Riante vrijstaande villa op een van de mooiste plekjes van Grave, met een prachtig uitzicht en een ruime tuin van 1.209 m². Door de unieke ligging in de bocht van de Lovendaalsingel geniet je van rust en ruimte en bij ijs in de winter kun je zelfs schaatsen op de gracht! De diepe achtertuin grenst aan de historische binnengracht van de vestingstad, terwijl de voorzijde uitkijkt over het groene Raamdal en het hertenpark. Vanuit de lichte woonkamer met open keuken geniet je van natuur rondom. De aangrenzende loggia biedt zowel zon als schaduw, met uitzicht op het water. Het souterrain beschikt over een bijkeuken, inpandige garage, bergruimte en een multifunctionele ruimte. De woning, gebouwd in 2006, is uitstekend geïsoleerd, goed afgewerkt en heeft energielabel A. Er is in de bouw rekening gehouden met een liftmogelijkheid. Het historische centrum van Grave met alle voorzieningen ligt op loopafstand, evenals scholen, een bakker en een supermarkt.
INDELING
Souterrain
Grote ruimte waarin de bijkeuken met tuindeur, diverse bergingen en de inpandige garage met elektrische garagedeur. Verder vind je hier de multifunctionele ruimte die nu in gebruik is als klusruimte. Het souterrain is voorzien van verwarming. Tevens CV-ruimte (Vaillant, 2006) en plaats voor de waterontharder.
Begane grond
Hal, toilet met fonteintje, meterkast, ruime woonkamer met open keuken met gashaard en loggia. Rondom mooi zicht op de Lovendaalsingel, de gracht en het riviertje "de Raam".
Open keuken (keramische kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast (2023), vaatwasser). De begane grond is voorzien van een plavuizen vloer.
Eerste verdieping
Ruime overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met inloopdouche en wastafel met meubel. Apart toilet op deze verdieping.
Vliering
Bergzolder, te bereiken met een vlizotrap.
Buiten
De woning beschikt rondom over een grote tuin met tuinhuis en meerdere terrassen, perfect gelegen voor ultieme privacy. Aan de zijkant van de woning ligt een ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s plus toegang tot de inpandige garage.
Bijzonderheden/overig
Traditionele bouwaard, volledig geïsoleerd en voorzien van hardhouten ramen en kozijnen met HR++-glas.
Het buitenschilderwerk is in 2022 gedaan. De glasvezelkabel ligt tot aan de voordeur. Gezien de gebruiksmogelijkheden van het souterrain is deze deels meegenomen in de bepaling van het woonoppervlak, op basis van de meetinstructie.
Het perceel aan de voorzijde van de woning (B 2851) en het perceel grenzend aan het water (B 2852) hebben de status archeologisch Rijksmonument. De achtergrond is dat dit overblijfselen van de vestingwerken zijn, in 1681 naar ontwerp van Menno van Coehoorn aangelegd.
GRAVE WEST
Grave West is een levendige wijk met diverse buurten: De Mars, De Bikkelkamp (Blauwe en Rode Dorp), en De Zittert. Elke buurt heeft zijn eigen charme. Je vindt er een grote supermarkt en een lokale bakker en het centrum van Grave ligt op loopafstand. Er zijn speeltuinen, sportfaciliteiten en een bedrijventerrein. Met twee basisscholen en een buitenschoolse opvang heeft Grave West alles wat je nodig hebt voor een comfortabel leven, dichtbij natuur en stad.
Het buitengebied is hier altijd dichtbij.
GRAVE
Het is goed toeven in Grave. Een historisch vestingstadje met een levendige binnenstad, gelegen in de Brabantse gemeente Land van Cuijk, gekenmerkt door sfeervolle straatjes, gezellige winkels en terrasjes, een mooie kade aan de Maas en een jachthaven bij het centrum. Met een wekelijkse versmarkt en regelmatig leuke evenementen valt er genoeg te beleven. Rondom Grave liggen de pittoreske kerkdorpen Velp, Escharen en Gassel en is volop natuurschoon. Je wandelt en fietst zo naar een landelijke, rustige omgeving met weilanden, bossen en landgoederen. Ook zijn grotere steden zoals Nijmegen en Den Bosch binnen een half uur rijden bereikbaar. Kortom, Grave heeft voor iedereen iets te bieden.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious garden with views
Large 1,209 m² garden with views of canal and nature.
Energy label A and insulation
Well-insulated home with energy label A.
Detached villa with basement
Detached home with basement and multifunctional space.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 950,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,897
Status
Sold
Construction
Kind of house
Villa, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2006
Type of roof
Pyramid hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
194 m²
Other space inside the building
33 m²
Exterior space attached to the building
11 m²
External storage space
8 m²
Plot size
1,209 m²
Volume in cubic meters
809 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Walk-in shower, sink, and washstand
Number of stories
2 stories, an attic, and a basement
Facilities
Alarm installation, skylight, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaillant (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)