New
Pastoor Smeetsstraat 416243 CV GeulleHulsen-Oostbroek
€ 389,000 k.k.
- 118 m²living area
- 259 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRuime en uitstekend onderhouden half vrijstaande woning
Description
Deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden half vrijstaande woning, oorspronkelijk gebouwd als vrijstaande woning, is gelegen in een rustige woonwijk in Geulle en combineert sfeer, comfort en volop mogelijkheden. De woning beschikt onder meer over een royale woonkamer met eikenhouten vloer en houten shutters, een luxe in 2019 vernieuwde keuken, drie ruime slaapkamers én een royale zolderverdieping waar eenvoudig extra slaapkamers gerealiseerd kunnen worden. Dankzij de diepe oprit, de grote garage, het overdekte terras en de tuin met goede privacy is het hier comfortabel wonen voor het hele gezin. Bovendien zorgen energielabel B, 10 zonnepanelen en airconditioning voor een aangenaam en energiezuinig wooncomfort.
Indeling
Souterrain:
Kelder verdeelt in twee ruimten (resp. ca. 9m² en 7.3 m²).
Begane grond:
Diepe oprit voor meerdere auto's. Hal met toilet en vernieuwde meterkast (14 groepen, 4 aardlekschakelaars). Sfeervolle L-vormige woonkamer (ca. 32.1m²) voorzien van een eikenhouten vloer, airco, houten shutters en een gaskachel. Aan de tuinzijde gelegen keuken (ca. 16.1m²) met luxe aanrechtcombinatie voorzien van een granieten blad en de volgende apparatuur: inductie kookplaat met Bora afzuigsysteem, combi-oven, stoomoven, koelkast en spoelbak. Overdekt terras (ca. 18.5m²). Ruime garage (ca. 29.3m²) met houten poort, witgoed aansluitingen en een ruime bergzolder. Verzorgde tuin met overkapping, een zonnig terras en goede privacy.
Eerste verdieping:
Overloop, drie royale slaapkamers (resp. ca. 17.7m², 13.4m² en 11.8m²). De kleinste slaapkamer is voorzien van een muurkast. Badkamer (ca. 7.3m²) met inloopdouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel met badmeubel en elektrische vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Zolderverdieping met royale zolderruimte (nokhoogte 3 m) waar een grote vierde (en vijfde) slaapkamer gerealiseerd kan worden.
Daarnaast twee bergruimten (resp. ca. 12.3m² en 7.5m²) met tevens opstelling CV-ketel (merk Remeha Calenta, eigendom, bwjr. 2015).
Nadere bijzonderheden:
- In een rustige woonwijk gelegen;
- Oorspronkelijk gebouwd als vrijstaande woning;
- De begane grond is in 2019 bijna geheel gerenoveerd inclusief luxe keuken (Goergen);
- Diepe oprit voor meerdere auto's en een royale garage (ca. 29.3m2);
- Drie slaapkamers, met mogelijkheid voor een vierde en vijfde op de tweede verdieping;
- Modern sanitair;
- Geheel voorzien van houten kozijnen met dubbel glas;
- De woning is voorzien van dakisolatie en muurisolatie;
- Energielabel B;
- Voorzien van een airco (bwjr. 2025) op de begane grond voor zowel verwarmen als koelen;
- 10 zonnepanelen, bwjr. 2020, eigendom.
Omgeving
Geulle telt circa 2.900 inwoners en behoort tot de Gemeente Meerssen. Het dorp is gunstig gelegen ten opzichte van de autosnelweg A2 richting Maastricht - Eindhoven. Omgeven door het uitgestrekte Bunderbos en de Maasvallei, biedt de omgeving talloze mogelijkheden voor ontspanning en recreatie.
Tevens zijn er enkele voorzieningen aanwezig zoals een (buiten)zwembad, bakkerij, eetcafés en een basisschool. Wandel- en fietspaden in het Heuvelland zijn snel bereikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,297
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 53 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 40 m²
- Plot size
- 259 m²
- Volume in cubic meters
- 560 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- GEULLE B 3723
- Cadastral map
- Area
- 259 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 68 m² (9.80 metre deep and 9.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
501x
Viewed
12x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hulsen-Oostbroek
Geulle- Residents
- 845
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 2,954
Discover the neighborhood