Heel sfeervolle, lichte HOEKwoning met karakteristieke elementen en een fijne tuin rondom. Het huis is verrassend ruim en goed onderhouden. In 2005 is de fundering hersteld. Goede ligging in de wijk Ouwe Gouwe met buurtwinkels om de hoek en het station, de binnenstad en scholen in de nabijheid.
Bouwjaar 1902. Het woonoppervlak bedraagt 102 m², de inhoud 386 m³. Gelegen op 157 m² eigen grond.
De indeling is als volgt:
begane grond: entree, portaal met meterkast en deur naar de gang met trapopgang. Heerlijk lichte woonkamer met grote ramen met glas-in-lood bovenlichten aan de voorzijde en eveneens grote ramen aan de zijkant. Aansluitend heel gezellige, ruime woonkeuken met zijraam en openslaande deuren naar de tuin. De keuken is voorzien van een L-vormig composiet aanrechtblad met een rvs spoelbak, fornuis met 6 gaspitten, afzuigkap, vaatwasser en vernieuwde koelkast en vriezer. Het moderne toilet met fontein bevindt zich onder de trap.
1e verdieping: overloop met dakkapel, vaste kasten, de cv-ruimte (combiketel uit 2023) en een modern toilet. Sfeervolle slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten, een nis, openslaande deuren naar een klein balkon en een airco-unit. De badkamer (enigszins gedateerd) is voorzien van een ligbad, douchecabine, wastafel met meubel, Velux dakraam en "rode" marmeren vloertegels met vloerverwarming. Slaapkamer aan de linkerzijde met vaste kast, dakkapel en airco, leuke slaapkamer met de nok in het zicht, 2 Velux dakramen, raam aan de achterzijde, kastenwand, airco en toegang tot de vliering.
Vliering: bergruimte.
Bijzonderheden:
*Betonnen begane grondvloer met massief eiken vloerdelen. De wanden en plafonds op de begane grond zijn strak gestuukt. Op de 1e verdieping liggen massieve grenen vloerdelen.
*Alle slaapkamers zijn in 2025 voorzien van airco-units die kunnen koelen en verwarmen.
*De tuin is geweldig! Mooie beplanting, een rozenboog, goede schuttingen (onderheid), achterom en een grote, houten schuur, waarin zich de wasmachineaansluiting bevindt. Ondanks de ligging op het noorden, heb je hier veel zon. Het is echt genieten in deze "oase".
*De zij- en voortuin bieden extra privacy. In de voortuin kun je vroeg in het voorjaar al genieten van de zon.
*Het huis is goed onderhouden. De hardhouten ramen zijn voorzien van dubbele beglazing, de kap is geïsoleerd, in 2025 is de goot aan de linkerzijde vernieuwd. In 2005 is bij het gehele woonblok van 3 woningen de fundering hersteld.
*Kortom: het is goed toeven aan Graaf Florisweg 47!
EEN HUIS KOPEN? NEEM JE EIGEN NVM-AANKOOPMAKELAAR MEE!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 500,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,902
Status
Sold under reservation
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1902
Type of roof
Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
102 m²
Other space inside the building
7 m²
Exterior space attached to the building
1 m²
Plot size
157 m²
Volume in cubic meters
386 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, bath, underfloor heating, and sink
Number of stories
2 stories and a loft
Facilities
Air conditioning, skylight, and passive ventilation system
Energy
Energy label
D
Insulation
Roof insulation and double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)