Ben je op zoek naar een leuke STARTERSWONING met een PRIMA ONDERHOUDSNIVEAU, EEN VRIJSTAANDE GARAGE en een ligging op fietsafstand van het stadscentrum, uitstekend openbaar vervoer en winkelaanbod?
Stop met zoeken en maak snel een bezichtigingsafspraak voor deze leuke 2/1 kap woning in de Groninger stadswijk Ruischerbrug. Een prachtige kans voor de koper die op zoek is naar een betaalbare woning en niet bang is om de handen uit de mouwen te steken!
Deze leuke woning is gesitueerd in een rustige, kindvriendelijke omgeving met veel groen in de straat en gelegen tussen het Damsterdiep en het Eemskanaal. De bewoners hebben de woning met liefde bewoond, het geheel is prima onderhouden, maar met name het voorzieningenniveau is wel gedateerd. Kom gerust langs voor een vrijblijvende bezichtiging en laat je overtuigen!
Kijk voor de volledige presentatie op roggeplein12.nl
Hier tref je ook de brochure, foto's in full HD, de video, 360 graden foto's, buurtinformatie, zonnestand en alle beschikbare informatie met betrekking tot de woning.
Indeling: Vanuit de hal/entree met meterkast, 7-traps kelder, trapopgang en toilet, kom je in de lichte, sfeervolle L-vormige woonkamer van ca. 24,5m². Vanuit de woonkamer heb je zicht door de straat en over groen. De keuken kent een nette keukeninrichting in hoekopstelling en is voorzien van inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, 4-pits kookplaat en afzuigkap. Aansluitend aan de keuken kom je in de ruime bijkeuken met witgoedaansluitingen, wastafel, cv-ketel en deur naar de tuin.
Verdieping: De verdieping bestaat uit een overloop met vaste kast en toegang tot de drie slaapkamers van resp. ca. 5, 7,5 en 9,5m² en de nette badkamer met douche en wastafel.
De 2e verdieping bestaat uit een, middels vlizotrap bereikbare, vliering.
Tuin: De heerlijke, zonnige tuin is gesitueerd rondom de woning en bestaat uit terras, gazon en borders. Bovendien beschikt de tuin over een achterom en een vrijstaande stenen garage met eigen oprit.
Bijzonderheden:
- In 2023 is de woning rondom opnieuw gevoegd en geïmpregneerd.
- Cv-ketel: Remeha Tzerra Ace 28c CW4 uit 2020 (eigendom)
- Vrijstaande stenen garage
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 259,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,238
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1958
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
80 m²
Other space inside the building
2 m²
External storage space
17 m²
Plot size
310 m²
Volume in cubic meters
312 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
2 stories and a loft
Facilities
TV via cable
Energy
Energy label
E
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Tzerra Ace 28c CW4 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)