New
Bremstraat 439741 EA GroningenSelwerd
€ 240,000 k.k.
- 73 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherLicht & ruim appartement in Selwerd met vrij uitzicht & 3 slaapkamers
Description
-- LICHT EN RUIM APPARTEMENT IN SELWERD -- ONTTREKKINGSVERGUNNING VOOR DRIE PERSONEN -- DRIE SLAAPKAMERS -- TWEE BALKONS -- GELEGEN OP DE BOVENSTE WOONLAAG -- NABIJ ZERNIKE, BINNENSTAD EN NOORDERSTATION -- BEKIJK DE FOTO’S, HET FILMPJE EN DE PLATTEGRONDEN EN PLAN SNEL EEN BEZICHTIGING! --
Aan de Bremstraat bevindt zich dit lichte appartement op de bovenste woonlaag van het complex. Dankzij deze ligging geniet je hier van veel privacy, vrij uitzicht en een prettige lichtinval. De woning beschikt over drie slaapkamers, twee balkons en een ruime inpandige berging op de begane grond. Daarnaast is er een onttrekkingsvergunning aanwezig voor drie personen, wat het appartement tevens interessant maakt voor ouders met studerende kinderen (en vrienden).
De woning ligt in de groene wijk Selwerd. De omgeving is de afgelopen jaren flink vernieuwd binnen het project “Sunny Selwerd”, wat heeft gezorgd voor een rustige, groene en prettige woonomgeving met voldoende parkeergelegenheid. Op korte afstand bevinden zich winkelcentra Paddepoel en Selwerd, station Noord, het Zernikecomplex en het Noorderplantsoen. Ook de binnenstad van Groningen bereik je binnen enkele minuten fietsen. Daarnaast zijn openbaar vervoer en uitvalswegen uitstekend bereikbaar.
Het appartement maakt onderdeel uit van een actieve en gezonde VvE. In 2024 zijn de spouwmuren opnieuw geïsoleerd en ook verdere verduurzaming staat gepland. Daarnaast is de aanmelding voor aansluiting op WarmteStad gedaan. Het appartement beschikt over energielabel C.
Indeling:
Begane grond:
Gesloten portiek met intercom, trapopgang en toegang tot de inpandige bergingen.
Vierde woonlaag (derde verdieping):
Entree met ruime hal van circa 6 m² en toegang tot vrijwel alle vertrekken. Vanuit de hal zijn twee slaapkamers van circa 11 en 8 m² bereikbaar, waarbij de grootste slaapkamer toegang geeft tot het balkon aan de voorzijde. Tevens beschikt de woning over meerdere vaste kasten, wat zorgt voor extra opbergruimte.
De keuken van circa 6 m² is praktisch ingedeeld, tevens bevindt zich een vaste kast in de keuken waar de wasmachine aansluiting is gestationeerd. Vanuit de keuken loop je door naar de badkamer van circa 2,5 m², voorzien van douche en wastafel. Vanuit de badkamer is eveneens toegang tot het balkon aan de achterzijde van de woning. Het toilet is separaat bereikbaar via de hal.
Daarnaast geeft de hal toegang tot de lichte woonkamer van circa 21 m² en de derde slaapkamer van circa 10 m², welke eveneens toegang geeft tot het balkon aan de achterzijde van het appartement. Dankzij de grote raampartijen voelt het appartement licht en ruim aan.
Buitenruimte:
De woning beschikt over twee balkons, aan zowel de voor- als achterzijde van het appartement, waardoor je op verschillende momenten van de dag kunt kiezen tussen zon en schaduw. Op de begane grond bevindt zich daarnaast een ruime inpandige berging van circa 7 m².
Bijzonderheden:
- actieve VvE;
- energielabel C;
- drie slaapkamers aanwezig;
- VvE bijdrage € 155,- per maand;
- oplevering begin augustus 2026;
- appartement op de bovenste woonlaag;
- ruime inpandige berging op de begane grond;
- onttrekkingsvergunning voor drie personen aanwezig;
- geen aanspraak gemaakt op vergoedingen van het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) voor aardbevingsschade.
Aanvaarding: in overleg.
Een licht en praktisch appartement op een uitstekende locatie in Groningen, met volop mogelijkheden voor eigen bewoning of woningdeling. Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 240,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,288
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 155.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 233 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- GRONINGEN L 3371
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 155.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Selwerd
Groningen- Residents
- 6,580
- Family with children
- 14%
- Avg. asking price / m²
- € 3,176
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.