Sold
Skûtsje 648401 MN GorredijkGorredijk-Loevestein
€ 549,500 k.k.
- 170 m²living area
- 331 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 13, 2025
- Date of sale
- June 6, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
WONEN AAN HET WATER met UITZICHT OVER DE WEILANDEN!
Zie je het al voor je: op een zwoele zomeravond nog even een rondje maken met je sup of bootje? Of even afkoelen door een frisse duik in het water? Dat kan hier vanaf eigen erf. Sterker nog: in een strenge winter kun je op je eigen steiger de schaatsen onderbinden en door de woonwijk schaatsen. Met een beetje geluk kun je dan zelfs een deel van de turfroute schaatsen. Er zijn maar weinig plekjes in Gorredijk waar dit kan. Skutsje 64 geeft die mogelijkheid. Kortom: super mooi gelegen in de gewilde woonwijk Loevestein
Wachten op nieuwbouw hoef je dus niet. Deze keurige vrijstaande woning is al vrijwel instapklaar en recentelijk voorzien van nieuwe badkamer en CV. Alsof dat nog niet genoeg is kun je hier ook rekenen op een lage energierekening (Label A). De isolatie is gezien het bouwjaar (2003) namelijk prima en in 2024 zijn er 12 zonnepanelen geplaatst.
Gelegen in een doodlopend deel van het Skutsje met alleen bestemmingsverkeer. De moderne woning heeft geen schuine kanten, dus geen last van ruimteverlies! De tuin heeft een vlonder aan het water, een uitloper van de Compagnonsvaart (onderdeel van de befaamde Turfroute).
Indeling: begane grond; hal met toilet en toegang tot woonkamer met open keuken en aangrenzende tuinkamer. Garage. Etage: overloop en 3 ruime slaapkamers en een nieuwe badkamer. 2e etage: overloop, logeerkamer (of kantoortje) met balkon, riante ouderslaapkamer, natte ruimte.
Voor een nog beter beeld van de indeling en afmetingen van het woonhuis: hiervoor verwijzen we naar de plattegronden, de foto’s én de unieke mogelijkheid van een virtuele rondleiding. Deze is zowel via onze website als Funda te bewonderen en geeft u al een prachtig en waarheidsgetrouw beeld. U kunt op een ‘Google-street-view-achtige manier’ door de gehele woning wandelen.
Loevestein is een prachtige jonge en gezellige woonwijk aan de rand van Gorredijk.
Gorredijk is een leuk dorp aan de vaart (met sluis in de Turfroute). Het heeft alle voorzieningen, zoals meerdere supermarkten, gezellige winkeltjes, grote sportaccommodatie en een groot aantal (sport)verenigingen en meerdere scholen (inclusief voortgezet). De natuurgebieden van Lippenhuizen, Hemrik, Beetsterzwaag, Oldeberkoop, Oudehorne e.d. zijn dichtbij (fietsafstand). Gorredijk is prima bereikbaar door de goede busverbindingen en de ligging nabij de A7.
We nodigen u van harte uit om de woning met eigen ogen te bewonderen. Neem desgewenst uw eigen NVM Makelaar mee!
Bijzonderheden:
• Keuken (Bulthaup 2003, opnieuw gewrapt in 2023 v.v. koelkast, oven, vaatwasser, spoelbak, 5 pits gaskookplaat en
afzuigkap
• Badkamer (2021) met douche, 2e toilet, wastafelmeubel en ligbad
• Zonnepanelen: 12 stuks met een vermogen van 435 Wp per stuk
• Verwarming en warm water dmv CV combiketel (Nefit 2023)
• Meterkast met ruim voldoende groepen en glasvezel aansluiting van KPN
• WTW installatie aanwezig
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 549,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,232
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 331 m²
- Volume in cubic meters
- 585 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- GORREDIJK F 282
- Cadastral map
- Area
- 331 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 150 m² (16.70 metre deep and 11.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,631x
Viewed
143x
Saved
13-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




