New
Joannes Antonides van der Goeskade 20-034461 BH GoesGoes-Centrum
€ 425,000 k.k.
- 110 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherRoyaal wonen aan het water met 3 slaapkamers & eigen parkeerplaats!
Description
Wonen aan het water, met het stadscentrum van Goes binnen handbereik
Aan de geliefde Joannes Antonides van der Goeskade 20-03 in Goes staat dit appartement in verkoop. Een heerlijke woonplek voor wie comfortabel wil wonen op een bijzondere locatie: direct aan het kanaal, met uitzicht over het water en de levendigheid van passerende boten, terwijl de binnenstad van Goes op korte loopafstand ligt.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het appartementencomplex en biedt een prettige combinatie van ruimte, licht en gemak. De royale woonkamer vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een open sfeer en een fraai uitzicht richting het kanaal en de omgeving van de stadshaven. Aan de straatzijde bevindt zich het balkon: een prettige buitenruimte waar u rustig kunt zitten en de levendigheid van de directe woonomgeving ervaart.
De woning beschikt over een open keuken, drie slaapkamers, een badkamer, een separaat toilet en praktische bergruimte. In het souterrain bevinden zich bovendien een eigen parkeerplaats en een berging. Daarmee is dit appartement niet alleen ruim en comfortabel, maar ook bijzonder praktisch in het dagelijks gebruik.
Ligging
De ligging is zonder twijfel één van de grote pluspunten van dit appartement. U woont hier aan het water, vlak bij de historische stadshaven en op enkele minuten lopen van het centrum van Goes. De Markt, winkels, restaurants, terrassen en dagelijkse voorzieningen zijn snel bereikbaar.
Ook sport- en recreatiemogelijkheden bevinden zich in de nabije omgeving. Denk aan het zwembad, tennis- en voetbalvoorzieningen, recreatiegebied De Hollandse Hoeve en de 18-holes golfbaan. De combinatie van rust aan het kanaal en de voorzieningen van de stad maakt dit tot een bijzonder aantrekkelijke woonlocatie.
Indeling
Souterrain
In het souterrain beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage. Dat betekent comfortabel en veilig parkeren op eigen terrein, zonder afhankelijk te zijn van parkeergelegenheid in de straat. Daarnaast is er een separate berging aanwezig, ideaal voor bijvoorbeeld fietsen, seizoensspullen, gereedschap of extra voorraad.
Begane grond
Via de gezamenlijke entree betreedt u het verzorgde appartementencomplex. De centrale hal geeft toegang tot het trappenhuis en de lift, waardoor het appartement ook zeer comfortabel bereikbaar is. De aanwezigheid van een videofooninstallatie zorgt voor extra gemak en veiligheid bij het ontvangen van bezoekers.
Appartement – tweede verdieping
Op de tweede verdieping komt u het appartement binnen in de hal. Vanuit hier zijn de verschillende vertrekken praktisch bereikbaar. In de hal bevinden zich onder meer de meterkast, de videofoon en de toiletruimte met fonteintje. Ook is er een praktische vaste kast aanwezig met de cv-opstelling en aansluiting voor de wasapparatuur.
De woonkamer is royaal van opzet en vormt een fijne, lichte leefruimte. Door de brede raampartijen valt er veel daglicht binnen en ontstaat er een ruimtelijk gevoel. Vanuit de woonkamer kijkt u uit over het kanaal en de omgeving van de stadshaven. De erker zorgt voor extra karakter en maakt dit een heerlijke plek om te zitten, te eten of juist een werkplek te creëren met zicht op het water.
De halfopen keuken sluit prettig aan op het woongedeelte. Hierdoor blijft er contact met de woonkamer, terwijl de keuken toch een eigen plek heeft binnen de ruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en vaatwasser.
Het appartement beschikt over drie slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De overige twee kamers zijn geschikt als slaap-, werk-, hobby- of logeerkamer. Daarmee is de indeling flexibel en goed af te stemmen op verschillende woonwensen.
De badkamer is compleet ingericht met een wastafel, ligbad en inloopdouche.
Aan de straatzijde bevindt zich het balkon. Dit is een fijne buitenruimte om even buiten te zitten, een kop koffie te drinken of te genieten van de levendigheid van de directe woonomgeving.
Bijzonderheden
Drie slaapkamers en een balkon aan de straatzijde;
Eigen parkeerplaats en berging in het souterrain;
Lift en videofooninstallatie aanwezig;
Nefit cv-combiketel, bouwjaar 2020;
Bijdrage VvE: circa € 275,- per maand.
Algemeen
Een appartement op deze plek biedt iedere dag iets bijzonders. Vanuit de woonkamer kijkt u uit over het kanaal, waar boten en zeiljachten voorbijtrekken. Tegelijkertijd wandelt u binnen enkele minuten via de haven richting de Goese binnenstad. Die combinatie van uitzicht, ruimte, comfort en stedelijke voorzieningen maakt dit appartement zeer aantrekkelijk.
Het balkon is gesitueerd aan de straatzijde en biedt een prettige buitenruimte voor een kop koffie in de ochtend of een rustig moment buiten. De eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en de separate berging zorgen daarnaast voor extra gemak.
Bent u op zoek naar een royaal appartement met eigen parkeerplaats, berging en een schitterende ligging aan het water? Dan is Joannes Antonides van der Goeskade 20-03 in Goes beslist een bezichtiging waard.
NB: Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot bezichtiging, het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Tot zekerheid van de nakoming van de koper wordt in de koopovereenkomst een artikel opgenomen, waarbij de koper zich verplicht binnen een afgesproken periode een waarborgsom te storten c.q. een bankgarantie te stellen van 10% van de koopsom. BOOT makelaars neemt tevens een niet-bewoningsclausule op.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,864
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 275.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 341 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- GOES D 5245
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 275.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,566x
Viewed
19x
Saved
3-7-2026
On Funda
Neighborhood

Goes-Centrum
Goes- Residents
- 2,390
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 3,893
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



