New
Schoutstraat 176691 JG GendtLootakkers
€ 400,000 k.k.
- 97 m²living area
- 137 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstap klaar | Perfect onderhouden | Modern ingericht
Description
Ben je op zoek naar een fijne starterswoning waar je zó in kunt? Dan is Schoutstraat 17 in Gendt er zo eentje waar je meteen een goed gevoel bij krijgt. Deze moderne tussenwoning is licht, netjes afgewerkt en heeft een heerlijke zonnige tuin met overkapping. Je woont hier duurzaam, met energielabel A en zonnepanelen. Tel daar de rustige ligging bij op en je hebt een thuis waar je jarenlang vooruit kunt. Kom je kijken?
DE HIGHLIGHTS
• Tussenwoning uit 1990
• 4 slaapkamers
• Nieuwe keuken met strakke uitstraling
• Zonnige achtertuin op het zuidwesten
• Overkapping aan huis voor extra leefruimte buiten
• 10 zonnepanelen op het dak
• Energielabel A
• CV-ketel uit 2024
• Vrijstaande houten berging en achterom
• Wonen in een rustige straat in een fijne woonwijk
LICHTE WOONKAMER WAAR JE METEEN THUIS BENT
Je komt binnen in een nette hal en loopt door naar de woonkamer. Hier valt meteen op hoe licht en ruim het voelt. De moderne vloer, rustige kleuren en grote ramen zorgen voor een fijne sfeer.
De zithoek is een heerlijke plek om te ontspannen na een lange dag. Door de grote ramen heb je een groen uitzicht op de tuin. Bij de keuken is de plek voor een eettafel. Met vrienden eten, spelletjesavond of gewoon lekker lang tafelen, je ziet het hier meteen voor je.
STRAKKE KEUKEN
De keuken heeft een moderne, strakke uitstraling met donkere fronten en een licht werkblad. Een mooie combinatie die meteen opvalt. De keuken is slim ingedeeld zodat je zoveel mogelijk werk- en bergruimte hebt. Zo blijft het aanrecht lekker opgeruimd. Ook de afzuigkap is netjes weggewerkt zodat het geheel superstrak oogt.
Of je nu snel een pasta maakt of uitgebreid staat te koken voor vrienden, hier heb je alles bij de hand.
ZONNIGE TUIN MET EEN EXTRA BUITENKAMER
De achtertuin is echt een pluspunt. Hij is verzorgd aangelegd, onderhoudsvriendelijk en ligt op het zuidwesten. Dat betekent: veel zon, vooral als je thuiskomt na een werkdag!
Onder de overkapping zit je heerlijk beschut. Deze is ruim, dus heeft meer dan genoeg plek voor een loungeset of juist een grote eettafel.
Achterin de tuin staat nog een praktische berging voor fietsen en spullen, en via de achterom loop je zo naar buiten.
SLAAPKAMERS EN BADKAMER
Op de eerste verdieping vind je meerdere slaapkamers en de badkamer. De kamers zijn licht en praktisch in te delen. De hoofdslaapkamer is mooi afgewerkt met akoestische wandpanelen. De andere kamers hebben veel lichtinval door de dakramen en zijn ideaal als kinderkamer, werkkamer of logeerkamer.
In de badkamer is alle ruimte optimaal benut, met een ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet. Alles wat je nodig hebt voor een frisse start in de ochtend of juist een ontspannen avond.
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier is een vierde slaapkamer en een ruime overloop met de plek voor de wasmachine en droger (en genoeg ruimte om de was te doen). De extra bergruimte op de vliering en achter de schotten maken dit een huis waar je in kunt groeien.
ENERGIEZUINIG EN KLAAR VOOR DE TOEKOMST
De woning is niet alleen mooi ingericht, maar ook duurzaam. Met energielabel A, goede isolatie, overal HR glas en 10 zonnepanelen zit je hier helemaal goed. De meterkast is volledig vernieuwd, uitgerust met een krachtige 3x25A netaansluiting.De CV-ketel uit 2024 kan nog even mee! Dat betekent: comfortabel wonen én lagere energiekosten.
FIJNE PLEK IN GENDT
De woning ligt in een rustige straat in een fijne woonwijk. In Gendt hangt een prettige dorpssfeer: mensen groeten elkaar op straat en er is altijd wel wat leven in het dorp. Zo is er elke vrijdag een goedbezochte weekmarkt en vind je verschillende kroegen, eetcafés en winkels voor je dagelijkse boodschappen, een goed glas wijn of vers brood van de bakker. Voor stadse voorzieningen ben je in een kwartiertje rijden in Arnhem of Nijmegen.
Het dorp is rustig en overzichtelijk, met basisscholen, kinderopvang en sportverenigingen in de buurt. Daarnaast ligt Gendt prachtig tussen de Waal en de fruitgaarden. Ideaal voor een wandeling over de dijk, een rondje hardlopen of een fietstocht door de Betuwe. Rustig wonen, maar met alles dichtbij.
NOG MEER ZIEN?
Wie weet wordt dit straks jouw nieuwe thuis! Maar wordt dit huis hem toch niet? Laten we samen jouw droomhuis vinden.
• Ontdek huizen voordat ze op Funda staan (of die Funda nooit halen).
• Leer slimmer zoeken naar jouw perfecte huis.
• Wij helpen je er doorheen kijken. Zo krijgen huizen waar je zelf nooit aan had gedacht ineens potentie.
• Ga succesvol onderhandelen met onze tips, of laat de onderhandeling aan ons over.
Of wil je jouw huis verkopen? Dat doen wij met een frisse en transparante aanpak en de nieuwste marketing tools.
Neem gerust contact op, dan maken we vrijblijvend kennis.
* Energielabel: wil je exact weten wat de isolatiewaardes zijn? Check het energielabel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,124
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 137 m²
- Volume in cubic meters
- 352 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- GENDT A 4049
- Cadastral map
- Area
- 137 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
755x
Viewed
19x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Lootakkers
Gendt- Residents
- 1,465
- Family with children
- 40%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



