Houtert 185422 CT GemertGemert-Oost
€ 565,000 k.k.
- 159 m²living area
- 244 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Op een uitstekende locatie staat deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning. De woning is de afgelopen jaren op hoogwaardige wijze gemoderniseerd en uitgebreid, waardoor een eigentijdse gezinswoning is ontstaan met veel leefruimte, een multifunctionele werkkamer, een royale tuin en een sfeervolle overkapping.
Via de verzorgde voortuin bereikt u de ruime hal met een moderne pvc-vloer over de gehele begane grond. De hal biedt toegang tot de meterkast, de toiletruimte, de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer. Tevens is er toegang tot de multifunctionele ruimte beneden en de inpandige berging. De lichte afwerking en het hoge afwerkingsniveau zorgen direct voor een verzorgde eerste indruk.
De royale woonkamer vormt het hart van de woning en biedt dankzij de uitbouw uit 2020 een heerlijke hoeveelheid leefruimte. Grote raampartijen aan de voor- en achterzijde zorgen voor veel natuurlijke lichtinval, terwijl de warme pvc-vloer en de strakke wandafwerking bijdragen aan een sfeervolle uitstraling. De begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming en een airconditioning zorgt ook tijdens warme dagen voor een aangenaam binnenklimaat.
De moderne keuken sluit mooi aan op de woonkamer en beschikt over een praktische opstelling met veel werk- en bergruimte. In 2020 is de keuken uitgebreid met een extra kastenwand waarin de koelkast, vriezer en oven zijn geïntegreerd, waardoor extra comfort en opbergruimte zijn gecreëerd. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en de vaatwasser is in 2025 vernieuwd. Via de dubbele tuindeuren staat de keuken in directe verbinding met de tuin en de overkapping.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich de royale multifunctionele kamer, gerealiseerd tijdens de aanbouw van 2023. Deze ruimte is uitstekend geschikt als thuiswerkplek, speelkamer, praktijkruimte of slaapkamer op de begane grond. Dankzij de grote raampartijen is het een prettige, lichte ruimte en de aanwezige airconditioning draagt bij aan extra comfort. Boven deze ruimte bevindt zich bovendien een praktische bergzolder voor extra opslag.
De inpandige berging is royaal van formaat en biedt volop ruimte voor fietsen, voorraad en hobbyspullen. Dankzij de directe toegang vanaf de oprit én vanuit de woning is deze ruimte bijzonder praktisch in gebruik.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers die stuk voor stuk netjes zijn afgewerkt en beschikken over veel daglicht. De ouderslaapkamer aan de voorzijde is royaal opgezet en beschikt over openslaande deuren naar een charmant Frans balkon. De overige slaapkamers zijn ideaal als kinderkamer, logeerkamer of extra werkruimte.
De moderne badkamer is ruim van opzet en uitgevoerd met een ligbad, een dubbel wastafel met meubel en een toilet. De vloerverwarming zorgt voor extra comfort en de neutrale kleurstelling geeft de ruimte een tijdloze uitstraling.
De tweede verdieping biedt verrassend veel extra ruimte. Op de overloop bevinden zich de witgoedaansluitingen en extra bergruimte, waarna toegang wordt verkregen tot een ruime vierde slaapkamer. Dankzij de dakkapel en de aanwezige airconditioning is ook deze verdieping comfortabel te gebruiken als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Achter de knieschotten is bovendien veel praktische bergruimte aanwezig.
De fraai aangelegde achtertuin is volledig omsloten en biedt veel privacy. Het onderhoudsvriendelijke karakter zorgt ervoor dat u optimaal kunt genieten van het buitenleven, terwijl er voldoende ruimte is voor spelende kinderen, een trampoline of meerdere terrassen. De combinatie van groen, bestrating en verschillende zitplekken maakt de tuin geschikt voor ieder seizoen.
Achter in de tuin bevindt zich een sfeervolle houten overkapping waar u al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar heerlijk kunt ontspannen. De overkapping biedt volop ruimte voor een comfortabele loungehoek en vormt een gezellige plek om samen te komen met familie en vrienden.
Bijzonderheden
- Verschillende keren uitgebouwd
- Multifunctionele kamer op de begane grond met bergzolder.
- Vloerverwarming op de gehele begane grond en in de badkamer.
- 14 zonnepanelen geplaatst in 2022.
- Sfeervolle overkapping en onderhoudsvriendelijke achtertuin.
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopdocumentatie. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 565,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,553
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- Plot size
- 244 m²
- Volume in cubic meters
- 565 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2008, in ownership
Cadastral data
- GEMERT K 3153
- Cadastral map
- Area
- 244 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 102 m² (10.50 metre deep and 9.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,556x
Viewed
32x
Saved
7-8-2026
On Funda
Neighborhood

Gemert-Oost
Gemert- Residents
- 6,020
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,624
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



