Sold
Preangerstraat 442022 RT HaarlemMedanbuurt
€ 475,000 k.k.
- 77 m²living area
- 73 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- April 18, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 14 days
Description
Yes, dit is ‘m! Preangerstraat 44 – een huis waar je blij van wordt.
Stap binnen en voel je welkom! Preangerstraat 44 in Haarlem-Noord is zo’n huis waar je direct denkt: ja, hier wil ik wonen. Sfeervol, licht, supernetjes én met een zonnig tuintje op het zuidwesten waar je spontaan uitkijkt naar lange zomeravonden.
Wat je krijgt? Drie fijne slaapkamers, een moderne badkamer met regendouche (check!), een breed wastafelmeubel met twee kranen (nooit meer tandenpoets-file!) én ruimte voor je wasmachine. Het hele huis heeft veel lichtinval en sfeer. Alles strak, schoon en met oog voor detail ingericht. Aan alles zie je: hier is met liefde gewoond.
En dan die tuin – op het zuidwesten, dus volop zon. Met een stenen schuurtje voor je fiets, BBQ of klusspullen. Lekker praktisch! En mocht je dromen van nog wat extra ruimte: er is zelfs de mogelijkheid om met een opbouw een extra verdieping te plaatsen.
Indeling:
Beneden: hal met garderobe, toilet en fonteintje; woonkamer voorzijde; open keuken achterzijde (niet nieuw maar wel netjes) met eethoek en openslaande deuren naar de tuin.
Boven: overloop; twee ruime slaapkamers en een kleinere zijkamer voorzijde, ideaal als bijvoorbeeld werkkamer, logeerplek of slaapkamer; nette badkamer met nette douchecabine voorzien van regendouche en handdouche, handdoekradiator, breed wastafelmeubel met 2 kranen; wasmachineaansluiting en cv-ketel met nette houten ombouw.
De buurt? Gezellig, rustig en centraal. Binnen 10 minuten fietsen sta je in hartje Haarlem, en als je de stad even wil inruilen voor zand tussen je tenen: strand en zee zijn altijd dichtbij. Op warme dagen zoef je zo de rijen auto's op je fiets voorbij met een grote glimlach op je gezicht en de wind in je haren. Altijd al een eigen bootje gewild? De Preangerstraat ligt vlakbij bij het (vaar)water van de Jan Gijzenkade en het Spaarne waar je lange vaartochten kunt maken richting stad of natuurgebied. Het natuurgebied Hekslootpolder en het park Schoterbos liggen op 5 minuten loopafstand, heel fijn om te sporten of voor een relaxte wandeling. Op loopafstand bevinden zich ook bushaltes (o.a. richting NS Station, Schalkwijk, Amsterdam Zuid) en een grote supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Verder zijn er in de buurt het zwembad De Planeet, een bibliotheek, (basis)scholen en kinderopvang, diverse speelpleinen, sportcomplexen en het kleinste dierenpark van ons land 'klein Artis' in het Schoterbos.
Via de Schoterbrug is er een snelle verbinding naar de uitvalswegen richting A9, A4 en A10.
Persoonlijke noot verkoper:
Helaas ga ik Haarlem verlaten. Ik ben hier in de Covid periode heen verhuisd vanuit Amsterdam. Wat heb ik toen genoten van het huis en met name de zonnige tuin. Ik vond het stiekem best een grote stap om weg te gaan, maar een groot voordeel vond ik het heerlijke koffie/lunch tentje Nes wat op loopafstand ligt. Verder heb je ook alles wat je nodig hebt om de hoek zitten. Ik heb er ontzettend fijn gewoond en ik hoop dat de volgende bewoners dat ook zo zullen gaan voelen.
Overige bijzonderheden:
- de kruipruimte is geïsoleerd met isolatieparels;
- gehele woning bevat isolerende beglazing;
- gemetselde fundering op staal (dus geen palen);
- oplevering kan snel.
Komt snel langs voor een bezichtiging van dit leuke huis! Je bent van harte welkom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,169
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 73 m²
- Volume in cubic meters
- 272 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, balanced ventilation system, outdoor awning, CCTV security camera system, skylight, smart home, and french balcony
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- SCHOTEN B 14066
- Cadastral map
- Area
- 73 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 25 m² (4.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,188x
Viewed
68x
Saved
18-4-2025
On Funda
Neighborhood

Medanbuurt
Haarlem- Residents
- 2,035
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 5,229
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




