Westerhof (Bouwnr. 17)2809 WH GoudaBoekdrukkersbuurt

€ 499,500 v.o.n.
Map
  • 87 m²
  • 3
  • A++++
Calculate monthly payment

Explore all 14 available homes of this type in project

Westerhof 2 Gouda

Description

De fraaie en praktische Ambachtswoning heeft een eigen stoepje voor de deur waar je leuk een bankje kunt neerzetten. Achter de huizen gaan lekker ruime tuinen schuil op het zuiden. • 3-laagse woning met plak dak •Woonoppervlakte ca. 98 m2 • 3.90 meter brede woning • 4 slaapkamers • 1 of meerdere ramen van plafond tot aan vloer • Inclusief afgewerkte toilet en badkamer • Heerlijke tuin op Zuiden met vrijstaande berging • Gasloos inclusief duurzame luchtwarmtepomp • Privéparkeerplaats op mandelig terrein Ondanks dat wij deze aanmelding met grote zorgvuldigheid hebben samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressions, deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 499,500 vrij op naam
Asking price per m²
€ 5,097

Year of construction
2027
Type of roof
Flat roof
Quality marks
SWK Garantiecertificaat

Surface areas and volume

Areas
Living area
ca. 98 m²
External storage space
5 m²
Plot size
87 m²
Volume in cubic meters
300 m³

Layout

Number of rooms
6 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
3 stories

Area
87 m²

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

12-5-2026

On Funda

Neighborhood

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.