Sold
Krommemeet 254464 AA GoesGoes-Noordoost
€ 650,000 k.k.
- 165 m²living area
- 550 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 11, 2025
- Date of sale
- April 30, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze riante vrijstaande woning staat op een mooi perceel aan een doodlopend pleintje in de populaire woonwijk "de Noordhoek". Het plein grenst direct aan wandel- en recreatiegebied "de Hollandsche Hoeve". Het huis heeft met 4 slaapkamers, een ruime woonkamer, open woonkeuken, inpandige garage, grote bijkeuken en een heerlijke tuin heel veel te bieden. Op bepaalde vlakken dient de woning te worden gemoderniseerd. De bestaande basis is goed, de indeling logisch. Tegelijk is de woning met relatief eenvoudige ingrepen aan uw eigen wensen aan te passen. De unieke locatie maakt het geheel zeer de moeite waard.
De woning is in 1976 gebouwd op een mooi perceel van 550 m2. De woning verkeert grotendeels in originele staat. Met name op het gebied van verduurzaming kan een inhaalslag gemaakt worden. Hiervoor zijn aantrekkelijke subsidieregelingen beschikbaar. Het huis beschikt momenteel over een energielabel E.
De wijk "de Noordhoek" is misschien wel de populairste wijk van Goes. Dit is onder meer te danken aan de ligging op fietsafstand van het centrum en de ruime opzet van de wijk met veel groen.
Het is hier rustig wonen. Je wandelt vanuit de voordeur zo de oude boomgaard van "de Hollandse Hoeve" in, naar het zwembad kunt u lopen en in minder dan 10 minuten fietsen bent u bij de belangrijkste scholen en sportvoorzieningen of staat u in het bruisende centrum van Goes . Indien u golfliefhebber bent is de Goese Golf dichtbij.
De indeling van de woning is als volgt:
Via de entree aan de voorkant van het huis komt u binnen in een royale hal met meterkast, toilet en trapopgang. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer. Deze bestaat uit 2 delen. Rechts van de hal is een grote zitkamer voorzien van een eigentijdse pvc-vloer, een gashaard en een schuifpui naar terras en tuin. Door de grote raampartijen is de woonkamer opvallend licht en zonnig.
De open keuken met eetbar grenst aan de links van de hal gelegen eetkamer. De eetkamer is ca. 3 x 5 meter. Hier kan dus een flinke eethoek staan. Door het grote raam aan de voorkant kijkt u op het autoluwe plein en het omringende groen.
De keuken is eenvoudig maar functioneel en biedt tijdens het koken mooi zicht op de achtertuin. Vanuit de keuken komt u in de lichte bijkeuken met veel ramen en een buitendeur die uitkomt op het terras. Deze ruimte meet ca. 18 m2 en biedt desgewenst mogelijkheden voor het realiseren van 'kantoor aan huis', een nieuwe ruime eetkeuken of een gelijkvloerse slaap- en badkamer.
De aan de bijkeuken grenzende inpandige garage meet ca. 15 m2.
1e verdieping:
Op de verdieping is een ruime overloop met vide en toegang tot vier prima slaapkamers.
De slaapkamers zijn respectievelijk 14 m2, 11m2, 8m2 en 6m2. (gemeten op de 1.50 lijn)
De grote badkamer is gedateerd en beschikt over een douche, ligbad, toilet en twee wastafels.
2e verdieping:
De grote bergzolder is met een trap vanaf de overloop bereikbaar.
Rondom de woning ligt een verzorgde tuin met optimale privacy en ideale bezonning gedurende de gehele dag. Er zijn diverse terrassen, een gazon, een vijver, fraaie borders met vaste planten en veel volwassen groen. Voor de garage is een oprit zodat de auto op eigen terrein kan staan. Ook op het plein voor de woning is voldoende gratis parkeergelegenheid.
Zoekt u een royale woning op een hele goede locatie die het verdient om aangepast te worden aan uw eigen wensen en eisen van hedendaags comfort? Dan is dit huis absoluut de moeite waard.
Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Wij laten de woning graag aan u zien.
Oplevering in onderling overleg.
Vraagprijs € 650.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,939
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Plot size
- 550 m²
- Volume in cubic meters
- 732 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- Hot air heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- GOES B 2099
- Cadastral map
- Area
- 550 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with usufruct
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,234x
Viewed
58x
Saved
11-4-2025
On Funda
Neighborhood

Goes-Noordoost
Goes- Residents
- 1,400
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,332
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




