Sold
Jan van Zutphenstraat 632037 VA HaarlemArchimedesbuurt
€ 500,000 k.k.
- 112 m²living area
- 133 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 14, 2026
- Date of sale
- May 13, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
WAT EEN SUPER LEUK HUIS!
Deze ruime, goed onderhouden gezinswoning is werkelijk ideaal gelegen. De woning is lekker ruim en door de grote ramen heerlijk licht. Verder is er een voor- en riante, zonnige achtertuin met vrijstaand stenen berging en achterom
De ruime living is voorzien van een laminaatvloer en aan de achterzijde is de moderne semi open keuken aanwezig voorzien van diverse inbouwapparatuur. Op de 1e etage zijn er 3 prima slaapkamers en een nette badkamer.
De vierde grote slaapkamer ligt op de tweede etage en geeft toegang tot een royaal dakterras. Door het lessenaarsdak heeft deze vierde slaapkamer een speelse hoogte en is er veel bergruimte. De woning is voorzien van 8 zonnepanelen, geïsoleerde gevels en geheel voorzien van isolerende beglazing. Energielabel B, dus lage energiekosten.
De woning is zeer centraal gelegen. Werkelijk alle voorzieningen zijn dichtbij. De NS stations Heemstede-Aerdenhout en -Spaarnwoude liggen op fietsafstand. Winkels, een bioscoop en diverse sport- en zorgvoorzieningen zijn allemaal op loopafstand. Zowel het historische centrum alsmede Schiphol is eenvoudig te bereiken met de snelbus. Voor de deur is volop gratis parkeergelegenheid. De wijk wordt omzoomd door het weidse buitengebied. Met de fiets ben je binnen een half uur op het strand en in de duinen.
Parterre: entree, hal en een modern toilet met fonteintje. De riante living is heerlijk licht en voorzien van een laminaatvloer. De nette keuken is in hoekopstelling geplaatst en voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. koelkast/vriezer, inductie kookplaat, oven, vaatwasser en magnetron. Via een grote schuifpui kun je de ca. 13m diepe, zonnige achtertuin bereiken. Hierin staat de vrijstaande stenen schuur voorzien van elektra en de tuin is voorzien van een achterom.
1e etage: overloop met aansluiting voor de wasmachine. Aan de achterzijde is een royale slaapkamer (ca. 3.58x3.31m) aanwezig en de nette badkamer voorzien van een ligbad, separate douche, wastafelmeubel en het 2e toilet. Aan de voorzijde zijn nog 2 ruime slaapkamers, beide voorzien van vaste kasten (ca. 3.57x2.58 en 3.57x2.57m). Ook deze etage is voorzien van een laminaatvloer.
2e etage: overloop. Royale slaapkamer met grote bergruimte onder het schuine dak en openslaande deuren naar het riante, op het zuiden gelegen dakterras. Grote inloopkast. Omvormer voor de 8 zonnepanelen en de opstalplaats voor de c.v. ketel (bouwjaar ca 2019) Ook hier is een laminaatvloer aanwezig.
Pluspunten:
- Heerlijk ruime gezinswoning
- Ruime, lichte living
- Heerlijk licht door de grote ramen
- Nette keuken in hoekopstelling
- 4 grote slaapkamers
- Nette badkamer met bad, aparte douche, wastafelmeubel en toilet
- Voor- en diepe, heerlijk zonnige tuin
- Riant dakterras
- Zeer centraal gelegen
- Op loopafstand van groot winkelcentrum, openbaar vervoer en bioscoop
- Op fietsafstand van de NS stations Heemstede-Aerdenhout en Spaarnwoude
- Ook het centrum van Haarlem is op fietsafstand gelegen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,464
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 356 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEM X 597
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 64 m² (12.87 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,975x
Viewed
57x
Saved
14-4-2026
On Funda
Neighborhood

Archimedesbuurt
Haarlem- Residents
- 1,935
- Family with children
- 31%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




