New
Gandhiweg 272807 RE GoudaVrijheidsbuurt
€ 750,000 k.k.
- 140 m²living area
- 242 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Stap binnen in deze royale, uitstekend onderhouden en modern afgewerkte 2-onder-1-kapwoning, gelegen in de geliefde woonwijk Goverwelle. Een heerlijke gezinswoning waar ruimte, comfort en stijl perfect samenkomen.
De woning beschikt over een lichte en ruime woonkamer met sfeervolle openslaande deuren naar de fraai aangelegde achtertuin op het westen, dé plek om volop van de middag- en avondzon te genieten. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien. Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers, een ruim balkon en een moderne badkamer. De tweede verdieping biedt een royale overloop en een volwaardige vierde slaapkamer. Daarnaast beschikt de woning over een aangebouwde garage én parkeergelegenheid op eigen terrein aan de voorzijde.
Kortom: een instapklare woning met volop leefruimte op een fijne locatie!
Indeling:
Begane grond:
Via de verzorgde voortuin met parkeergelegenheid bereik je de entree van de woning en de garage. De hal beschikt over een garderoberuimte, meterkast, trapopgang en een modern betegeld toilet met hangcloset en fontein.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne open keuken in praktische U-opstelling. De keuken is van alle gemakken voorzien met diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, oven, combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
De ruime woonkamer straalt sfeer en comfort uit dankzij de fraaie laminaatvloer en de openslaande deuren naar de achtertuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Tuin:
De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het westen en biedt volop zon en privacy. De tuin is verzorgd aangelegd met mooie bestrating, veel groen en beschikt over een buitenkraan en directe toegang tot de garage. Een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig buiten te genieten.
1e Verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot alle vertrekken en een separate toiletruimte met hangcloset en fontein. Aan de achterzijde bevinden zich twee ruime slaapkamers, beide voorzien van een vaste kast. De derde slaapkamer ligt aan de voorzijde, beschikt eveneens over een vaste kast en biedt toegang tot het balkon.
De moderne badkamer is eveneens aan de voorzijde gelegen en compleet uitgevoerd met een inloopdouche, dubbele wastafel in meubel, designradiator, elektrische vloerverwarming en een praktische vaste kast.
2e Verdieping:
Op de tweede verdieping bevindt zich een ruime overloop met extra bergruimte, de opstelling van de cv-combiketel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Daarnaast is hier een vierde slaapkamer gerealiseerd aan de voorzijde van de woning, voorzien van een vaste kast en extra bergruimte.
Bijzonderheden:
- Goed onderhouden 2-onder-1 kap woning met aangebouwde garage.
- Fraai aangelegde achtertuin gelegen op het Westen.
- Moderne keuken, badkamer en sanitair.
- Geheel voorzien van dubbele beglazing, openslaande deuren naar de tuin zijn voorzien van HR++ glas.
- Elektrische verwarming in de badkamer.
- Parterre en verdiepingen voorzien van een fraaie laminaatvloer.
- Parkeergelegenheid op eigen terrein.
- Gelegen aan de rand van de woonwijk op korte afstand van het Steinse Groen (50 meter lopen), de Reeuwijkse Plassen, NS-station, winkelcentrum, scholen en diverse uitvalswegen.
Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens kunnen geen aanspraken worden ontleend.
* Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
* Heeft u vragen of wenst u een bezichtiging? Neem contact met ons op.
Toelichtingsclausule NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,357
- Year of construction
- 1993
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Plot size
- 242 m²
- Volume in cubic meters
- 571 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- GOUDA K 6778
- Cadastral map
- Area
- 242 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (7.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vrijheidsbuurt
Gouda- Residents
- 830
- Family with children
- 42%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.