New
Vogelplein 122802 CH GoudaDe Korte Akkeren Oud
€ 369,000 k.k.
- 72 m²living area
- 112 m²plot size
- 3bedrooms
- Fenergy label
Description
Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt moderniseren op een fijne en rustige locatie? Dan is deze charmante woning aan het Vogelplein in Gouda zeker een bezichtiging waard.
Met circa 72 m² woonoppervlakte beschikt de woning over een lichte doorzonwoonkamer met open haard, twee slaapkamers, een balkon en een zonnige achtertuin met berging. De woning dient gemoderniseerd te worden, maar biedt daarmee volop mogelijkheden om er een eigentijds en comfortabel thuis van te maken.
De ligging aan een rustig plein met speelvoorziening, in een groene en kindvriendelijke woonomgeving nabij winkels, scholen en uitvalswegen, maakt het geheel extra aantrekkelijk.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte circa 72 m²
- Twee slaapkamers en een open naar wens in te richten zolder
- Lichte doorzonwoonkamer met open haard
- Balkon aan de achterzijde
- Zonnige achtertuin richting het zuiden met berging en achterom
- CV-ketel met bouwjaar 2019
- Gelegen aan een rustig plein met speelvoorziening, in een groene en kindvriendelijke woonomgeving nabij winkels, scholen en sportvoorzieningen
- Centrale ligging op korte afstand van het historische centrum van Gouda, NS-station Gouda en openbaar vervoer
- Goede bereikbaarheid richting Rotterdam, Den Haag en Utrecht via de A12 en N207
- Diverse wandel-, fiets- en recreatiemogelijkheden in de directe omgeving
- Ideale locatie voor starters en jonge gezinnen.
Indeling
Begane grond:
Entree met hal, meterkast, trapopgang en toilet. Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar. De doorzonwoonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde en beschikt over een sfeervolle open haard. De ruimte biedt volop plek voor een comfortabele zit- en eetopstelling.
Aan de achterzijde ligt de dichte keuken in rechte opstelling, voorzien van een gaskookplaat, oven, afzuigkap en spoelbak. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en praktische kastruimte. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over openslaande deuren naar het balkon, een fijne plek om buiten te zitten. De slaapkamer aan de voorzijde is eveneens goed van formaat en strekt zich uit over de volledige breedte van de woning. De badkamer is compact en voorzien van een douche en wastafel.
Vliering/zolder
Via een vaste trap is de zolder bereikbaar. Hier bevindt zich de opstelling van de cv-ketel en er is extra ruimte voor opslag of de mogelijkheid voor een extra slaapkamer of werkkamer. Dankzij het dakraam komt er natuurlijk licht binnen.
Tuin
De achtertuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van bestrating en groen en biedt volop ruimte om te ontspannen en van de zon te genieten. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap. Daarnaast is de tuin bereikbaar via een achterom.
Een fijne woning met volop potentie op een rustige en centrale locatie, klaar voor een nieuwe eigenaar die er zijn eigen thuis van maakt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 369,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,125
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 112 m²
- Volume in cubic meters
- 313 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and TV via cable
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 28c (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- GOUDA E 4074
- Cadastral map
- Area
- 112 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 68 m² (13.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Korte Akkeren Oud
Gouda- Residents
- 5,890
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,376
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.