Under offer
Broek 299511 PR GieterveenGieterveen
€ 299,000 k.k.
- 198 m²living area
- 752 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Description
Aan de Broek 29 in Gieterveen vind je een woning met volop ruimte en mogelijkheden. Met maar liefst 5 slaapkamers, 3 badkamers, een royale woonkeuken én een grote aangebouwde garage met elektrische deuren vormt dit een ideale basis voor wie graag een huis naar eigen wens wil creëren. De eerste stappen zijn al gezet, nu is het aan de volgende eigenaar om het geheel verder af te maken.
Ligging & omgeving:
Gieterveen is een gemoedelijk Drents dorp met een rustige woonomgeving en veel ruimte om je heen. Je woont hier landelijk, maar niet afgelegen: voorzieningen in omliggende dorpen en plaatsen zijn goed bereikbaar, net als uitvalswegen richting o.a. Veendam, Stadskanaal en Assen.
Deze woning is met name geschikt voor:
• Handige kopers die een kluswoning zien als kans;
• Doorstromers die ruimte zoeken en zelf willen moderniseren;
• Samengestelde gezinnen of dubbele bewoning (door de indeling en meerdere voorzieningen);
• Kopers die wonen en werken/klussen graag combineren dankzij de grote garage en bijgebouwen.
Indeling:
Voorhuis (eigen entree)
Begane grond:
Entree/hal met meterkast en trapopgang. Vanuit de hal toegang tot de woonkamer met open keuken.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot 2 ruime slaapkamers, een badkamer met douche, dubbele wastafel, toilet en witgoedaansluiting. Tevens een ingebouwde kast waar ook de cv-ketel is opgesteld.
Tweede deel (entree tussen voorhuis en garage)
Begane grond:
Binnenkomst in een hal met toilet en urinoir.
Links: toegang tot de royale woonkeuken (ca. 30 m²) met doorloop naar de tweede badkamer.
Rechts: toegang tot de zeer ruime garage, waarvan een deel nog kan worden verbouwd en eventueel geschikt te maken is voor extra woonruimte.
Boven de garage
Zolderverdieping:
Ruime zolder met een woon-/slaapkamer en daarnaast nog 2 slaapkamers. Op deze verdieping is ook de derde badkamer gerealiseerd.
De totale slaapruimte maakt deze woning zeer geschikt voor grotere huishoudens of een gezin met oudere kinderen die wat meer zelfstandigheid wensen.
Deze woning biedt een mooie basis met veel ruimte en een praktische indeling in twee delen. Het geheel vraagt nog om modernisering en afwerking, maar juist dat biedt de kans om het volledig naar eigen smaak in te richten.
Houd er rekening mee dat dit een woning is waar nog werk in zit — ideaal voor wie graag de handen uit de mouwen steekt en stap voor stap iets moois wil realiseren.
Buitenruimte:
• Aan de voorzijde is er een ruime oprit met parkeergelegenheid voor circa 4 auto’s. De garage is aangebouwd en voorzien van een elektrische garagedeur aan zowel de voor- als achterzijde.
• De achtertuin dient nog naar eigen smaak te worden aangelegd. Wel zijn er al 2 houten bijgebouwen aanwezig:
• Een houten overkapping met 2 afzonderlijke bergingen;
• Een overkapping die aan de voorzijde open is (ideaal voor opslag, hout, aanhanger of hobbyprojecten).
Bijzonderheden:
• De gehele woning behoeft aandacht
• Geen energielabel aanwezig
• In de koopovereenkomst wordt een “as is, where is”-clausule opgenomen
• Dubbele bewoning mogelijk
• Parkeren op eigen terrein
• Mogelijkheid tot subsidie via Nij Begun: 50% vergoeding van kosten tot max. € 20.000 (voorwaarden van toepassing)
Broek 29 is een woning met potentie voor wie ruimte en mogelijkheden weet te waarderen. Ben jij klaar om hier jouw eigen plek van te maken? Dan is dit een mooie kans om iets geheel naar eigen inzicht op te bouwen.
Bezichtiging plannen? We laten je graag de mogelijkheden zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,510
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 134 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 752 m²
- Volume in cubic meters
- 1,072 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 3 showers, double sink, 2 toilets, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- GIETEN I 443
- Cadastral map
- Area
- 733 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GIETEN I 402
- Cadastral map
- Area
- 19 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 255 m² (15.00 metre deep and 17.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
21,058x
Viewed
392x
Saved
5-2-2026
On Funda
Neighborhood

Gieterveen
Gieterveen- Residents
- 675
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 3,357
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?