Sold
- 120 m²living area
- 198 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 12, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Bent u op zoek naar een sfeervolle jaren '30 woning die bovendien geheel is gemoderniseerd? Welkom bij Vogelzangsweg 50!
In de populaire bloemenbuurt, op slechts 10 minuten lopen van de Grote Markt ligt dit karakteristieke woonhuis dat in prachtige staat verkeert. De huidige eigenaren hebben hier met veel plezier gewoond in deze sfeervolle, authentieke woning die naar verloop van tijd is aangepast tot de huidige indeling en bijbehorend comfort.
De woning is voorzien van moderne voorzieningen als een zonneboiler, airconditioning, Quooker enz.
Woonkamer, keuken en badkamer met vloerverwarming
6 zonnepanelen
Meterkast vernieuwd in 2018.
Bij aankomst valt direct de authentieke erker op, een kenmerkend element uit de bouwperiode en bovendien in 2024 geheel gerenoveerd! De nette voortuin leidt naar de entree van de woning.
Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in de hal met een schitterende authentieke granito vloer. Hier vindt u de vernieuwde meterkast, een handige trapkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. De hal leidt u naar de royale en lichte woonkamer – een echte eyecatcher! Dankzij de erker aan de voorzijde en de openslaande deuren naar de tuin aan de achterzijde geniet u hier van een prachtige lichtinval en een ruimtelijk gevoel.
De open keuken is een droom voor kookliefhebbers. Voorzien van een stijlvol schiereiland en uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, zoals een 5-pits gaskookstel, afzuigkap, vaatwasser en een Quooker, biedt deze keuken alles wat u nodig heeft. Aangrenzend bevindt zich de praktische bijkeuken met extra bergruimte, een deur naar de tuin en aansluitingen voor de wasmachine, droger en een vriezer.
1e verdieping
Ook op de eerste verdieping is alles keurig verzorgd en strak afgewerkt. De ruime overloop geeft toegang tot drie slaapkamers: twee royale kamers en een kleinere kamer, die momenteel in gebruik is als thuiswerkplek/kantoor. De moderne badkamer is van alle gemakken voorzien, met vloerverwarming, een inloopdouche, toilet en een stijlvol wastafelmeubel.
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Op de overloop vindt u een vaste berging met de opstelplaats van de cv-ketel. En dan… misschien wel het sfeervolste plekje van deze woning: de prachtige slaapkamer! De visgraatvloer, het eigen wastafelmeubel en de airconditioning maken deze ruimte niet alleen stijlvol, maar ook heerlijk comfortabel. Een plek om écht tot rust te komen!
Via de openslaande deuren in de woonkamer of de loopdeur in de bijkeuken bereikt u de fraai aangelegde achtertuin. De tuin is sfeervol ingericht met meerdere zithoekjes, zowel in de zon als in de schaduw – perfect om op elk moment van de dag van het buitenleven te genieten. Een extra pluspunt is de stenen berging/schuur, ideaal voor hobbyruimte of extra opslag. Via de schuur is er toegang tot de tuin en straat.
NB: Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot bezichtiging, het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Tot zekerheid van de nakoming van de koper wordt in de koopovereenkomst een artikel opgenomen, waarbij de koper zich verplicht binnen een afgesproken periode een waarborgsom te storten c.q. een bankgarantie te stellen van 10% van de koopsom. BOOT makelaars neemt zowel een ouderdoms- als asbestclausule op in het koopcontract.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Wij adviseren u een en ander na te meten en wijzen u in het algemeen op uw onderzoekplicht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,292
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 198 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- GOES F 1297
- Cadastral map
- Area
- 198 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
Popularity
3,746x
Viewed
42x
Saved
12-4-2025
On Funda
Neighborhood

Goes-Oost
Goes- Residents
- 5,865
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,245
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




