New
Emmasingel 617141 WK GroenloNoord-West
€ 285,000 k.k.
- 81 m²living area
- 255 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan een rustige straat in een prettige woonwijk staat deze verzorgde hoekwoning met een praktische indeling, een fijne lichtinval en een onderhoudsvriendelijke tuin. De woning beschikt daarnaast over een volledig geïsoleerde berging met keukenblok en was- en droogopstelling, waardoor deze ruimte voor diverse doeleinden geschikt is. Voorzieningen zoals zonnepanelen en rolluiken dragen bovendien bij aan comfortabel en energiezuinig wonen.
De perceeloppervlakte is 255 m².
Deze woning is gebouwd in 1965, heeft een inhoud van 321 m³ en een gebruiksoppervlakte woonruimte van ca. 81 m². De gebouwgebonden buitenruimte bedraagt ca. 3 m², de overige inpandige ruimte ca. 14 m² en de externe bergruimte ca. 12 m².
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Entree/hal met trapopgang en toilet met fontein. De lichte doorzonwoonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zit- en eethoek. De halfopen keuken is voorzien van een inbouwkeuken met een kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. Vanuit de keuken is de onderhoudsvriendelijke tuin bereikbaar met een volledig geïsoleerde berging.
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafelmeubel. Vanuit één van de slaapkamers is het balkon bereikbaar.
2e Verdieping:
Middels een vlizotrap bereikbare bergzolder met extra opbergmogelijkheden.
De kenmerken zijn:
- Energielabel C, dit is van vóór de plaatsing van zonnepanelen.
- De woning is voorzien van muur- en dakisolatie, alsmede grotendeels vloerisolatie en grotendeels HR+ beglazing, wat zorgt voor extra wooncomfort en een aangenaam binnenklimaat.
- Verwarming middels een Remeha combiketel uit 2018.
- Voorzien van 8 zonnepanelen, wat bijdraagt aan lagere energielasten en duurzamer wonen.
- De woning beschikt over airconditioning (ter overname beschikbaar), ideaal voor extra comfort tijdens warme zomerdagen.
- Rolluiken en buitenzonwering aanwezig voor extra privacy en verkoeling.
- Onderhoudsvriendelijke tuin met verhoogd terras, waardoor u optimaal kunt genieten van het buitenleven met weinig onderhoud.
- Naast de woning bevindt zich een praktische overkapping, wat zorgt voor extra ruimte voor bijvoorbeeld fietsen, opslag of tuinmeubilair.
- De volledig geïsoleerde berging is voorzien van een keukenblok, was- en droogopstelling, verwarming, water en elektra en biedt daardoor volop praktische mogelijkheden, bijvoorbeeld als hobbyruimte, bijkeuken of extra opslagruimte.
- Parkeren is mogelijk op eigen terrein.
- Gelegen aan een rustige weg in een woonwijk, met voorzieningen en het centrum van Groenlo op korte afstand.
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen van de koopovereenkomst dient de kopende partij een bankgarantie (10% van de koopsom) te stellen bij een Nederlandse bankinstelling c.q. een waarborgsom (10% van de koopsom) te storten bij de notaris.
Aan de gegevens die in de brochure staan vermeld kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbiedingen kunnen worden gezien als een uitnodiging tot het doen van een bod. De diensten die Scheers Roes Makelaars verleent, geschieden onder de voorwaarden van de NVM.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,519
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 255 m²
- Volume in cubic meters
- 321 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- GROENLO B 6888
- Cadastral map
- Area
- 255 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Noord-West
Groenlo- Residents
- 2,180
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 2,848
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.