het vroege voorjaar tot het late najaar kunt genieten van de tuin.
1e verdieping
Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers, alle voorzien van laminaat, stucwerk wanden en plafonds én handige inbouwkasten. Tevens beschikken de slaapkamers over rolluiken.
De badkamer is recent vernieuwd en modern uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche met regendouche, hangend toilet en dubbele wastafel. Dankzij het raam heeft de ruimte prettig daglicht en natuurlijke ventilatie.
2e verdieping
Via een vaste trap bereik je de voorzolder met de Atag HR-combiketel (2009) en extra bergruimte.
Aangrenzend ligt de vierde slaapkamer met laminaat vloer, dakkapel én Velux dakraam, waardoor deze kamer heerlijk licht is. De aanwezige airco op de voorzolder zorgt hier voor extra comfort.
ALGEMEEN
- Instapklare en uitgebouwde hoekwoning
- Vier slaapkamers en een multifunctioneel bijgebouw in de tuin
- Voorzien van airco, riante overkapping en centraal gelegen in Gemert
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopbrochure. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,509
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Plot size
- 200 m²
- Volume in cubic meters
- 497 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- GEMERT M 2657
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 79 m² (10.50 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,807x
Viewed
47x
Saved
23-1-2026
On Funda
Neighborhood

Gemert-Oost
Gemert- Residents
- 6,020
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,436
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



