's-Heer Hendrikskinderendijk 74461 DT GoesGoes-West
€ 359,000 k.k.
- 96 m²living area
- 117 m²plot size
- 4bedrooms
- Genergy label
Description
Zoekt u een woning op een unieke plek aan de rand van de binnenstad van Goes? Aan de ’s-Heer Hendrikskinderendijk 7 staat deze charmante vrijstaande jaren ’30 woning van circa 96 m² woonoppervlakte te koop. Binnen treft u nog authentieke details zoals de granito vloer, het balkenplafond en de bakstenen schouw. Met vier (slaap)kamers, een praktische kelderruimte en een royale zolderverdieping biedt deze woning volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren. Dit alles op een prachtige locatie aan de singel, op loopafstand van het centrum.
Begane grond
U betreedt de woning via de ronde houten voordeur die toegang geeft tot de ruime entreehal. Hier valt direct de granito vloer op, uitgevoerd in grijs- en zwarttinten. In de hal bevindt zich tevens het toilet.
De woonkamer strekt zich uit over de volledige diepte van de woning. Het houten balkenplafond geeft de ruimte sfeer, terwijl de grote raampartij aan de voorzijde zorgt voor een prettige lichtinval en uitzicht op het water.
Aan de achterzijde ligt de keuken, er is een ingebouwde gaskookplaat met afzuigkap, een oven, een dubbele spoelbak en meerdere ramen voor daglicht. Daarnaast is er op de begane grond een extra ruimte aan de voorzijde, ideaal als werk- of slaapkamertje. Deze ruimte zou eventueel ook bij de keuken getrokken kunnen worden zodat er een royale eetkeuken ontstaat.
Via de hal bereikt u het balkon aan de achterkant van de woning. Vanaf dit balkon leidt een trap naar beneden richting het terras en de inpandige berging.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde ligt een ruime slaapkamer met dakkapel. Aan de achterzijde bevindt zich een tweede, eveneens ruime slaapkamer met dakkapel. De derde slaapkamer ligt aan de zijkant.
De douche voorziet in een douchegelegenheid en wastafel, en biedt mogelijkheden voor modernisering.
Tweede verdieping
Via een losse steektrap bereikt u de tweede verdieping. Dit is een royale zolderruimte met een dakraam voor daglicht. De hoogte bedraagt ongeveer 2,55 meter en achter de schuine zijden is extra bergruimte aanwezig. Hier bevinden zich ook de cv-opstelling en een luik naar extra opslag.
Kelder
De woning beschikt over een kelderruimte c.q. berging die via de trap aan de buitenzijde bereikbaar is. De hoogte bedraagt circa 1,90
meter.
Tuin
Door de ligging aan de dijk is de achterzijde van de woning lager gelegen dan de straat. Vanaf het balkon op de
begane grond daalt u af naar het bestrate terras. De woning is omgeven door volwassen bomen, groenstroken en het water van de singel, waar
u heerlijk kunt wandelen. Het centrum van Goes ligt op slechts enkele minuten loopafstand.
Bijzonderheden
• Karakteristieke jaren ’30 vrijstaande dijkwoning
• Woonoppervlakte circa 96 m²
• Vier slaapkamers
• Volledige mogelijkheid om te moderniseren
• Gelegen aan de groene singel en nabij het centrum van Goes
Bent u op zoek naar een sfeervolle jaren ’30 woning op een prachtige locatie met tal van mogelijkheden, dan is
’s-Heer Hendrikskinderendijk 7 zeker een bezichtiging waard.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 359,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,740
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 117 m²
- Volume in cubic meters
- 421 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR107 (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- GOES A 615
- Cadastral map
- Area
- 117 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, alongside waterfront and unobstructed view
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 13 m² (3.50 metre deep and 3.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
6,092x
Viewed
25x
Saved
2-12-2025
On Funda
Neighborhood

Goes-West
Goes- Residents
- 3,295
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,394
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



