New
Vlasakker 133267 BS GoudswaardGoudswaard Woonkern
€ 885,000 k.k.
- 191 m²living area
- 570 m²plot size
- 6bedrooms
- A+++energy label
Eye-catcherEnergiezuinige villa met aanleunwoning en 6 slaapkamers!
Description
Op de hoek van een rustige, doodlopende straat vind je deze moderne villa uit 2019 — een unieke plek waar rust, ruimte en comfort samenkomen. Gelegen aan het water en op een riant perceel van 570 m² eigen grond, woon je hier in alle vrijheid met het dorpsleven letterlijk om de hoek. Zo zijn de haven, de prachtige wandelgebieden en de faciliteiten op loopafstand bereikbaar.
Deze energiezuinige woning met energielabel A+++ biedt je werkelijk alles: maar liefst 6 slaapkamers, 2 badkamers, een ca. 32 m² grote garage en een sfeervolle tuin op het westen waar je optimaal van de zon kunt genieten.
Wat deze villa extra bijzonder maakt, is de zelfstandige tweede woonruimte op de begane grond met eigen woonkamer, keukenblok, slaapkamer en badkamer. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor mantelzorg, werken aan huis of een comfortabele, eigen plek voor een inwonend kind of familielid.
KENMERKEN
- Ca. 191 m² woonoppervlakte, ca. 808 m³ inhoud;
- 570 m² eigen grond;
- Begane grond van maar liefst ca. 112 m² excl. 32 m² grote garage;
- 6 slaapkamers;
- 2019 bouwjaar;
- Aanleunwoning op de begane grond met woonkamer, keukenblok, slaapkamer en badkamer;
- Volledige isolatie, HR++ beglazing in kunststof kozijnen, warmtepomp, waterontharder;
- Energielabel A+++;
- Parkeren op eigen terrein voor meerdere auto’s;
- Comfortabele vloerverwarming en vloerkoeling begane grond (incl. garage) en 1e verdieping;
- 29 zonnepanelen, alarminstallatie, 2 camera’s en voorbereide beregening voortuin.
- Oplevering in overleg.
RUIMTELIJK EN ENERGIEZUINIG WONEN OP EEN HEERLIJKE PLEK!
INDELING
Begane grond
Vanuit de entree/hal ervaar je direct de verzorgde afwerking van de woning. Je vindt hier de meterkast, een praktische garderoberuimte en handige bergruimte onder de trap met laden. Het moderne, zwevende toilet met fonteintje, nis en ventilatie is stijlvol afgewerkt, waarbij de vloertegels mooi doorlopen voor een rustig geheel.
Loop je verder, dan kom je in de woonkamer: een heerlijke, open leefruimte waar het daglicht volop binnenvalt dankzij de vele raampartijen. De dubbele openslaande deuren in de zijgevel zorgen voor een fijne verbinding met buiten en geven de ruimte een extra gevoel van vrijheid.
De open keuken heeft een L- vormige opstelling en is van alle gemakken voorzien. Je beschikt hier over een grote koelkast, combimagnetron, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak en vaatwasser. Vanuit de keuken stap je via openslaande deuren zo de tuin in, ideaal voor gezellige diners buiten of een kop koffie in de zon.
Via een deur bij de keuken bereik je de praktische bijkeuken. Hier is de opstelplaats voor de wasmachine en droger én je treft er een handige op maat gemaakte kast met schuifdeuren. Ideaal voor de voorraad!
Aansluitend kom je in een tussenhal, perfect voor jassen en schoenen en heb je toegang tot de tuin, de zeer ruime garage en een volledig ingerichte aanleunwoning.
AANLEUNWONING AANWEZIG!
De aanleunwoning biedt je volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor mantelzorg, een inwonend familielid of werken aan huis. Je beschikt hier over openslaande deuren naar de tuin, een compleet keukenblok met 2-pits inductie, koelkast, combimagnetron, spoelbak, afzuigkap en diverse laden en bergkasten. Daarnaast is er een bergkast en bereik je via een schuifdeur de slaapkamer met aansluitend de moderne badkamer. Deze is volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche met regen- en handdouche, een zwevend toilet en een wastafelmeubel.
Ook voor de hobbyisten is er met ca. 32 m² aan garage ruimschoots voldoende ruimte. De garage is voorzien van vloerverwarming, volledig geïsoleerd en heeft een elektrische garagedeur.
Kortom: een begane grond die je verrast met ruimte, comfort en veelzijdigheid!
Eerste verdieping
Via de trap kom je op de overloop van de eerste verdieping, die je toegang geeft tot maar liefst vier slaapkamers, de badkamer en een trap naar de tweede verdieping. Op deze verdieping vind je daarnaast een separaat, modern toilet. Dit is zwevend uitgevoerd en voorzien van een fonteintje, waarbij de ruimte volledig is betegeld voor een strakke en verzorgde uitstraling.
De badkamer is een echte eyecatcher: een ruime, open en modern afgewerkte ruimte waar je heerlijk kunt ontspannen. Je geniet hier van een royale inloopdouche met zowel een regen- als handdouche en een strak ingebouwde mengkraan.
Verder is de badkamer voorzien van een stijlvol wastafelmeubel, een spiegelkast en extra badkamermeubel voor al je spullen. De inbouwspots en mechanische ventilatie zorgen voor extra comfort, terwijl het kunststof Velux dakraam zorgt voor prettig daglicht. De afwerking maakt het geheel helemaal af: een antraciet tegelvloer gecombineerd met wanden in marmer look geven de badkamer een moderne en luxe uitstraling.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar je direct wordt verrast door de ruimte. De royale overloop is momenteel ingericht als werkplek, maar je kunt hier moeiteloos jouw eigen invulling aan geven — van thuisoffice tot hobbyruimte. Met een nokhoogte van maar liefst 2,55 meter voelt deze verdieping extra ruim en comfortabel aan. De inbouwspots en het Velux dakraam (2026) zorgen voor prettig lichtinval en een moderne uitstraling.
Op deze verdieping vind je bovendien technische installaties, waaronder de SolarEdge omvormer van de zonnepanelen en de Itho WTW-installatie, netjes geïntegreerd in het geheel.
Aansluitend bereik je een fijne slaapkamer, eveneens voorzien van inbouwspots. Een rustige en lichte plek, ideaal als extra slaapkamer, logeerkamer of bijvoorbeeld een tweede werkruimte.
Tuin
Zodra je naar buiten stapt, ervaar je het meteen: deze tuin is met zorg aangelegd en biedt je het hele jaar door een heerlijke plek om te ontspannen. De tuin loopt rondom de woning, waardoor je altijd een fijn plekje in de zon of schaduw kunt vinden.
De basis is strak en modern met grote grijze 60x60 tegels, afgewisseld met een verzorgd gazon en borders voorzien van siergrind, bomen en platanen. Aan het water vind je een sfeervol vlonder terras — een prachtige plek om te genieten van het uitzicht en lange zomeravonden. Voor extra plezier is er zelfs een ingegraven trampoline aanwezig.
Praktisch is het ook: er is een berging met elektra en verlichting, ideaal voor het opbergen van tuinspullen of gereedschap.
Een absolute blikvanger is de sfeervolle overkapping. Deze is voorzien van een betonvloer, stijlvolle up- en down wandverlichting, elektra punten en een waterkraan. Dankzij de glazen schuifwanden kun je deze ruimte volledig afsluiten, waardoor je hier het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten.
De afwerking van de tuin en woning is onderhoudsarm en strak: zwarte onderhoudsarme geveldelen, stevige schuttingen met betonpalen en aan de zijkant een combinatie van leilinden, klinkers, gazon en een groene hedera haag voor privacy en sfeer.
Ook de voortuin is keurig aangelegd met klinkers, gazon, een beukenhaag en een stijlvolle hardstenen brievenbus. De oprit biedt ruimte voor twee auto’s op eigen terrein.
ALGEMEEN
Deze villa combineert ruimte, luxe en veelzijdigheid op een manier die je zelden tegenkomt. Dankzij de hoogwaardige afwerking, de doordachte indeling en de unieke mogelijkheden voor dubbele bewoning of werken aan huis, is dit een woning die moeiteloos met je leven meebeweegt.
Ben je op zoek naar een modern, energiezuinig en volledig instapklaar familiehuis op een prachtige plek aan het water? Dan nodigen wij je van harte uit om Vlasakker 13 zelf te komen ervaren. Hier voel je pas echt wat comfortabel en ruimtelijk wonen betekent.
Vlasakker 13 ligt aan de rand van het dorp Goudswaard gesitueerd op de uiterste westpunt van de Hoeksche Waard. Het dorp is gesticht in 1439, gelijk met de bedijking van de polder Oud Korendijk. Goudswaard staat daarom in de volksmond ook wel bekend als De Korendijk. Hoe meer je het “dorpse” Goudswaard nadert, hoe meer je de drukte achterlaat en het groen kunt omarmen. Het dorp heeft een actieve dorpsvereniging en verenigingsleven en een kleine supermarkt.
In de directe nabijheid van Goudswaard liggen diverse natuurgebieden en recreatiemogelijkheden. Op wandelafstand vind je een van de mooiste stukjes natuur in de Hoeksche Waard; de Korendijkse Slikken. Aan de zuidkant van het dorp ligt het Sandee, een stiltegebied en aan de noordkant de haven met 68 ligplaatsen voor leden en 15 ligplaatsen voor passanten. Aan het einde van de haven is er een speelplaats en een strandje (Costa del Spui) met zwempontons aan de rivier ’t Spui. In minder dan 10 autominuten vind je het bekende natuureiland Tiengemeten. Ook het eiland Voorne-Putten is vlot bereikbaar middels de veerpond bij Nieuw-Beijerland/Hekelingen.
Wil je deze moderne en bijzonder ruime woning bezichtigen? Neem dan contact met ons op voor het inplannen van een afspraak. We leiden je graag rond!
CIRCA MAATVOERING
Voor de circa maatvoering verwijzen wij je naar de plattegronden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 885,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,634
- Year of construction
- 2019
- Specific
- Double occupancy present and double occupancy possible
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 191 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 570 m²
- Volume in cubic meters
- 808 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, toilet, 2 washstands, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, balanced ventilation system, skylight, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Goudswaard Woonkern
Goudswaard- Residents
- 1,635
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,949
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.