Sold
Nieuwstraat 339724 KG GroningenOosterpoort
€ 330,000 k.k.
- 75 m²living area
- 73 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 8, 2025
- Date of sale
- May 7, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Wonen in hartje Groningen met de rust van een knusse straat? Welkom aan de Nieuwstraat 33 – een charmante schipperswoning vol karakter, verrassende ruimte en een heerlijk stadse tuin.
Deze sfeervolle woning uit 1878 is een mooie kans voor wie comfortabel wil wonen in een levendige buurt met alles binnen handbereik. Denk aan het bruisende stadscentrum, de gezellige markten op de Vismarkt en Grote Markt, restaurants, koffietentjes en natuurlijk de universiteit en het UMCG – allemaal op loop- of fietsafstand. Het station? Daar wandel je zo naar toe.
Enthousiast geworden? Kom dan langs tijdens het OPEN HUIS op vrijdag 18 april!
Pluspunten van de woning:
+ Gelegen aan een leuke straat in de gewilde Oosterpoortbuurt
+ 2 Slaapkamers, een 3e slaapkamer is gemakkelijk te realiseren
+ Moderne badkamer uit '21 op de eerste verdieping
+ Gezellige tuin met zon van 12:00 -19:00 uur in de zomerperiode!
+ Door het mansardedak is de bovenverdieping extra ruim
De indeling is als volgt:
Begane grond
Binnenkomst aan de voorzijde van de woning. De hal loopt door tot aan de achterzijde van de woning waar een deur toegang geeft tot de tuin. In de hal vind je een apart toilet, de trapopgang naar boven en de deuren naar de keuken en woonkamer.
De dichte keuken heeft een hoekopstelling met veel werkruimte. Hier is ook voldoende ruimte voor een eettafel. De handige kast onder de trap is te bereiken vanuit de keuken.
De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een vaste kast.
De woonkamer en keuken kunnen met een simpele ingreep weer aan elkaar verbonden worden zodat je een mooie ruime woon- en leefruimte hebt. Op dit moment zijn deze ruimtes van elkaar gescheiden.
Eerste verdieping
Aan de overloop liggen 2 slaapkamers van 8 en 9 m2. Vanuit de slaapkamer van 8m2 is een vaste kast én derde slaapkamer bereikbaar van 6m2. Hier is gemakkelijk een eigen opgang voor te creëren. Ook perfect te gebruiken als walk-in closet.
De badkamer is voorzien van wastafel met meubel, douchecabine en designradiator. Het raam in de dakkapel zorgt voor natuurlijke ventilatie.
Tuin
De besloten achtertuin biedt in de zomermaanden veel zonuren! Maar er is ook een schaduwplekje te vinden onder de fijne overkapping, waar genoeg ruimte is om lekker te ontspannen of te eten met vrienden of familie.
Omgeving
De Nieuwstraat is een rustige straat met een dorps gevoel, maar dan midden in de stad. Een buurt waar je alles bij de hand hebt – van cultuur tot natuur, van horeca tot openbaar vervoer. De Oosterpoort is één van de leukste wijken van de stad. Het is er levendig en de mensen die er komen te wonen, willen er niet snel meer weg!
Bijzonderheden:
- Platte dak is in 2020 vervangen
- Schilderwerk buiten is in 2023 gedaan
- Er zijn geen subsidies aangevraagd (IMG en SNN)
- Ouderdoms- en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
- Overdracht in overleg
Deze woning is al prachtig, maar leent zich ook voor de handige starter die niet bang is om de woning een make-over te geven in eigen gewenste stijl.
We laten je deze unieke schipperswoning graag zien! Kom langs tijdens het open huis of plan direct een bezichtiging. Interesse? Laat het ons weten en we sturen je alvast het complete dossier toe!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,400
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1878
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Plot size
- 73 m²
- Volume in cubic meters
- 260 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- GRONINGEN B 9023
- Cadastral map
- Area
- 73 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 35 m² (0.07 metre deep and 0.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
Popularity
7,738x
Viewed
103x
Saved
8-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




