New
Kattestart 85422 DP GemertDoonheide
€ 599,500 k.k.
- 140 m²living area
- 226 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuime, instapklare 2-kapper met hoog afwerkingsniveau en wooncomfort
Description
Bent u op zoek naar een modern gebouwde gezinswoning waar u zó in kunt? Maak dan kennis met Kattestart 8 in Gemert. Deze verrassend ruime 2-onder-1-kapwoning uit 2017 combineert een hoog afwerkingsniveau met veel wooncomfort, een royale leefkeuken, 4 slaapkamers, een complete badkamer en een fijne tuin met overkapping. Zet daar de volledige isolatie, 6 zonnepanelen, airco en vloerverwarming bij en u heeft een woning die helemaal klaar is voor de toekomst.
BEGANE GROND:
Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast voorzien van glasvezelaansluiting. Bij binnenkomst in de woning is direct de keurige afwerking en sfeer voelbaar. De hal is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, spuitwerk wanden en heeft strak stucwerk op het plafond. De trapopgang geeft toegang tot de 1e verdieping.
De begane grond is volledig voorzien van een lichte tegelvloer met vloerverwarming, deels spuitwerk wanden, deels afgewerkt met betonstuc en een spuitwerk plafond. De woonkamer biedt volop ruimte voor een gezellige zithoek en staat in open verbinding met de keuken, waardoor een prettige en open leefruimte ontstaat. De open haard geeft de ruimte een behaaglijk gevoel.
De keuken vormt een echte blikvanger met zijn warme uitstraling en sfeerverlichting. De keuken is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur. Het royale kook-/ spoeleiland is afgewerkt met een composiet aanrechtblad en hierin bevinden zich een 4-pits gas-op-glas kookplaat met krachtige Volcano wokbrander, afzuigkap en vaatwasser. De combi-magnetron/oven, combi-oven/stoomoven en grote koelkast bevinden zich in de separate kastenwand met veel opbergruimte en daarnaast een gezellige coffee-corner. Vanachter het eiland is er zicht op een gezellige eetkamer met grote eetkamerbank die de leefkeuken compleet maakt. Extra bergruimte heeft u tevens in de naastgelegen trapkast. Middels dubbel openslaande deuren heeft u toegang tot de fraai ingerichte achtertuin.
In de bijkeuken is de gedeeltelijk betegelde en modern aangeklede toiletruimte gesitueerd, uitgerust met wandcloset, fonteintje en mechanische ventilatie. Ook vind je hier een keukenblok met spoelbak, waarin zich een inbouwvrieskast bevindt. Er is koud/ warm wateraansluiting en -afvoer aanwezig voor evt. wasmachine/ droger. Ook vind je daar de achterdeur met toegang tot de tuin.
De volledig geïsoleerde garage is zowel intern als vanaf de oprit middels dubbel openslaande deuren bereikbaar. In de garage ligt een praktische tegelvloer. Er is veel ruimte voor opslag, een werkbank, de fietsen, etc.
1E VERDIEPING:
Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, stuk voor stuk keurig netjes afgewerkt met een laminaatvloer en verzorgde wanden en plafonds. De slaapkamers hebben een afmeting van respectievelijk ca. 11 m², ca. 3.22 x 4.19m. en 2.40 x 2.11m. De ouderslaapkamer beschikt bovendien over een warme, moderne uitstraling door de houten wand achter het bed en om de royale vaste kastenwand, die beiden eveneens voorzien zijn van sfeerverlichting. Slaapkamer 3 doet dienst als werk-/ hobbykamer met een vast bureau met krijtwand, legplank en inbouwspots.
De complete badkamer is volledig betegeld in een warme kleurstelling en van alle gemakken voorzien. Hier vind je een ligbad en ruime inloopdouche (ca. 1.20 x 1.00m.) met regendouche, nis en glazen douchedeur. Het fraaie wastafelmeubel met waskom en een wandcloset maken het geheel compleet. Ook hier zorgen vloerverwarming en de designradiator voor extra comfort.
2E VERDIEPING:
Ook de tweede verdieping is optimaal benut. In 2024 is deze verdieping verbouwd en voorzien van een extra slaapkamer, waardoor de woning nu maar liefst 4 slaapkamers biedt.
Op de ruime voorzolder bevinden zich de witgoedaansluitingen, de c.v.-combiketel (Atag, 2017) en de mechanische ventilatie unit. Daarnaast is er een praktische inbouwkast aanwezig. De volledige verdieping is voorzien van een laminaatvloer, nette wand- en plafondafwerking en geniet volop lichtinval. De in 2024 geplaatste airco geeft de woning van boven tot beneden de nodige verkoeling en verwarming.
De extra kamer met een oppervlakte van ca. 11 m² is uitstekend geschikt als slaapkamer, maar kan uiteraard ook dienst doen als thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer. Een maatwerk kastenwand zorgt hier voor zeer veel opbergmogelijkheden. De fraaie dakkapel met rolluik geeft extra licht, volume en biedt prachtig uitzicht over de straat en het speelveldje.
TUIN:
Ook buiten is het zeer prettig vertoeven. De tuin is verzorgd aangelegd met onder andere kunstgras, een waterornament en borders met vaste beplanting en beschikt sinds 2021 over een fijne, volledig geïmpregneerde overkapping. Hierdoor kun je een groot deel van het jaar heerlijk beschut buiten zitten. Onder de overkapping en in de tuin zijn diverse elektravoorzieningen aangebracht, waaronder verlichting. Daarnaast is er een berging voor fietsen, tuingereedschap en overige spullen. De tuin is aan beide zijden keurig omheind, gesitueerd op het zonnige zuiden en aan de achterzijde vrij gelegen aan ‘De Molenbroekse loop’.
BIJZONDERHEDEN:
- Het betreft een jonge, moderne 2-onder-1-kapwoning uit 2017.
- Gelegen in de gewilde wijk ‘Doonheide’.
- Voorzien van een compleet isolatiepakket, 6 zonnepanelen en airco (2024). Energielabel A.
- Voorzien van vloerverwarming op de begane grond en badkamer.
- Royale keuken met kook-/ spoeleiland en hoogwaardige inbouwapparatuur.
- Er is een complete badkamer met ligbad én inloopdouche.
- De ouderslaapkamer beschikt over een royale vaste kastenwand.
- Er zijn maar liefst 4 slaapkamers verdeeld over 2 verdiepingen.
- De 2e verdieping is in 2024 compleet verbouwd.
- Woonoppervlakte: ca. 140 m², inhoud: ca. 549 m³.
- Fraai aangelegde, zonnige achtertuin met overkapping (2021).
- Voorzien van een praktische berging.
- Er zijn diverse voorbereidingen getroffen voor toekomstige installaties (o.a. loze leidingen in de keuken en slaapkamers).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,282
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 226 m²
- Volume in cubic meters
- 549 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- GEMERT O 2366
- Cadastral map
- Area
- 226 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 92 m² (10.25 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,498x
Viewed
29x
Saved
1-9-2026
On Funda
Neighborhood

Doonheide
Gemert- Residents
- 1,235
- Family with children
- 61%
- Avg. asking price / m²
- € 4,132
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



